Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba Geri Döndüm!
Selamun Aleyküm Abilerim. Belki beni hatırlamışsınızdır veya hatırlamamışsınızdır. Ben yine de söyleyeyim. TEOG sınavına gireceğim için forumdan ayrılmıştım. TEOG geldi geçti. Buradayım. 1. ve 2. dönem girdiğim teoglarda toplam yanlışım 13 (birinci 8 yanlis, ikinci 5 yanlis). Puanım ise 477 geliyor ve böylece istediğim liselere girme imkanım oluyor. Tekrar geri döndüm dedim ama gerçekten çok değiştim. Artık buralarda işim olmaz gibime geliyor. Kafam çok karışık. İlk defa hiç tatmadığım bir duyguyu tattım. Belki yardımınız dokunur ben yine de derdimi anlatayım. 3 gün boyunca bilim şenliği vardı bizim burada. Yan standımızda bizim okulun yakınlarında bulunan bir okul vardı. Oradan bir kıza vuruldum. Test çözerken aklımdan hic çıkmıyordu. Aşık oldum. O okuldan tanıdığım birine sordum soruşturdum. İsmini soyismini öğrendim. Adresini de öğrenicem. Amacım sapıklık değil yanlış anlaşılmasın. Ogrenince oralarda takılacağım. Fakat kızın sevgilisi var. Ancak ayrilma asamasindalarmis yani kavgalilarmis. Ama ben takmiyorum. Arkamda dostlarim var sen soyle bulup dalalim diyorlar o yuzden korkmuyorum. Gecelim bunu kisacasi aşığım.
Nerden nereye geldim yinede bana bu konuda yardim ederseniz sevinirim. Hoşgeldim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evlenme teklif et ;P

Hoş geldin zero xdd
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zero?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Niye dalıyonuz lan adama, bu arada bizde de bilim şenliği olmuştu her yerde aynı tarihte mi nerde oturuyosun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2017 Saat: 21:29)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niye dalıyonuz lan adama, bu arada bizde de bilim şenliği olmuştu her yerde aynı tarihte mi nerde oturuyosun

Teşekkür attım değerini bil :P
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2017 Saat: 21:29)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Niye dalıyonuz lan adama, bu arada bizde de bilim şenliği olmuştu her yerde aynı tarihte mi nerde oturuyosun

Sen söyle ben  söylerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2017 Saat: 21:32)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sen söyle ben  söylerim.

Yer sorduk oyun hesabı satmıyoruz. Muğla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstanbul yaş kaç srnin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de 481 yaptım :) Hoşgeldin
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-05-2017 Saat: 21:35)HeinKard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul yaş kaç srnin?

Ha tamam alakası yok o zaman. 16. Liseye geçtikten sonra kimseye aşık olmadım. O da basit bi heves. Yokluktan kaynaklı ayran gönüllülük.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aşık olma duygusunu bi ben tadamadım. Yakın dostlarımda aşık aşık bi hal oldular keşke bende vurulsam. Eğer ayrılırsa içindeki duyguları bizzat sen söyle başkaları elçiliğini yapmasın buda özgüvenli olduğunu gösterir senin için kıza bir artıdır. Olursa olur olmazsa olmaz. Hayat devam ediyor. Asıl aşklar üniversitede başlıyor. Eş seçimi dönemi :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
düşüncen saçmalık sen kıza aşıksın diye onun hayatını birden değiştiremezsin... öyle sevgilisine dalma falan hoş şeyler değil... biraz empati yap zaten ne kadar yanlış olduğunu anlarsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok garip bir şey yazacağım buraya

Okula geç başladığım için TEOG'a ben bu yıl girdim. Gayet ciddiyim. Seneye seçme ve seçilme hakkım var olacak ama ben liseyi henüz okumadım. Hep bana bir eksisi olduğunu düşündüm. 420-430 arası bir puan geldiği için üzüldüm aslında. Kasmamıştım çok çünkü. YGS değil değmez diye.

Bu konuyu görünce aslında aldığımız puanların hiçbir önemi olmadığını anladım. Adam az daha zorlasa Fen lisesine girecek, Arkadaşlarla toplanıp dövelim mi çocuğu diyorlar. Ve bunu diyenler de TEOG'a yaşında-yılında giren kişiler. Buradaki absürtlüğü daha anlatmama gerek var mı?

TEOG'dan 0 çeksem ama şu anki halimden 10 kat üstte bilinçli olsam kesinlikle kabul edebilirdim! Dışarıdan okurum ne olacak ki? 10 yaşımda Aşk meşk ile kafamı saçma sapan bulandırıp şiddet ile çözüme ulaşacağımı düşünmeyeceğim ya, lise puanımın ne olduğunun ne önemi kaldı ki? Ben zaten nirvanaya ulaşmış oluyorum.

İşte bu ailelerin ve toplumun "puanı yüksek olan zekidir" düşüncesi. Zekidir de, kafayı kullanmayı bilmiyor ki

edit: şimdi benim de adresimi bulup döversin falan, yetkililer silsin mesajımı. güvenliğim tehlikede adminler koruyun beni. korkuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güldürdünüz,rayray93..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2017 Saat: 20:09)Hulevoftion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güldürdünüz,rayray93..

güldürmelik bir şey değil zihniyetin yanlış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle değil. şurası bana komik geldi sadece:
edit: şimdi benim de adresimi bulup döversin falan, yetkililer silsin mesajımı. güvenliğim tehlikede adminler koruyun beni. korkuyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konuyu bende okuduğumda rayray93 gibi dayağın saçma geldiğini ne çocukca birşey olduğunu söyleyecektim.Dayak iyi birşey değilde hani kardeş erkekliğimi illa göstermek istiyorum diyorsunda kız için kavga edeceksin ve arkadaşlarına güveniyorsun xd hani anana bacına sövsede arkadaşlarını katıp iyi dayak çalsan ama sevdiğin kızın sevgilisini dövme kararı alıyorsun ve arkadaşlarınla :)
"Arkamda dostlarim var sen soyle bulup dalalim diyorlar o yuzden korkmuyorum." ben afk xd xd
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konudan anlıyorum ki; forumda medeni olmaya çalışan birtakım çoluk çocuk da dolaşıyormuş.

Ortamın seviyesi umarım yükselir...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşgeldin Dostum ;)
Cevapla PGM