Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Siteme Kod ekliyorum gelmiyor
arkadaşlar ben zekican arkadaşlar ben forumuma 1 2 tane bazi kodlar ekledim yani headere koddostundan bazı kodlar aldım yaptım sonra olmadı arkadaşlar bunun nedeni nedir yardimci olurmusunuz acilen lazım az sonra dershaneye gidecegim forum link: www.hilekasasi.10tl.net bide bazen forum ekldigimde zamanında gelmiyor bir 10 dakka sonra geliyor acil yardim yh a:S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-04-2013 Saat: 17:23)LabTrion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar ben zekican arkadaşlar ben forumuma 1 2 tane bazi kodlar ekledim yani headere koddostundan bazı kodlar aldım yaptım sonra olmadı arkadaşlar bunun nedeni nedir yardimci olurmusunuz acilen lazım az sonra dershaneye gidecegim forum link: www.hilekasasi.10tl.net

belki yanlış yere ekliyorsundur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bunun nedeni ne olabilir ya zamanım olmuyor :S eskiden hiç öyle olmuyordu nedense şimdi oluyor of :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nereye eklediniz kodu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
konu sadece kodlarada degil arkadaşlar mesela bir forum ekliyorum oda geç geliyor normalde gelmesi gerekmiyormu ekledigimizde eskiden çok hızlı bir şekilde geliyordu nedeni ne tamda hevesini almıştım bu sorunla karşılaştım of yha :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
biraz bekleyin gelecektir benim forumumdada geç geliyor kullanıcı adı stili yapmıştım geç geldi :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardeş bekliyorum ama yani belki sevmiyecegim bir kod olacak o zaman silip başka bir kodmu eklicem of çok zamanımı alır ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kod güvenlik sorunuyla karşılaşmış veya uyumlu olmayabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod Deneme Editörü Var http://kodonizle.10tl.net burdan kodun nasıl göründüğüne bakabilirsin.

binlerce forum binlerce kullanıcı var 10tl.net yoğun bi sistem biraz geç yüklenmesi sizcede normal değilmi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping