Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktiflik Hakkında
Rayrayın konuda ki üslubu üyelerinde ona gösterdiği tepki doğru değil.Eğer insanlar fikirlerini beyan edeceklerse o ortamın nabzına göre etmeliler.Yani bir şirkette nasıl ki gidip "hooppp süleyman abi 2 çay kap buraya" diye bağıramazsanız çay ocağına gidincede "çaycıyı telefonla arayıp masaya çay istemezsiniz." Yani burası zaten genelde gergin bir ortam insanların bir çoğu barut.Bu şekilde yaklaşmak doğru değil.Tabi bunun yanında üyelerinde bu denli yanıtlaması bir başka problem.Konuda bir mesaj gördüm."haklıda olsa haksızda olsa savunurum" mantığına çıkan...Hak yiyene göz yumanın, hak yiyenden bir farkı yoktur.Bir cinayette sadece seyirciyseniz ve bir şeyleri değiştirmek için çaba göstermiyorsanız sizde en az suçu işleyen kadar katilsinizdir.Birileri kalkmış yok konuyu kilitle bilmem ne...O zaman forumlarda üç dört mesajdan sonra her konu kapansın..Bu ihtiyaç olsaydı zaten sistemi buna göre yapardık.Birileri fikrini söylecek elbetteki o fikre karşıt görüşte olanlar olacak...Konular, dertler konuştukça çözüm yoluna girer.

Konu ne zaman kilitlenir?
Hakaretler başlarsa,
İkili diyaloglarda ağır ithamlarda bulunulursa,
Küfür ediliyorsa,
Toplum değerlerine saygısızlık yada doğrudan bir saldırı varsa,
İnsanların zaaflarıyla alay ediliyorsa
...
gibi gibi.Onun dışında Rusveld'in konusu fakat konu ne hale gelmiş.Bu yaptığını bu arkadaşınıza da saygısızlıktır.Bu vatandaş kimseye zararı olmayan kendisine edilen tehditlere hakaretlere karşı, edenlere ceza verilmemesi için çabalayan bir insan...Şimdi herkes bir kez daha düşünsün.Bırakmak isteyenler varmış, zorunlu değilsiniz arkadaşlar burada duranlara ödülde vermiyoruz.Yani gitmekle bizi tehdit ederek sadece bir mesaj daha fazla okumamızı sağlıyorsunuz başka bir şey değil...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beni yaniltmadiğiniz için teşekurler şimdi ismailinizle, ömeriniz musmutlu forumunuza devam edin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerekli cevap verildi +1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce ben yönetim kadrosundayken çok eskiden, bu konuları kaç kere konuşmuştuk, bu konu hakkında çözüme gidileceğini, çarelerin üretileceğini söylemiştiniz. @TaaRRuz ama bakıyorum da hala aynı devam ediyor. Yönetimin disiplinli,diktatör ve kuralcı davranmadığını çok iyi biliyorum eğer söylediğim üç kural uygulansaydı. Bunlar yaşanmaz, Reşit yaşta olmayan çocuklar bile, büyük adam gibi davranırdı. Ama 10TL.NET adresinde Yönetim duygusu yok, yönetme kabiliyetinin olmadığına inanıyorum. Böyle güzel bir sistemin çöpe dönüştürülmesine izin vermeyin, internet alemindeki en büyük fırsat bu sitedir bundan emin olun hosting domain derdi olmadan çalışmalar yapabileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz tek forum adresidir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 19:36)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni yaniltmadiğiniz için teşekurler şimdi ismailinizle, ömeriniz musmutlu forumunuza devam edin.
Sen burayı karıştırmaya çalışmaktan başka hiç bir işe yaramıyorsun sana açık ve net söylüyorum.3 yaşında ki bir çocuktan farksızsın.İstediğiniz şey olana kadar iyi hoş, olmayınca bayır duvar boş.
Aklıma gelmişken gereksiz şans tanıyanlar falan filan demiş.Ben burada çok kişiye şans tanıdım.Yani istisnai bir durum değil. Bunun çok örnekleri var.Bir kısmı kişisel olarak bana kötü sözlerde bulundu bir kısmı genel forumda..Mesela forumda ki daha 1-2 hafta öncesine kadar tema sorumlusu olan emre benim ailevi tüm değerlerime küfür ederek defalarca kez bunu tekrarlamıştır ama bunun ardından gayet güzel bir çalışmayla yeniden bu forumda yetki bile alabilmiştir.Yani hakkı ararken haksızlığın ne demek olduğunu unutmayalım.Ben bilsoft'ada söyledim bırakma dedim.Onu çok kısa zamanda grafik ekibi lideri yapanda benim.Güven verdi, çalıştı çabaladı ona bu layıktı verdik.Şimdide aynı durum geçerli giden gider, kalan kalır...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 15:01)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Power, seni açıkça söylüyorum hiç sevmem. Gözümde asipatron gibi, yetkiliyken başka yetkisi gittikten sonra başka davranan birisini örnek alan veya ona 1 gram saygı duyan birisine karşı şu andan itibaren asla haz etmiyorum. Zira eminim sen de bana bayılmıyorsun. Şahsen ben kimsenin huzurunu bozacak bir cümle yazdım mı bu mesaja kadar? Yeter ulan bıktım yeter. Yemin ediyorum bıktım ya. Bu nedir kardeşim? Ya aynı forumda uslu uslu herkes duracak yada çekip gidecek. Biz de haksızlığa burada olsun başka yerlerde olsun uğradık evelallah ama hiç böyle yapmadım.

Ben bu kadar stresli ortama tekrar gireceğimi bilseydim buraya neden geleyim ki? 2 Yıllık ekibimi neden bırakayım ***** mıyım ben? Zehir ettiniz bana forumu mutlu musunuz şimdi ya? Bıktırdınız be bıktırdınız.

Dostum ben ne alakayım şimdi? Bu konuya zaten bu cevaptan önce yorumun da yok ben sana bir şey de demedim. Corleone'a bir soru yönelttim sadece. Daha beni tanımıyorsun bile ve sen sevmem diye bir yorumda bulunuyorsun. Bu da senin ön yargındır gerçi bir şey diyemem. Bu forumda bir kutuplaşma oluştu. Ve bu kutuplar birbirlerini tanımadıkları için birbirlerine hoyratça davranıp düşman oluyorlar. Kimse bir çözüm yoluna varmaya çalışmıyor. Hani bu insanlar toplanıp adam gibi bir yerde samimi olarak sohbet etse belki severlerdi birbirlerini? Kimse bunu düşünmemişti heralde şu ana kadar.
Ayrıca ben bu forumda zamanında iyi yerlerde olan yöneticilerin üslubu ve konuşma şekilleri dışında kimseyi örnek almadım. Emir almayı hiç sevmem belki de kişiliğim bunu emire benzetmiştir. Destekteki diğer üyelerin beni örnek almalarına çalıştım daha çok.
Asipatronla da bir ilgim kalmadı artık. En küçük bir iletişimimiz bile yok. Ben banlandığımda ilk beni düşman belleyen sonra kendisi de buradan gidince döneklik yaptı. Onu örnek aldığım falan da yoktu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 19:44)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2016 Saat: 19:36)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beni yaniltmadiğiniz için teşekurler şimdi ismailinizle, ömeriniz musmutlu forumunuza devam edin.
Sen burayı karıştırmaya çalışmaktan başka hiç bir işe yaramıyorsun sana açık ve net söylüyorum.3 yaşında ki bir çocuktan farksızsın.İstediğiniz şey olana kadar iyi hoş, olmayınca bayır duvar boş.
Aklıma gelmişken gereksiz şans tanıyanlar falan filan demiş.Ben burada çok kişiye şans tanıdım.Yani istisnai bir durum değil. Bunun çok örnekleri var.Bir kısmı kişisel olarak bana kötü sözlerde bulundu bir kısmı genel forumda..Mesela forumda ki daha 1-2 hafta öncesine kadar tema sorumlusu olan emre benim ailevi tüm değerlerime küfür ederek defalarca kez bunu tekrarlamıştır ama bunun ardından gayet güzel bir çalışmayla yeniden bu forumda yetki bile alabilmiştir.Yani hakkı ararken haksızlığın ne demek olduğunu unutmayalım.Ben bilsoft'ada söyledim bırakma dedim.Onu çok kısa zamanda grafik ekibi lideri yapanda benim.Güven verdi, çalıştı çabaladı ona bu layıktı verdik.Şimdide aynı durum geçerli giden gider, kalan kalır...

Emrenin o zamanlar X forumuna hergün girip burayı sallaması gibi bir durum söz konusuydu. Ben bunu düzgün uslup ile dile getirdiğimde çok ters bir tepki almıştım. Şimdi laf anlattığım insana bakacak olursak yanlış da olsa aynı kelimeleri kullanmam gerekiyor. Yoksa işin belirli bir olayını anlayan yok. Aynı hep aynı yapıldığı üzere bana egoist, kibirli, çocuk denmesi ve benim hiç sesimi çıkartmamam. Artık insanlara düzgün üslup ile laf anlatamıyorsam bu bana koyar.

"gitmek isteyen arkadaşlar" cümlesi artık bana mı bilmiyorum ama forumda böyle bir ortam varken benim ne gibi bir görev yapmamı beklersiniz, ben görevimi yapmadığım sanılıp atılacağıma yapamadığım için istifamı veririm tabi başka ne yapabilirim? Zaten bunu herkes görüyor gidip şikayetçi olmam mı gerekli.

Ben yeri geldiğinde terbiyemi bilerek bozuyorum bunu da (yönetim dışındaki insanlara söylüyorum) aklınızdan çıkartmayın. Yoksa ben üslubumu bozmazsam yazdıklarım size çok ağır gelir. Bana muhalefet olacak yer bulamazsanız daha çok kibirinizden kalbiniz kırılır ortam daralır. İşte bunu istemeyince bazen kendini de tehlikeye atarsın. En büyük sıkıntı da bana göre şu an bunu sadece benim yapıyor olmam.

Power seni ilgilendiren kısım sadece senin bulunduğun kısım. Gerisini üstüne alınması gereken zaten alınacak. Sürekli birbirinize laf göndereceğinize çıkın kimden haz etmiyorsanız bir kere söyleyin bir daha da sevmesenizde saygı duyun. Ama kimse birbirine saygı duymuyor. Sonra da benden saygı-sevgi bekliyorsunuz. Polyanna mıyım ben?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burdaki herkes tanışsa aslında herkes birbirini sevebilir. Mert (Power) benim onun çıkardığı Softplus mıydı softlu bişeydi herneyse :D heh işte o tema çıkmadan önce aşırı benzerini yapıyordum benden önce çıkardığı için ona bozulmuştum ama şuan iyiyiz. Adamsın meğn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 20:36)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burdaki herkes tanışsa aslında herkes birbirini sevebilir. Mert (Power) benim onun çıkardığı Softplus mıydı softlu bişeydi herneyse :D heh işte o tema çıkmadan önce aşırı benzerini yapıyordum benden önce çıkardığı için ona bozulmuştum ama şuan iyiyiz. Adamsın meğn

Soft Flattı ismi. Aynen iyi bir örneksin bu konuda. Temanın konusunda tartışmıştık benim temamı çalmışsın falan diyordun. Harbiden de görmemiştim senin temanı ama aklıma öyle esmiş :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Bir adminsiniz ama kişiye hakaret ediyorsunuz 3 yaşindaki çocuktan farkim yoksa baninizi atarsiniz. Bidaha forumunuzla işim olmaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 20:50)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir adminsiniz ama kişiye hakaret ediyorsunuz 3 yaşindaki çocuktan farkim yoksa baninizi atarsiniz. Bidaha forumunuzla işim olmaz.

Bunu laf atmak amacıyla söylemiyorum ama mesela bu konudaki tüm yorumlarınız iğneleyici. Hani kimseyi üzmek istemem ama burada biraz haksızsınız gibi ...
Builds mobile apps or something
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuda adım geçtiği için geldim buraya. Daha önce hesabımın da silinmesini istemiştim zaten. 14-15 yaşında gelip burada millete akıl veriyosun o arada da arkamdan sallıyorsun. İsmini vermeyeceğim kendini iyi biliyor. Her neyse. Ben bırakırken göbek atanlar hala devam ediyor. MyBB ile yerinizde saymaya devam edin sevgili göbek atanlar. Yaptıklarınız boş laf, sıfır icraat. Burada her 3ayda bir böyle olay çıkar yaşayanlar bilir. Ama ne yazık ki arkamdan hala laf söyleniyor. Bu kadar hatırlanacak güzel işler yaptıysam ne mutlu bana lakin şu site dışında görüştüğüm birkaç arkadaşım dışında pek de önemsemiyorum burayı. Kendiniz çalar kendiniz oynarsınız yani. Ama bir gün başıma gelenler olur da size oynanır kurgulanırsa Kaan sen haklıydın diyerek yakarmayın burada. Neler oynandığını bildiğim halde susmam kişiliğimdendir. Herkes haddini bilerek adımı ağzına alsın, veyahut hiç almasın.
Hadi gençlik Selametle! :)
Not: Geliştirin kendinizi geliştirin komik sataşıyorsunuz bana. Kuralları öğrendiğiniz kişiye kural anlatamazsınız bunu da unutmayın. Kurallar kesin olsaydı, burada hala zırlayamazdınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 21:08)Krons Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-02-2016 Saat: 20:50)#BeşikTaş Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bunu laf atmak amacıyla söylemiyorum ama mesela bu konudaki tüm yorumlarınız iğneleyici. Hani kimseyi üzmek istemem ama burada biraz haksızsınız gibi ...

Her ne olursa olsun kişiye hakaret yapamaz. Forumun kurallarinda var. Ve bu kural cigneniyor. Hemde Admin tarafindan.

@admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Kadar Yorumun Tek Bir Şey Demek İstiyorum ;

''Hatasız Kul Olmaz'' Ancak Sizin Yaptığınız Birbirinizin Arkasını kollayıp kötü yanına görünce onu afedersiniz yapıştırıp bitirmektir,benimde hatam var asipatron'unda,mertinde,kaan'ında,taarruz admininde önemli olan kabul etmek...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-02-2016 Saat: 21:55)kamil55 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu Kadar Yorumun Tek Bir Şey Demek İstiyorum ;

''Hatasız Kul Olmaz'' Ancak Sizin Yaptığınız Birbirinizin Arkasını kollayıp kötü yanına görünce onu afedersiniz yapıştırıp bitirmektir,benimde hatam var asipatron'unda,mertinde,kaan'ında,taarruz admininde önemli olan kabul etmek...

Konuşma stilini beğendim. Bunu diğer ekip arkadaşlarına da öğretirsen çok güzel olur zira bazıları konuşmayı gerçekten bilmiyor dengesiz cümleler kuruyor. Aramızda yaşanan kavgadan önce ikimizin ne kadar iyi geçindiğini, sırf aramızın bozulması için senin o mevkiye itiliğini falan es geçiyorum tabi. Sana da teşekkür ediyorum, bazı gerçeklere uyandırdın. Şimdi wordpress ile uğraşıyorum ve piyasada hatrı sayılır yerlerde görevlerim bulunuyor. Yakında kendi işlerimi yapacağım. Yancı şahıslara, gazcı, sıvacı insanlara değil özellikle sana teşekkür ediyorum Eyvallah.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Usenmeden destan yazdiniz tebrik ederim ben okumaya usendim siz yazmaya usenmediniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu aktiflikten arkadasimizin özel hayatin nerelere geldi? Taaa5-6 ay önceye. Kaan ve ceme kadar. Boyle boş boğaz yaparak elinize ne geçtiğini gerçekten anlayamadım. Biraz insanlari umursamamayi öğrenin.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

sen özelden adam avlıyordun demi para için.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Artık Kapatıj bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumu bırakmış insanı bile getirmeyi becerdiniz ya helal olsun size.

asipatron <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping