Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktiflik Hakkında
(10-02-2016 Saat: 22:17)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2016 Saat: 19:36)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni yaniltmadiğiniz için teşekurler şimdi ismailinizle, ömeriniz musmutlu forumunuza devam edin.

sen özelden adam avlıyordun demi para için.

Sende (** ! Küfür Etmek Yasaktır - Oto Filtre ! **) çocukluğu yapiyordun dimi?
Şimdi atin baninizi da boyle zihniyetin olduğu herifin olduğu yerde duramam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 22:00)edmin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Usenmeden destan yazdiniz tebrik ederim ben okumaya usendim siz yazmaya usenmediniz

Arkadaş nede doğru söylemiş ama.. Size net konuşayım yazmasam olmaz, forumdan uzaklaştığım süre boyunca karşılaştığım tek saçmalık, gelen müşterilerin "Nutella nerede acaba?" diye sormak yerine "Sıvı çikolatalar nerede acaba?" diye sorması oldu :D Mutlumuyum, evet mutluyum.

Zira forumda ismi lazım olmayan, kendi alçalmışlığını diğer insanlara bakışındaki beninin vermiş olduğu kendini büyük, önemli, vazgeçilmez, bulunmaz hint kumaşı görme sanrısına kapılarak yükseltmeye çabalayan lakin, kendisini kandıran ve o yüksekten bakıp da aşağıladığı insanlarla yan yana gelecek olsa onlardan karakter olarak, kişilik olarak, insanlık olarak alçakta kalacağı kesin olan, elbet bir gün o baktığı yükseklerden yere ağırlığınca çakılması işten bile olmayan, insani duygularını yitirmiş ve belli ki, insan sevgisinde nasiplenmemiş insanların olduğunu zaten, bu yazılanlardan sonra hemen herkes biliyordur.

@rayray93 Ömer sen zaten yaşına göre olgun birisin, bunu bana soran herkese söylemişimdir istediğine sorabilirsin ama tek sorunun, ismailin dahil olduğu her konuya dahil olup ve hatta örnek veriyorum; ismailin kavga ettiği atıştığı kişiyi savunmayıp hep ismaili savunmandır. Diyorsun ki yanlışları oldu hatta ona ilk söyleyen benimdir diye, yanlız sen bunları özelden belirtiyorsun.. bu seninle onun arasında. Bunu yapıyorsan açık bir şekilde yapki, dışarıdan bakanlar hep ismaili savunuyorsun taraf tutuyorsun demesin. 2-3 kişinin bildiğiyle herkese ne alaka diyorsun. Ayrıca şunuda ekleyeyim, yaşadıklarımdan öğrendiğim birşey var ki.. karşındaki isterse 27446214 yıllık dostun olsun, isterse anan olsun baban olsun kardaş olsun, isterse el olsun elalem olsun, ona ters gelen birşeyi savunursan sıçtın demektir. Gelsin kavgalar, ayrılıklar, huzursuzluklar. İlla insanların diledikleri gibi davranman lazım. Onların duymak istediklerini söylemen lazım. Koyun olman lazım. Sürüde giden olman lazım. İyiysen daim iyi kalman lazım, kötüysen de iyilik yapmaman lazım.

@TaaRRuz adminin bana 2-3 belki daha fazla "eminmisin" diye sorduğu doğru, benim forumu bırakma sebebim belli. Soruna kendi açısından çözüm getirdiğine inandığı için, doğru bildiği yanlışa dahil olmamak adına bıraktım görevimi ve zaten şuan hakeden biri lider olarak göreve devam ediyor.

Neyse geçti gitti.. Geçmişimdeki anlarda kalanlar, umarım hayatın güzelliklerini görüp, çok mutlu olurlar zira ben onlarsız epey mutluyum ^^. Ben böyleyim.. desek de, değiştiğimizi bilecek ve sevineceğiz. Değişmek iyidir, insana heyecan verir. iyi geceler :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 23:25)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2016 Saat: 19:36)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni yaniltmadiğiniz için teşekurler şimdi ismailinizle, ömeriniz musmutlu forumunuza devam edin.

Haftalar Önce Bana edit Daha Sonra İtiraf eden ve oynadığın oyunda sana para konusunda yardım etmedim için laf eden insansın ne diyorsun çocuklaşma
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2016 Saat: 15:13)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Haftalar Önce Bana edit Daha Sonra İtiraf eden ve pyun oynadığın oyunda sana para konusunda yardım etmedim için laf eden insansın ne diyorsun çocuklaşma

Konu sakinleşmişken gidip devam ettiriyorsun üstüne üstlük üslubunu bozuyorsun. Zaten kullanıcı banlanmış. Tartışmanızı illa yapacaksanız forum içerisinde yapmayın.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2016 Saat: 15:18)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-02-2016 Saat: 15:13)Red0x Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Haftalar Önce Bana edit Daha Sonra İtiraf eden ve pyun oynadığın oyunda sana para konusunda yardım etmedim için laf eden insansın ne diyorsun çocuklaşma

Konu sakinleşmişken gidip devam ettiriyorsun üstüne üstlük üslubunu bozuyorsun. Zaten kullanıcı banlanmış. Tartışmanızı illa yapacaksanız forum içerisinde yapmayın.
sorun yok küfür etmesine dayanamadım o yüzden
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim grafiker olmam diğer kişilerin alınmasını etkiliyorsa ben görevimi seve seve bırakırım ancak bu forumda 1'den fazla grafiker da alınabilir. Ben sadece arada gireceğimi söyledim. Haftalık olarak istekleri yine yapacağım sadece anında yapamayacağım. Benim yüzümden tartışma çıkmış, benim hatamdı. Hatamdan dolayı, konuda herkesin zamanını çaldığımdan, tartışma sebebi olduğundan herkesten özür dilerim.
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2016 Saat: 18:49)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim grafiker olmam diğer kişilerin alınmasını etkiliyorsa ben görevimi seve seve bırakırım ancak bu forumda 1'den fazla grafiker da alınabilir. Ben sadece arada gireceğimi söyledim. Haftalık olarak istekleri yine yapacağım sadece anında yapamayacağım. Benim yüzümden tartışma çıkmış, benim hatamdı. Hatamdan dolayı, konuda herkesin zamanını çaldığımdan, tartışma sebebi olduğundan herkesten özür dilerim.

Olay senden çıkmadı be berat arada kaynadın azıcık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Size bir tavsiye,böyle ufak konular için tartışmayın ve kim haklıysa onun yanında olun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2016 Saat: 20:39)ChromeStarde Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Size bir tavsiye,böyle ufak konular için tartışmayın ve kim haklıysa onun yanında olun.
Malesef her insanın haklı olduğu konularda azda olsa haksızlığı vardır.
İsmail, asipatron ile yaptığımız şey çook zaman önceydi. Bunu gelip burada açığım varmış gibi söylemen hiç hoş olmadı. Ben şimdide geçmiştede yaptıklarım şeylerin tamamen arkasındayım, geri adım atmam.

Ömer, bende seni sevip sayarım ancak benim yorumumu tamamen yanlış yerlere yönlendirip yorumlamışsınız.
Ek olarakta, bu sistemde site barındırıp forumu bıraktım deyip buraya gelen kişilikte çok belli. Ancak bir yandanda haklı yere yorum atmış. Forum kuralları sert değil, sistemi tanıtmak için frmtr gibi yerlere karşılıklı reklam verilmeli, ben böyle düşünüyorum. Bilsoftun dediği gibi dost kavramını bende anlayamamışımdır.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-02-2016 Saat: 18:49)Rusveld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim grafiker olmam diğer kişilerin alınmasını etkiliyorsa ben görevimi seve seve bırakırım ancak bu forumda 1'den fazla grafiker da alınabilir. Ben sadece arada gireceğimi söyledim. Haftalık olarak istekleri yine yapacağım sadece anında yapamayacağım. Benim yüzümden tartışma çıkmış, benim hatamdı. Hatamdan dolayı, konuda herkesin zamanını çaldığımdan, tartışma sebebi olduğundan herkesten özür dilerim.

Senin bir suçun yok. Sadece olaylar başka yönlere çekildi. Ben sürekli başka yönlere çekilmesi ile ilgili sitem ettim. Tepki toplamak istedim ama biraz dozu kaçırdım galiba. İnsanların bu derece pisleşeceğini, bir anda bana karşı gardını alabileceklerini düşünmedim diyelim. Herkesi kendim gibi düşünürsem sonucu bu olur işte.

Kırdığım, hayal kırıklığına uğrattığım herkesten özür dilerim. Kimsenin düşünceleri değişmez. Birini sevmediğiniz nefret ettiğiniz anlamına gelmiyor. Yeter ki ikisi arasındaki çizgiyi ve farkı anlayın.

Cem zaten o bırakmak olmuyor onun yaptığı. Bırakmak benim buradan önceki ekibimi ani bir kararla bırakıp neden bıraktığımı 6 ay sonra selam vermeye girdiğimde detaylı biçimde açıklamak oluyor. Ki benim olayım ailevi sebeplerdi. Yani hiç düşünmeye değer bir durum değil şu an.

Rusveld 1'den fazla grafiker elbet olur. Girememen veya yardımda bulunamaman sadece senin mertebe yükselme zamanını yavaşlatır. O sırada sen giremiyorsundur, adam yokluğunu kapatmıştır o yükselir vesaire. Bu atılmanı gerektirmez. Günü gelir ki hiç giremeyeceğini anlarsın o vakit düşünürsün bunları. Bu arada aylar öncesi yaptığımız tema 10tr.net dışında çoğu yerde kullanılıyor şu anda. Mümkün olursa yakın zamanda SMF ve vBulletin'e aktarmayı düşünüyorum.

Uzatmayalım daha fazla gelen geldi giden gitti mesajını atan açıklamasını yapan yaptı. Ben gene durumdan bağımsız olarak söylüyorum, insanlar buraya biraz olsun işini gücünü bırakıp mutlu bir ortam görmeye geliyorlar. Yanlış gördüğünüz şey için elinizden geleni yaptıysanız artık sürekli gündemde tutmanın bir anlamı yok. Sizin için anlamı olabilir ama ben görmekten sıkıldım, üyeyi siz düşünün.

Dost kavramı şeye benziyor; İki kardeş vardır. Bir kardeş diğerinin arkasından iş çevirir. Gider bunu en sonunda dayanamaz söylersin, sonra o iki kardeş küser. Suçlu sen olursun. O iki kardeş yarın öbürgün barışır, suçlu sen kalırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:sen özelden adam avlıyordun demi para için.
Şimdi hocam bu yorumda "destur" cek bakalım. Aranızda özelde ne geçip geçmediği burdaki adamları ilgilendirmez. Ha şahsen benim bacıma,kız arkadaşıma yada anama bu lafı edicen kusura bakma acık acık söylüyorum, senin o oturdugun bilgisayarın bütün parçalarını sana ne işe yaradıgı sesli sesli okutturudum. Siz ne sanıyorsunuz arkadaşım kendinizi, tamam onun hatası olabilir ama insana para karşılıgı adam avlamak ne demek oluyor? 

Ondan sonra sizi şikayet edince tutuşuyorsunuz. 

BUNU DİKKATLE OKUYUN;

"KARŞINDAKİ BİR BAYAN,HATASI OLSADA SEN ONA GÖZ YUMUCAKSIN SEN DÜNYANIN EN SAVUNMASIZ İNSANINA RESMEN OTOBAN KIZI MUAMELESİ YAPMIŞSIN."

İLK ÖNCE CEVAP VERMEDEN DÜŞÜN TARAF TUTMUYORUM.

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-02-2016 Saat: 03:10)Burak Acil Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Alıntı:sen özelden adam avlıyordun demi para için.
Şimdi hocam bu yorumda "destur" cek bakalım. Aranızda özelde ne geçip geçmediği burdaki adamları ilgilendirmez. Ha şahsen benim bacıma,kız arkadaşıma yada anama bu lafı edicen kusura bakma acık acık söylüyorum, senin o oturdugun bilgisayarın bütün parçalarını sana ne işe yaradıgı sesli sesli okutturudum. Siz ne sanıyorsunuz arkadaşım kendinizi, tamam onun hatası olabilir ama insana para karşılıgı adam avlamak ne demek oluyor? 

Ondan sonra sizi şikayet edince tutuşuyorsunuz. 

BUNU DİKKATLE OKUYUN;

"KARŞINDAKİ BİR BAYAN,HATASI OLSADA SEN ONA GÖZ YUMUCAKSIN SEN DÜNYANIN EN SAVUNMASIZ İNSANINA RESMEN OTOBAN KIZI MUAMELESİ YAPMIŞSIN."

İLK ÖNCE CEVAP VERMEDEN DÜŞÜN TARAF TUTMUYORUM.

Bayan,Erkek beni ilgilendirmez isterse Kral olsun umrumda değil. Zaten kullanıcı Yasaklanmış
Arkasından tartışmaya gerek yok ne gitmesine sevinirim yada üzülürüm

Saygısızlığın, saldırının küçüğü, büyüğü yoktur. Samimiyetin lisanı yoktur. Samimiyet sözlerle açıklanamaz. O, gözlerden ve tavırlardan anlaşılır. Medeniyetin esası, ilerlemesi ve kuvvetin temeli, aile hayatın-dadır. Bu hayattaki fenalık mutlaka toplumsal, ekonomik ve politik beceriksizliği doğurur.

Küfür etmeside bayana zaten yakışmayan bir davranış hakketmiş konu çok yanlış taraflara çekildi.

İyi forumlar herkes normal haline dönsün konuyu tartışma çıkmaması için yetkilide kapatabilir.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mde2xgxnY21r1zqxto1_500.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:dest -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping