Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro V7 Temasında Logo Ekleme Sorunu
Pro V7 temasında logo ekleyemiyorum...global css den ekledim ama işe yaramadı...Nasıl ekleyebilirim?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 16:54)EfenDy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Header şablonuna bakın.

headerdede bulamadım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
global.css ctrl+f jeader yazin orda bi link logo olacak kendininizkiyle degistirin.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 16:52)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pro V7 temasında logo ekleyemiyorum...global css den ekledim ama işe yaramadı...Nasıl ekleyebilirim?

Logo Eklediginiz Zaman Biraz Geç Sürebilir.. Sistemde Okadar Forum Var Ondan Geç Oluyor. Global.Css'den Logo'yu ve Arka Planını Düzeltiyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
global.css + gelişmiş düzen + CTRL+F + header_a linkte bir link olması lazım onu değiştirin bekleyin 1 dakika sonra değişir .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 17:03)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: global.css ctrl+f jeader yazin orda bi link logo olacak kendininizkiyle degistirin.

ctrl+f header bunu nereye yazıcam..arama bölümü yokki orada..gelişmiş moddamı yazıyım?

(26-03-2013 Saat: 17:06)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: global.css + gelişmiş düzen + CTRL+F + header_a linkte bir link olması lazım onu değiştirin bekleyin 1 dakika sonra değişir .

Kod:
#container #header a.link {
    background: url(http://www.resimagaci.com/img/r8r5b74.png) top left no-repeat;
    width: 99.9%;
    height: 176px;
    display: block;
    border-bottom: 0;
    z-index: 10;
    text-decoration: none;

burdakinimi diyorsun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet Gelişmiş Moda Girin . CTRL Ve F Tuşuna Aynı Anda Basın Klavyeden . header yazın . orada zaten link görürsünüz .
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 17:17)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet Gelişmiş Moda Girin . CTRL Ve F Tuşuna Aynı Anda Basın Klavyeden . header yazın . orada zaten link görürsünüz .

tamam uygulamayı yaptım...#container #header a.link { burdakı linki değiştim..biraz beklim bakalım olcakmı

(26-03-2013 Saat: 17:24)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-03-2013 Saat: 17:17)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet Gelişmiş Moda Girin . CTRL Ve F Tuşuna Aynı Anda Basın Klavyeden . header yazın . orada zaten link görürsünüz .

tamam uygulamayı yaptım...#container #header a.link { burdakı linki değiştim..biraz beklim bakalım olcakmı

işe yaramadı 20 dk dan fazla geçti ama olmadı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 17:24)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı: işe yaramadı 20 dk dan fazla geçti ama olmadı

Kod:
#container #header {
    background: #fff url(Bu Logonun Arka Planı Resim Linkini Buraya) top left no-repeat;
    position: relative;
    border-bottom: 1px solid #274a90;
}

background: url(Bu Logo Resim Linkini Buraya) top left no-repeat;
}

Hepsi Budur Biraz Geç Olabilir. ve Sitenizin Adresini Verebilirmisiniz, Google Chrome Kullanıyorsanız Bazen Donukluk Yapıp Hep Aynı Logoyu Gösterir Birde Firefox'tan Girin. İyi Günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ordaki resimagaci yazan yeri degisiniz.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 17:44)Şükrü K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-03-2013 Saat: 17:24)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı: işe yaramadı 20 dk dan fazla geçti ama olmadı

Kod:
#container #header {
    background: #fff url(Bu Logonun Arka Planı Resim Linkini Buraya) top left no-repeat;
    position: relative;
    border-bottom: 1px solid #274a90;
}

background: url(Bu Logo Resim Linkini Buraya) top left no-repeat;
}

Hepsi Budur Biraz Geç Olabilir. ve Sitenizin Adresini Verebilirmisiniz, Google Chrome Kullanıyorsanız Bazen Donukluk Yapıp Hep Aynı Logoyu Gösterir Birde Firefox'tan Girin. İyi Günler.

tamam uygulamayı doğru yapmışım...firefoxtan baktım olmuş...chromede hala eskisi duruyor..sanırım düzelir daha sonra...yardım için tşkler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-03-2013 Saat: 17:49)Restart Nickli Kullanıcıdan Alıntı: tamam uygulamayı doğru yapmışım...firefoxtan baktım olmuş...chromede hala eskisi duruyor..sanırım düzelir daha sonra...yardım için tşkler

Görevimiz.. =)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping