Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temacim
@Ufufuk temacim.10tr.net senin herhalde. Rep vs karşılığında bana verir misin ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özel mesaj olarak da bildirebilirdiniz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-07-2015 Saat: 23:26)Rexson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özel mesaj olarak da bildirebilirdiniz :)
Tam olarak onun mu olduğunu bilseydim açmazdım konuyu, kuralları senden daha iyi biliyorum :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-07-2015 Saat: 23:31)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-07-2015 Saat: 23:26)Rexson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özel mesaj olarak da bildirebilirdiniz :)
Tam olarak onun mu olduğunu bilseydim açmazdım konuyu, kuralları senden daha iyi biliyorum :)
Forum takımına baktım admin Ufufuk kim olabilir başka :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-07-2015 Saat: 23:35)Rexson Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-07-2015 Saat: 23:31)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Forum takımına baktım admin Ufufuk kim olabilir başka :)
Edward nickli gerçek Edward olmayan bin türlü adam var bilmiyor musun :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lütfen kavga etmiyelim arkadaşlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vermezdim hic kimseye ama versemde sifresini unuttum galiba ama dogru sifreyi girdigimden eminim kabul etmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 00:04)#Oxygen Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lütfen kavga etmiyelim arkadaşlar

Kavga etmiyoruz ki medeni insanlar gibi konuşuyoruz :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 02:13)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vermezdim hic kimseye ama versemde sifresini unuttum galiba ama dogru sifreyi girdigimden eminim kabul etmiyor.
@ufufuk şifreyi sıfırla. olmadı admine söyleyeyim silsin..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 04:05)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2015 Saat: 02:13)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Vermezdim hic kimseye ama versemde sifresini unuttum galiba ama dogru sifreyi girdigimden eminim kabul etmiyor.

E-postaya mail gitmiyor.Ben soylerim admine sifremi sifirlar bisey yapar.Ama veremiyecegim cunku yaptigim temalarin sablonlarinda temacim.css vs yaziyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-07-2015 Saat: 12:23)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-07-2015 Saat: 04:05)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

E-postaya mail gitmiyor.Ben soylerim admine sifremi sifirlar bisey yapar.Ama veremiyecegim cunku yaptigim temalarin sablonlarinda temacim.css vs yaziyor.
Kardeşim ben senden sitedeki temaları falan istemiyorumi istiyorsan üyeleri falan sil, sırf alan adı için, lütfen..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 9 Ziyaretçi

eXpertBoss -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping