Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limitsiz Hosting Sadece 10 TL! (Ucuz ve Kaliteli)
Uzmanbilisim'den aldığım resellerimdan sadece 10 TL'ye limitsiz özelliklere sahip hosting dağıtıyorum!

Dediğim gibi özellikleri limitsiz ve sadece 10 TL'ye bu fırsatı elde etme şansınız var, benim önerim hemen alın.

Ödeme yollarına gelirsek, ödeme yollarını yarın konuyu düzenleyerek yazacağım. Takipte kalın.

İletişim için ise bu mesajın altında ki imza kısmında yazılan mail adresi ve Skype adresi üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.
Veya özel mesaj ile iletişim kurabilirsiniz.

Resellertwo!

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net dışı Reklam yapmak yasaktır.Konuya 10tl.net dışı link eklendiği an gerekli işlemleri yapacağım.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gördüğünüz gibi link eklemedim, merak etmeyin ayrıca kuralları sizden çok daha iyi biliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2013 Saat: 23:14)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı Reklam yapmak yasaktır.Konuya 10tl.net dışı link eklendiği an gerekli işlemleri yapacağım.
abi burada host satma yasak değilmiydi ya ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2013 Saat: 23:15)SeRDaR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2013 Saat: 23:14)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net dışı Reklam yapmak yasaktır.Konuya 10tl.net dışı link eklendiği an gerekli işlemleri yapacağım.
abi burada host satma yasak değilmiydi ya ?

Teknik olarak 10tl.net dışı link yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2013 Saat: 23:14)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gördüğünüz gibi link eklemedim, merak etmeyin ayrıca kuralları sizden çok daha iyi biliyorum.
Herkes için kurallar aynı ve ben bütün kuralları biliyorum.Bende eklediniz demedim 10tl.net dışı bir link veya reklam içeren hotmail gördüğüm an gerekli işlemi yapacağım.İyice okuyun ondan sonra yorum yapın.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2013 Saat: 23:18)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2013 Saat: 23:14)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gördüğünüz gibi link eklemedim, merak etmeyin ayrıca kuralları sizden çok daha iyi biliyorum.
Herkes için kurallar aynı ve ben bütün kuralları biliyorum.Bende eklediniz demedim 10tl.net dışı bir link veya reklam içeren hotmail gördüğüm an gerekli işlemi yapacağım.İyice okuyun ondan sora yorum yapın.

Eğer madem gördüğünüz an "gerekeni" yapacaksınız, bırakın da bu durum sizde kalsın. Sizce de bunu yazmanın bir anlamı var mı?

Ben dikkatli bir şekilde açtım konumu.
Ayrıca Online, sen bir genel şef olmalısın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2013 Saat: 23:20)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Herkes için kurallar aynı ve ben bütün kuralları biliyorum.Bende eklediniz demedim 10tl.net dışı bir link veya reklam içeren hotmail gördüğüm an gerekli işlemi yapacağım.İyice okuyun ondan sora yorum yapın.

Eğer madem gördüğünüz an "gerekeni" yapacaksınız, bırakın da bu durum sizde kalsın. Sizce de bunu yazmanın bir anlamı var mı?

----
Bir yönetici olarak bu tür konularda uyarmak zorundayım.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2013 Saat: 23:28)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-05-2013 Saat: 23:20)Mete Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

----
Bir yönetici olarak bu tür konularda uyarmak zorundayım.

Bir yönetici olarak bu tür konularda, sıkıntı oluşursa uyarmak zorundasınız.
(Kural ihlalleri vb.)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayır 10TL dışı işlerde yasak. Adam makul buldu diyelim biz adam kaybedeceğiz.

Malesefki Üst yetkililer tarafından uzaklaştırma almanız ön görüleceğe benziyor. Mete abi biliyorsun 10tl dışı iş yasak. Sadece yetkililer içinde satılabiliyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu yetkili sohbet bölümüne taşır mısınız?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Burası Hosting Satış Yeri Değil.Bu bir uyarı tekrar halinde sınırsız uzaklaştıracaksınız !
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping