Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Translate'nin Ayıbı...
Evet arkadaşlar... translatenin ayıbına bakın ''ben ingilizce'' yazdığınızda size ''turkice bile anlamsiz ***'' sonucunu veriyor fikirleri alalım..?

orvDjR.png
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
büyük ihtimalle haçklenmiş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2016 Saat: 02:12)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: büyük ihtimalle haçklenmiş

Alakası yok bu kelimeyi düzeltin yeri var oraya Türkler yazmış ancak 2-3 yıldır var eğer bakılmıyorsada Translatenin ayıbıdır.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen hiç birine "Ben ingilizce." dedin mi? Belki o yüzden anlamsız demiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-02-2016 Saat: 10:13)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen hiç birine "Ben ingilizce." dedin mi? Belki o yüzden anlamsız demiştir.

Bari şöyle yapabilirlerdi ''I English Langue'' gibi.. ayıp bence 2-3 yıldır var.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Ben ingilizce" demek zaten türk adama yakışmaz oda lafı koymuş sadece..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zaten Türkçe anlamsız dememiş, yazdığın Türkçe de bile anlamsız demeye çalışılmış.biraz robot dili gibi olmuş bunun sebebi de çeviren hıyardan Türkçe bilmiyormuş.turkicede bile anlamsız demeye çalışmış.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping