Internet Ve Bilisim Hizmetleri Zamanhost.com

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ÜZERİNDE ÇALIŞILAN GELİŞTİRMELER
Forum indexine hiyerarşi eklemesi yapıldı.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Adımı unutur seni unutmam çocuk!

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arge neden kaldırıldı ? Alakasız biraz fakat uzun zamandır var olan bir rütbeydi.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2019 Saat: 00:49)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arge neden kaldırıldı ? Alakasız biraz fakat uzun zamandır var olan bir rütbeydi.
Aktif bir işlevi olmadığından kaldırılmış olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca forumun bu denli bir yeniliğe geçmesi hoşuma gidiyor. Umarım hiçbiri boşa gitmez.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2019 Saat: 00:49)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arge neden kaldırıldı ? Alakasız biraz fakat uzun zamandır var olan bir rütbeydi.
Arge ismi itibariyle geliştirme üzerine çalışan bir grup olduğu için bunu teknik ekip adı altında hafifletilmiş sorumluluklara dönüştürdük.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Adımı unutur seni unutmam çocuk!

Goethe diyor ki; Para ile insan ilişkisi şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2019 Saat: 00:52)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Arge ismi itibariyle geliştirme üzerine çalışan bir grup olduğu için bunu teknik ekip adı altında hafifletilmiş sorumluluklara dönüştürdük.

Bir an arge kökten kaldırıldı falan diye düşündüm , teşekkürler.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘Biz hala buradayız , ölmedik...

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2019 Saat: 00:53)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2019 Saat: 00:52)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bir an arge kökten kaldırıldı falan diye düşündüm , teşekkürler.

Sistemin zaten AR-GE'ye ihtiyacı vardır, kaldırılması büyük bir saçmalık olurdu.
developer

tenor.gif?itemid=10833506
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2019 Saat: 00:41)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum indexine hiyerarşi eklemesi yapıldı.

Şöyle yapsanız daha şık bir görünümü olabilir, ve "Forum İstatistikleri" bölümünün üstüne alsanız. @Taarruz

bkz.png
developer

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
(13-01-2020 Saat: 21:36)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-12-2019 Saat: 00:41)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum indexine hiyerarşi eklemesi yapıldı.

Şöyle yapsanız daha şık bir görünümü olabilir, ve "Forum İstatistikleri" bölümünün üstüne alsanız. @Taarruz

bkz.png

Bunu, şu anlık yaptım. @taarruz
developer

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi