Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüm Üyeler Lütfen Okusun
Information 
Soru & Cevap Köşesinde form doldurulmamış konulara yardım etmeyin, kendi konunuzu açarken form doldurun. Bu şeyi birden fazla yapanlar, her yapışında 1 gün ban alacaklardır. Tüm üyeler bu konumu okusa da okumasa da kabul etmiş bulunur. "Bilmiyordum, özür" gibi sözler dikkate alınmayacaktır. Hatasının karşılığı olarak 1 gün ban alacaktır. Bazen yetkili üyeler bu durumları görmeyebilir, o yüzden tüm üyeler her mesajın yanında ki butonlardan "Rapor" butonuna basarak biz yetkililere bu durumu bildirebilirsiniz.

Özel mesaj ile bildirmeyi tercih ederseniz; bölüm şeflerine ve grafikerlere bildirmeyin. Çünkü banlama yetkisi adminler, admin adayları, genel şefler, tema sorumlularında vardır.

Kilit + Sabit
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burası destek forumu yardım forumu değil !

Yardım ve Destek kelimeleri çok farklı kavramlardır !

Lütfen bu sözü iyi düşünün. Arkadaşıma tamamiyle katılıyorum.

Bu arada böyle formsuz konulara yardım eden yetkililerde eğer uyarmamışsa daha kuralları bilmediği için yetkileri düşürülecektir !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-08-2012 Saat: 14:55)wt.kaan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burası destek forumu yardım forumu değil !

Yardım ve Destek kelimeleri çok farklı kavramlardır !

Lütfen bu sözü iyi düşünün. Arkadaşıma tamamiyle katılıyorum.

Bu arada böyle formsuz konulara yardım eden yetkililerde eğer uyarmamışsa daha kuralları bilmediği için yetkileri düşürülecektir !

Teşekkürler desteklediğiniz için ama lütfen bir daha kilitli konulara cevap yazmayalım :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping