Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ay Yıldız Rank Seti
Buyrun;
44244169tr5.gif
21529855ou7.gif
29116056dd4.gif
27841294jp7.gif
92179053ps9.gif
80583748uz4.gif
13879226so9.gif
46346239md1.gif

Bunlar Çok Hareketli Diyenlere;
administratorkp5.gif
smodcl4.gif
bayange1.gif
moderatrau7.gif
ozeluyemf3.gif
uyelo9.gif

Bunlarda Hoş Değil Diyenlere;
9jlvx.png
9jlzk.png
9jlzs.png
9jm1j.png
9jm2b.png
9jm2j.png
9jm2w.png

Hepsi Alıntıdır Güle Güle Kullanın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı iyi Değildir Ve hepsini internette gördüm Alıntı yapmamanı öneririm Grafiker adayısın Hem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sondaki ranklar destek.10tl.net den birine ait gibime geliyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ps'yi öneririm. Alıntıda Yapma Kendin Yap Kötü Olsada.
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin olmayan bir rank için neden sana + rep verelim bunlar internette istediğimiz an bulabileceğimiz ranklar bir grafiker adayı olarak kendi ranklarını yapmanı öneririm..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2012 Saat: 11:35)Deletex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı iyi Değildir Ve hepsini internette gördüm Alıntı yapmamanı öneririm Grafiker adayısın Hem :)
Seni İlgilendirmez.
(07-10-2012 Saat: 11:36)Geveze Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sondaki ranklar destek.10tl.net den birine ait gibime geliyor
tht de gördüm sahibi paylaşmış sanırım.
(07-10-2012 Saat: 11:40)semihh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Alıntı Yapmıssın Kardeşim, Lütfen Düzenleme Yerinden Alıntıdır Diye Başta Belirt..
Tam okumadığın belli hepsi alıntıdır güle güle kullanabilirsiniz demişim.

Siva Bey;O Sizin Tercihinizdir Lafım yok Ama Bulamayan Arkadaşlar Olabilir Ben Kendimde Rank Yapmaya Başladım fakat bu kadar iyi olmuyor maalesef geliştiriyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet beni ilgilendirir Kardeşim.
Kendi yapmadığın ve internette Saniyede bulunabilecek Ranklar için Rep istiyorsun bu beni de ilgilendirir yetkilileri de.Grafiker adayısın Bi de.Grafiker adayları alıntı paylaşmaz kendi yapar kötü yapıyorsan Grafiker adayı olma be kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece son seti beğendim. Teşekkürler. + Bence alıntı olsa da burada paylaşmış belki internette arasan bulamayacaksın yani. Kullansaydım +rep verirdim arkadaşa ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En Alttakiler Çok Hoşuma Gitti , Süper Yapmışsın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Süpermiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2012 Saat: 11:40)semihh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ps'yi öneririm. Alıntıda Yapma Kendin Yap Kötü Olsada.

Deme Ya şimdi senin bayağı boş zamanın vardır malum üstünü çizmişler senin sen benim yerime yaparsın arkadaşım :))

Albert Yorumun için teşekkür ederim bende biliyorum arkadaşın gidip logomatik vs sitelerden yaptığını :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-10-2012 Saat: 20:15)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-10-2012 Saat: 11:40)semihh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ps'yi öneririm. Alıntıda Yapma Kendin Yap Kötü Olsada.

Deme Ya şimdi senin bayağı boş zamanın vardır malum üstünü çizmişler senin sen benim yerime yaparsın arkadaşım :))

Albert Yorumun için teşekkür ederim bende biliyorum arkadaşın gidip logomatik vs sitelerden yaptığını :)

Nedir bu birbirinizi düşürme çabaları yada diğer kullanıcılarla alay çabası.Üstüne ben çizdim çizgiyi ister misin sende birtane?İnsanları sevmek zorunda değilsiniz ama burada saygı göstermek zorundasınız.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-10-2012 Saat: 20:17)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Nedir bu birbirinizi düşürme çabaları yada diğer kullanıcılarla alay çabası.Üstüne ben çizdim çizgiyi ister misin sende birtane?İnsanları sevmek zorunda değilsiniz ama burada saygı göstermek zorundasınız.
Arkadaşı Sevmemekle Alakası yok rahatsız ediyor sürekli diğer kullanıcılarla alay çabası demenizi anlamadım ayrıca
onun üstüne çizgi çekmişsiniz de multileri ortada kaynıyor son üye olana bakın :)
ve son olarak eğer bende ban yiyecek olursam lütfen sebebi olsun ki ben bu forumda kötü bir şey yapacağımı sanmıyorum bu forumda yenilerdenim ama bence hakkım yenmemeli "yiğidi öldür ama hakkını da ver" demiş atalarımız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-10-2012 Saat: 20:21)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-10-2012 Saat: 20:17)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Arkadaşı Sevmemekle Alakası yok rahatsız ediyor sürekli diğer kullanıcılarla alay çabası demenizi anlamadım ayrıca
onun üstüne çizgi çekmişsiniz de multileri ortada kaynıyor son üye olana bakın :)
ve son olarak eğer bende ban yiyecek olursam lütfen sebebi olsun ki ben bu forumda kötü bir şey yapacağımı sanmıyorum bu forumda yenilerdenim ama bence hakkım yenmemeli "yiğidi öldür ama hakkını da ver" demiş atalarımız.

Buradaki olay hak hukuk değil.Multilerini şimdi gördüm.Ancak bu demek değildir ki banlanmış olması sizin ona alaycı tavır içinde konuşmanızı sağlayacak.Forumda kurallar var, siz aynı rütbedesiniz burada kimse kimseden üstün değil.Ama belli bir kural çerçevesi var, bu çerçevenin dışına çıkarsan kırmızı kart yersin ve oyun senin için biter.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2012 Saat: 21:28)Lmfao. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En Alttakiler Çok Hoşuma Gitti , Süper Yapmışsın :)

Adam alıntı yazmış.Ancak bu rankları hiç görmemiştim.ondakiler güzel.Ancak beğendiğim için rep vermeyecem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkürler işime yaradı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform