Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yorekok #
D10 da pek yorekok'cu göremedim ? Acaba ben mi körüm?

Buralarda olduğunuzu biliyorum. °|°
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kusura bakma da çok saçma bi konu değil mi?
Neden bunu açma gereği duydun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sadece yorekok'cu ları görmedim takip ettiğim bir kanal
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence gerekli bir kanal, sevmiyorum ama saygım sonsuz. Yaş kitlesi son zamanlarda düşmeye başladı. Youtube'da zaten fazla da kanal takip etmiyorum. Takip ettiklerim için; (bkz: Barış Özcan) (bkz: Stolk)
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Stolk'u bende takip ediyorum.
Güzel kanal.

+aynen yaş kitlesi düşüyor :+
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendisi aşırı derece bilinçsiz şekilde eleştiri yapmıştır. Çoğu troll videoların tamamını izlemeden eleştirmeside insanları soğutmuştur. Zaten yaş kitlesi morpheus'un takip edeceği şekile geldiyse düşmüş demektir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben Yorekokcuyum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Barış Özcan ve Orkun Işıtmak izliyorum ben. Yorekok sevmiyorum itici geliyor :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 03:08)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendisi aşırı derece bilinçsiz şekilde eleştiri yapmıştır. Çoğu troll videoların tamamını izlemeden eleştirmeside insanları soğutmuştur. Zaten yaş kitlesi morpheus'un takip edeceği şekile geldiyse düşmüş demektir.
Burada neden benim ile küçük çocuk muamelesi yapıyorsun kardeş?
Bildiğim kadarıyla D10 da çok fazla benim yaşımda insanlar var. Benimi buldun? Tamam yorekok'u eleştir. içine beni katma bari. Artık senin benim konularıma saçma ve küçük düşük şeyler yazmanı istemiyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 10:13)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-07-2017 Saat: 03:08)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendisi aşırı derece bilinçsiz şekilde eleştiri yapmıştır. Çoğu troll videoların tamamını izlemeden eleştirmeside insanları soğutmuştur. Zaten yaş kitlesi morpheus'un takip edeceği şekile geldiyse düşmüş demektir.
Bildiğim kadarıyla D10 da çok fazla benim yaşımda insanlar var. Benimi buldun? Tamam yorekok'u eleştir. içine beni katma bari. Artık senin benim konularıma saçma ve küçük düşük şeyler yazmanı istemiyorum.

Sadece sana değil flash,alone,kanklar ve dahasına.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 10:15)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burda insanları yaşlarına göre değil, tavırlarına göre yargılayabilirsin. Morp'un hangi küçüklüğünü gördün de onu bu kesime koyuyorsun? Yaş ile olgunluk farklı kavramlardır unutma.
- Carry Potter forever.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 11:30)canuzuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-07-2017 Saat: 10:15)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Burda insanları yaşlarına göre değil, tavırlarına göre yargılayabilirsin. Morp'un hangi küçüklüğünü gördün de onu bu kesime koyuyorsun? Yaş ile olgunluk farklı kavramlardır unutma.
- Carry Potter forever.

Yeterli olacaktır uzun uzun yazıp yanlış anlaşılıp kalbini kırmak istemiyorum.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91019
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben seviyorum ama bu aralar videolarına tıklamaya çekiniyorum sanki sıktı gibimsi. Onun benzeri olan carrypotter gibi bi kanalı birkaç kez denedim bi videosunu bile tam bitiremedim. Çok kanser bi herif daha küçük kitlelere hedefli konuşuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer gülmek istersem Fail Army iyi geliyor.Jahrein,Orkun Işıtmak felan varken Yorekok gerçekten itici geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
42 Derece'de 5 TL ile bir gün geçirmek ! :) (Spoiler)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-07-2017 Saat: 02:50)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: D10 da pek yorekok'cu göremedim ? Acaba ben mi körüm?

Buralarda olduğunuzu biliyorum. °|°

Ben varım ama çıkıp Yorekok seviyorum demedim ne bilim sdajgdhasd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ara sıra izliyorum.Güldürüyor bazen :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 11 Ziyaretçi

Online Shopping App