Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminlerim Ben İsmime Bi Bakın
Kullanıcı Adım: theend
Ben K. Adımı : TheEnd

Yani T & E 'nin Büyük Olmasını İstiyorum

Neden: TheEnd Böyle Daha Havalı

Sizi Yormuyacaksam Veya Değiştirme İmkanı Yoksa ("Canı Sağolsun")
Eğer Varsa Size Zahmet Yormuyacaksam Yapar mısın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nick Değiştirme İmkanınız Şuanda Yok Ama Admin Adayları Veya Adminle Özelden İrtibata Geçebilir,derdinizi anlatabilirsiniz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nick değiştirmek yasaktır.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2013 Saat: 18:58)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nick değiştirmek yasaktır.
Retribution=Einstein™ ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililer değiştirebiliyor sanırım kaosdehset
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2013 Saat: 19:11)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetkililer değiştirebiliyor sanırım kaosdehset
Yetkililere bir çok ayrıcalık tanılıyor. Farkli domainle konu açtığımızda direk ban yiyoruz yetkili birisi örneğin Einstein™ kendi sitesini koydu hiç birşey yapılmadı gerçekten adaletin olduğunu düşünmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2013 Saat: 19:13)kaosdehset Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2013 Saat: 19:11)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetkililer değiştirebiliyor sanırım kaosdehset
Yetkililere bir çok ayrıcalık tanılıyor. Farkli domainle konu açtığımızda direk ban yiyoruz yetkili birisi örneğin Einstein™ kendi sitesini koydu hiç birşey yapılmadı gerçekten adaletin olduğunu düşünmüyorum.

Adı üstünde yetkili sonuç olarak bir kaç ayrıcalık tanınmalı ve işini düzgün yapan herkes bir süre sonra aday olup bir kaç süre sonra yetkili oluyor düzgün çalışmaya kalmış bir olay bu + aktifliğe'de bağlı tabi domain konusuna gelince 10tl.net dışı domain vermek yasak ama yardım vb isterken resimli caps koyunca sorun olmuyor sanırım yanlış bilgilendirmeyeyim pek bilgim yok :/
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2013 Saat: 19:16)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Adı üstünde yetkili sonuç olarak bir kaç ayrıcalık tanınmalı ve işini düzgün yapan herkes bir süre sonra aday olup bir kaç süre sonra yetkili oluyor düzgün çalışmaya kalmış bir olay bu + aktifliğe'de bağlı tabi domain konusuna gelince 10tl.net dışı domain vermek yasak ama yardım vb isterken resimli caps koyunca sorun olmuyor sanırım yanlış bilgilendirmeyeyim pek bilgim yok :/
Direk kaynak olarak yazmış kaynak = .com gibi neyse uzatmayalım şimdi birşey derler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-03-2013 Saat: 19:23)kaosdehset Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-03-2013 Saat: 19:16)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Direk kaynak olarak yazmış kaynak = .com gibi neyse uzatmayalım şimdi birşey derler...

Hmm öyleyse eğer üst yetkililere bildirebilirsin bu konuda yapabileceğim bir şey yok malesef :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık hiç kimse nick değişemez adminler hariç.Admin tüm yetkilerden nick değiştirme özelliğini aldı.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping