Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] Sorulara Cevap
1-) Logo'nun boyutunu nasıl ayarlayabilirim?

2-) Sitenin arka plan resmini nasıl değiştirebilirim?

3-) Sitem hiç bir alt foruma ve profile girmiyor.Sorunun 10tl.net'in yoğunluğu olduğu söylendi, bekledikten sonra geçer dediler ama hala geçmedi. Başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?

4-) Forumun en altında Haftalık İstatistikler diye mor küçük bir yer var..Onu nasıl kaldırabilirim?

5-) Başka bir tema yüklediğimde Butonlar, iconlar falan görünmüyor. Onları ayriyetten mi yüklüyoruz? Nereden yapabilirim?

...

NOT: Ancak forumları göremezsiniz.Site bitene kadar açılmayacaktır.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1-) Logo'nun boyutunu nasıl ayarlayabilirim?

Temaya göre değişir.

2-) Sitenin arka plan resmini nasıl değiştirebilirim?

Global.css Gelişmiş mod body

3-) Sitem hiç bir alt foruma ve profile girmiyor.Sorunun 10tl.net'in yoğunluğu olduğu söylendi, bekledikten sonra geçer dediler ama hala geçmedi. Başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?

Yarını bekle olmaz ise admin nickli kişiyle itibara geç

4-) Forumun en altında Haftalık İstatistikler diye mor küçük bir yer var..Onu nasıl kaldırabilirim?

Yapılandırma Pluingler ProStats

5-) Başka bir tema yüklediğimde Butonlar, iconlar falan görünmüyor. Onları ayriyetten mi yüklüyoruz? Nereden yapabilirim?

Bazılarında resimlerin linkleri eskiyor ve butonlar gidiyor Postbit şablonlardan ayarliyabilirsin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

İlk önce başlığı küçük harfle ve + rep silin.

1.
Admin kp - şablon&stil - temanız - global.css - gelişmiş mod tıklayın. .logo a - Bu kodu aratın. height: 125px; width: 950px; , bu kodlarlara büyültüp küçültebilirsiniz. Değiştirmek için : background: url(http://st.10tl.net/tema/karanlik/images/nesil/logo.png) top left repeat-x; Yazıyor bu linkin yerine http://st.10tl.net/tema/karanlik/images/nesil/logo.png kendi linkinizi yapıştırın.

2.
Admin kp - şablon&stil - temanız - global.css - gelişmiş mod tıklayın.
body yazıyor background: #d0d1c9 url(http://st.10tl.net/tema/karanlik/images/nesil/arkaplan.jpg) repeat; orda şu linkin yerine http://st.10tl.net/tema/karanlik/images/nesil/arkaplan.jpg kendi arka planınızı yapıştırın.

3.
Sorun 10tl.net'tedir. Biraz bekleyin olmaz ise admin nickliye ö.m atın.

4.
Forumu göremiyoz. Forumu açarsan görebiliriz.

5.
10tl.net uyarlı değildir. Veya resmi kendiniz yükleyebilirsiniz. Veya resimlerin süresi bitmiştir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2013 Saat: 17:03)Secilmis42™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 4.
Forumu göremiyoz. Forumu açarsan görebiliriz.
Açmadan da görünüyor.Ben şu an çevrimdışıyım yani sizin gibiyim ve görebiliyorum.:)

Bir de Sohbet Paneli ekledim ama çalışmıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne KAdar Cok Soru Var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben de cevap veren var sandım, koşa koşa geldim.:)

Evet çok soru soruyorum, çünkü bilmiyorum.Öğrene öğrene yapacağız artık.:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Araştırma yaparak bir çok sorunun cevabını bulabilirdiniz...

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=13210

4- Bu yandex metrica bütün 10TL sitelerine otomatik ekleniyor.Ne olduğunu tam bilmiyorum. Footer'dan silinebilir sanırım.Ancak silmek için izin var mı bilmiyorum ?
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1- Logo boyunutu forum ayarlarından veya Admin panelden ayarlayamazsınız PhotoShop programı ile logo boyutunu ayarlayabilirsiniz.
2- Admin Kp > Şablon&Stil > Temalar > Temanız > Global.css > Gelişmiş Mod: > CTRL + F Yaparak body bulun

bockground: parantez içindeki silin eklemek ıstedgnız arka plnn linkini yazın.

3- Sorununuz nedir hata mı alıyorsunuz ne hatası ?

4- Genel sistemde olan birşeydir o kalkmaz diye biliyorum.

5- eğer dosyalı tema indirip yüklüyorsanız çıkmaz. tema istek bölümünden istediğiniz temayı istek yapabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-07-2013 Saat: 04:58)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1- Logo boyunutu forum ayarlarından veya Admin panelden ayarlayamazsınız PhotoShop programı ile logo boyutunu ayarlayabilirsiniz.
2- Admin Kp > Şablon&Stil > Temalar > Temanız > Global.css > Gelişmiş Mod: > CTRL + F Yaparak body bulun

bockground: parantez içindeki silin eklemek ıstedgnız arka plnn linkini yazın.

3- Sorununuz nedir hata mı alıyorsunuz ne hatası ?

4- Genel sistemde olan birşeydir o kalkmaz diye biliyorum.

5- eğer dosyalı tema indirip yüklüyorsanız çıkmaz. tema istek bölümünden istediğiniz temayı istek yapabilirsiniz.

Sayende arka planı değiştirdim, hepinize de çok teşekkür ederim.:)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping