Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum kategorisi önerim var.
Merhaba, birkaç kategori önerim var.

Sosyal Medya Genel Kategorisi
- Facebook (Alt Kategorileri; Hesap Alım-Satım, Takipçi Alım-Satım, Reklam Alım-Satım)
- Twitter (Alt Kategorileri; Hesap Alım-Satım, Takipçi Alım-Satım, Reklam Alım-Satım)
- Instagram (Alt Kategorileri; Hesap Alım-Satım, Takipçi Alım-Satım, Reklam Alım-Satım)
- Youtube (Alt Kategorileri; Hesap Alım-Satım, Takipçi Alım-Satım, Reklam Alım-Satım)
- Pinterest (Alt Kategorileri; Hesap Alım-Satım, Takipçi Alım-Satım, Reklam Alım-Satım)

Alan Adı Alışveriş Kategorisi
- Domain
- Üç-Dört Karekterli Domain

@admin, @TaaRRuZ
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet ticaret bölümünü çeşitlendirerek foruma farklı bir yorum katabiliriz, makale satışı da dahil. Bence güzel fikir. Teşekkürler Cem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dolandırıcılar kol gezer, güvenlik önlemi de şart bu tarz kategoriler için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-12-2019 Saat: 18:36)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dolandırıcılar kol gezer, güvenlik önlemi de şart bu tarz kategoriler için.
Tc kimlik onayı eklentisi olmalı, o kategori için...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-12-2019 Saat: 21:47)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-12-2019 Saat: 18:36)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dolandırıcılar kol gezer, güvenlik önlemi de şart bu tarz kategoriler için.

http://www.erbilen.net/php-ile-t-c-kimlik-no-dogrulama/

Daha detay;

Kod:
https://tckimlik.nvi.gov.tr/Service/KPSPublic.asmx?op=TCKimlikNoDogrula
https://tckimlik.nvi.gov.tr/Service/KPSPublicV2.asmx?op=KisiVeCuzdanDogrula
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pinterest tutmaz bence.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-12-2019 Saat: 23:59)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pinterest tutmaz bence.

Webmaster platformlarını takip ediyorsan en çok Pinterest hesap alışverişi yapıldığını görmüşsündür, gerçi burası wm platformu sayılmaz pek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2019 Saat: 00:06)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-12-2019 Saat: 23:59)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Pinterest tutmaz bence.

Webmaster platformlarını takip ediyorsan en çok Pinterest hesap alışverişi yapıldığını görmüşsündür, gerçi burası wm platformu sayılmaz pek.

Bende bu konuya değinmek istemiştim.

Neden, destek sitesinin kategorilerini genişletip; genel webmaster bilgileri paylaşımlarına hitap etmiyoruz?
Tamam, ücretsiz forum oluşturma servisinin destek sitesindeyiz; forum oluşturanlara destek vermeye devam edebiliriz.
Bu süreçte biraz daha dışa dönük çalışmamız lazım, destek adı altında genel bilgi paylaşımı (webmaster, ticaret, server tanıtım) yapmalıyız.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bencede amaç kullanımın artırılması ise yapılmalı, hem 10tl.net ağını da genişletmiş oluruz...

Bunun yanında link kısaltma servisi de yapsak tadından yenmez, hem domainde kısa ve uygun...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-12-2019 Saat: 22:03)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Daha detay;

Kod:

Eklentisiz yapılabilinir , kullanıcı onay yaptığında UPDATE ile kimlikonayı hücresinde 0 yerine 1 yazılır ve kullanıcı burada konu açabilir vesaire.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2019 Saat: 14:52)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-12-2019 Saat: 22:03)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Daha detay;

Kod:

Eklentisiz yapılabilinir , kullanıcı onay yaptığında UPDATE ile kimlikonayı hücresinde 0 yerine 1 yazılır ve kullanıcı burada konu açabilir vesaire.

Anlamadım, nasıl kullanıcı onay yapacak? nereden onay yapacak?
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2019 Saat: 12:21)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bencede amaç kullanımın artırılması ise yapılmalı, hem 10tl.net ağını da genişletmiş oluruz...

Bunun yanında link kısaltma servisi de yapsak tadından yenmez, hem domainde kısa ve uygun...

Link kısaltma servisi içinde görüşleri alalım...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ticari kategorileri genişletebiliriz ama bu konuda 10tl.net herhangi bir sorumluluk kabul etmez.Burası herkese açık bir form.Kimin ne olduğunu da bilmiyoruz. Bu yüzden bu tarz ucunda illegal olabilecek işlerden mümkün mertebe uzağız.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence tutmaz kendi fikrim daha renkli şeyler olmali bu forumunun tutması için alt yapı lazım herkese ftp verecek mesala tüm hostlar veriyorlar neden 10.tl vermiyor ki insanlar bunu basit görüp girmiyor alt yapısı sağlam olmalı bir hosting şirketi gibi..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2019 Saat: 22:44)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence tutmaz kendi fikrim daha renkli şeyler olmali bu forumunun tutması için alt yapı lazım herkese ftp verecek mesala tüm hostlar veriyorlar neden 10.tl vermiyor ki insanlar bunu basit görüp girmiyor alt yapısı sağlam olmalı bir hosting şirketi gibi..
Herkes ftp alabiliyor, forumla bağlantılı olmasada alınabiliyor... Ayrı olmasaydı multiforum sistemi olmazdı...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-12-2019 Saat: 23:54)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(08-12-2019 Saat: 22:44)WordS Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence tutmaz kendi fikrim daha renkli şeyler olmali bu forumunun tutması için alt yapı lazım herkese ftp verecek mesala tüm hostlar veriyorlar neden 10.tl vermiyor ki insanlar bunu basit görüp girmiyor alt yapısı sağlam olmalı bir hosting şirketi gibi..
Herkes ftp alabiliyor, forumla bağlantılı olmasada alınabiliyor... Ayrı olmasaydı multiforum sistemi olmazdı...

Adam multiforum olur mu olmaz mı diye sana sormuyor, adam mantıklı, modern bir öneride bulunuyor. Uzun süredir takip ediyorum da gerçekten boş yorumlar yapıyorsun, bunu hakaret olarak algılama.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2019 Saat: 01:08)Escobar99 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Adam multiforum olur mu olmaz mı diye sana sormuyor, adam mantıklı, modern bir öneride bulunuyor. Uzun süredir takip ediyorum da gerçekten boş yorumlar yapıyorsun, bunu hakaret olarak algılama.
Sagol kardeşim beni anladığın teşekkür ederim sana yazdığımı ya yanlis anlamış ya da tam okumamış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2019 Saat: 01:08)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bu sekilde yazıp hakaret olarak algılama diyemezsin, boş olan yorumlarımı alıntılar mısın?

Herkes bir şey yapmaya çalışıyor, forumu tekrar tartışma ortamına dönüştürmek istemiyorum... @admin

Mantıklı ve modern öneri zamanımda tarafımca daha detaylı olarak yapılmıştı, 10tl.net üzerinde herkese ftp verebilecek kapasite olmadığı için bütün forumlar ortak dosya dizinini kullanıyor, birine ftp erişimi verilirse benim forumum da değişir vs...

Bu çok fazla konuşulmuştu...

Düzenleme: Boş olan yorumlarımı alıntılamazsan cingar çıkaracağım. :) Bunu hakedecek son kişilerdenim...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şunun şurasında verdiğin 1 aylık emekle bana üstünlük taslama, yıllardır bu foruma verdiğim katkıların haddi var hesabı yok. Bir gün olsun senin gibi böyle verdiğim katkılardan üstünlük taslamadım. Ben sadece gereksiz yorumlar yaptığını söyledim bunda hakaret yok, ha sen istersen küfür olarak bile algılayabilirsin o sana kalmış. Uğraşmayacağım seninle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2019 Saat: 08:34)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şunun şurasında verdiğin 1 aylık emekle bana üstünlük taslama, yıllardır bu foruma verdiğim katkıların haddi var hesabı yok. Bir gün olsun senin gibi böyle verdiğim katkılardan üstünlük taslamadım. Ben sadece gereksiz yorumlar yaptığını söyledim bunda hakaret yok, ha sen istersen küfür olarak bile algılayabilirsin o sana kalmış. Uğraşmayacağım seninle.

Hiç kimseye bir lafım olmazken neden bu şekilde yorumda bulunuyorsun anlam veremiyorum. Yıllardır vermiş olduğun emeğe nerede söz getirmişim? Olmadık işleri buraya yığıyorsun... Çok saçma bir şekilde yorum yaptığının farkına varmanı istiyorum. Kimse laf etmezken kendi tecrübeni benimle kıyaslıyorsun... Ayrıca uğraşmanı bende önermiyorum...

Benim emeğimim 1 aylık şeklinde belirlenmesini de takdirle karşılıyorum... Aisha (Aperion) görevi bıraktıktan sonra hemen hemen her talebi ben karşıladım. Buradan ne kadar aktif olduğunu görebiliyoruz... 

Sanırım başka konudaki buna benzer yorumum sizi çarptı. Orada görevlileri icraata davet etmek için yazmıştım...

Yetkinin gücünü selamlıyorum...

*Benim kimseden herhangi bir çekincem yok... Sözde Gereksiz/boş yorumumu alıntılamanızı bekliyorum, bu şekilde yorum yaparak kaçamazsınız...

** Konuyu ve forum ortamını dağıttığın için senin adına bir şeyler yapmaya çalışan insanların vaktine üzülüyorum... Umuyorum yanlış anlaşılma olmuştur...
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping