Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angelina Jolie Zombie Mor Çalışma
ftndx.png
Sizce Nasıl Omuş
Bence Biraz Kötü Ama İlk Çalışmam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu zombiden cok yangından cıkmıs angelinaya benzemiş:D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
aynen
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben butür çalışmaları çok gereksiz buluyorum açıkcası bare yanına 2 birşey yazsaydında bir imzaya benzeseydi tamam böyle zombi yapabiliyorsun anladık bu tür şeyleri paylaşmanıza hiç gerek yok bence bu kalsın yanına birşeyler daha ekleyin güzelleştirin imza yapın tek resim bir tasarım değil bence..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-11-2012 Saat: 23:18)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben butür çalışmaları çok gereksiz buluyorum açıkcası bare yanına 2 birşey yazsaydında bir imzaya benzeseydi tamam böyle zombi yapabiliyorsun anladık bu tür şeyleri paylaşmanıza hiç gerek yok bence bu kalsın yanına birşeyler daha ekleyin güzelleştirin imza yapın tek resim bir tasarım değil bence..

Sayın Grafiker arkadaşım Tasarım olması için illa imza avatar olması şart değil buda bir tasarımdır olayı yanlıs algılanıyor sanırım ....

İlke göre hosta yangından cıkmıs gibi duruyor yani yüzde bir çöküntü yok sadece sis eklenmiş gibi duruyor yani yangından cıkmıs bir bayana dönmüş :D
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilit Pls
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-11-2012 Saat: 23:18)Sivaa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben butür çalışmaları çok gereksiz buluyorum açıkcası bare yanına 2 birşey yazsaydında bir imzaya benzeseydi tamam böyle zombi yapabiliyorsun anladık bu tür şeyleri paylaşmanıza hiç gerek yok bence bu kalsın yanına birşeyler daha ekleyin güzelleştirin imza yapın tek resim bir tasarım değil bence..

Lütfen Aşşalıyacı Yorumlar Yapmayın Yerinizi Bilin Lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tesekkurler , yararlı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform