Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seviye olayı ve fazlalık ranklar kaldırılsın.
Bence ranklarda seviyeler kaldırılmalı ve bunun yanında çoğu gereksiz rank da kaldırılmalı.
Geldi geleli zaten şu seviye sistemine ısınamadım ki kullanan pek de bir site görmedim.
Benim önerim eskiden de olduğu gibi;
üye
uzman üye
bölüm şefi
genel şef
admin yrd
admin ve bazı yan ranklardır (grafiker, coder vs.)

veya daha modern haliyle
kullanıcı
kategori moderatörü
içerik editörü
moderatör
admin

bu sistem getirilebilir. Benim önerim son saydıklarımdan yana.
Türkçe'yi katletmiş olabilirim şu an yazması zor bir cihazdayım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rütbeler konusunda çok yakında bir düzenleme yapılacak, basit bir taslak hazırladım yönetimde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim naçizane önerim şudur:
• Admin
• Genel Şef
• Tasarım Ekibi Lideri
• Tasarım Ekibi
• Destek Ekibi Lideri
• Destek Ekibi
• Kodlama Ekibi Lideri
• Kodlama Ekibi
• Editör
• Kullanıcı

Admin: Sitenin en üst makamında bulunan kişi/kişiler. Sistemden sorumlu.
Genel Şef: Adminden sonra en çok yetkiye sahip kişi. Altındaki yetkililerden sorumlu.
Ekip Lideri: Ekibindeki yetkilileri denetleyecek, yeni yetkili alımını sağlayacak. Görevini yapmayan / aktif olmayan yetkililere güle güle diyecek.
Tasarım Ekibi: Sitedeki tasarım isteklerine yardım edecek.
Destek Ekibi: Sitedeki MyBB ile alakalı sorunlara yardım edecek.
Kodlama Ekibi: Sitedeki kodlama isteklerine yardım edecek.
Editör: Sitedeki açılan her yeni konuyu kontrol edecek. Yazım hataları varsa düzeltecek, küfür/spam varsa silecek.

Sıralamak gerekirse:
1- Admin
2- Genel Şef
3- Ekip Liderleri
4- Tasarım Ekibi / Destek Ekibi / Kodlama Ekibi
5- Editör
6- Kullanıcı

Bunlar olması gereken yetkilerdir, özel yetkiler hariç. Örneğin Onursal Üye / Emektar Üye vs..
Oturdum düşündüm yazdım, bu site için yapmayacağım bir şeydi fakat yaptım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi
Mehmet hala ekipten liderlikten bahsediyorsun. Max. günlük tekil hiti 10-15 kişi olan siteye nasıl seviye sistemi uygulayasın? Biraz mantık lütfen. Topu topu 10-15 üye aktif herkes yetkili mi olacak ben anlamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
Hemen birileri lider olacak diye bir şey demedim Yusuf. Önce ekipte bulunmak, sonra lider olmak. Hadi ekip oldu diyelim. Kim yönetecek bunları? Aslında ben de liderleri pek gerekli bulmuyordum şu sistemde. Fakat bazı kişilerin o sorumluluğu üstlenmesi gerektiğini düşündüm. Ekip liderleri ekibini önemseyecek, ekibini eğitecek, bir nevi hocalık yapacak. Liderler olgun kişiler olacak. Şu son zamanlardaki sözde liderlerden olmayacak ;)
Dediğim gibi olursa, sistem bir düzene oturtulursa, kullanıcı gelir de aktif olur da.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin @TaaRRuz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-12-2019 Saat: 17:44)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen birileri lider olacak diye bir şey demedim Yusuf. Önce ekipte bulunmak, sonra lider olmak. Hadi ekip oldu diyelim. Kim yönetecek bunları? Aslında ben de liderleri pek gerekli bulmuyordum şu sistemde. Fakat bazı kişilerin o sorumluluğu üstlenmesi gerektiğini düşündüm. Ekip liderleri ekibini önemseyecek, ekibini eğitecek, bir nevi hocalık yapacak. Liderler olgun kişiler olacak. Şu son zamanlardaki sözde liderlerden olmayacak ;)
Dediğim gibi olursa, sistem bir düzene oturtulursa, kullanıcı gelir de aktif olur da.

Ben de diyorumki forumda zaten 10-15 kişi aktif, kim kime liderlik yapacak, 10 üyeye 500 tane rank olmaz. Bunu demek istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-12-2019 Saat: 17:36)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim naçizane önerim şudur:
• Admin
• Genel Şef
• Tasarım Ekibi Lideri
• Tasarım Ekibi
• Destek Ekibi Lideri
• Destek Ekibi
• Kodlama Ekibi Lideri
• Kodlama Ekibi
• Editör
• Kullanıcı

Admin: Sitenin en üst makamında bulunan kişi/kişiler. Sistemden sorumlu.
Genel Şef: Adminden sonra en çok yetkiye sahip kişi. Altındaki yetkililerden sorumlu.
Ekip Lideri: Ekibindeki yetkilileri denetleyecek, yeni yetkili alımını sağlayacak. Görevini yapmayan / aktif olmayan yetkililere güle güle diyecek.
Tasarım Ekibi: Sitedeki tasarım isteklerine yardım edecek.
Destek Ekibi: Sitedeki MyBB ile alakalı sorunlara yardım edecek.
Kodlama Ekibi: Sitedeki kodlama isteklerine yardım edecek.
Editör: Sitedeki açılan her yeni konuyu kontrol edecek. Yazım hataları varsa düzeltecek, küfür/spam varsa silecek.

Sıralamak gerekirse:
1- Admin
2- Genel Şef
3- Ekip Liderleri
4- Tasarım Ekibi / Destek Ekibi / Kodlama Ekibi
5- Editör
6- Kullanıcı

Bunlar olması gereken yetkilerdir, özel yetkiler hariç. Örneğin Onursal Üye / Emektar Üye vs..
Oturdum düşündüm yazdım, bu site için yapmayacağım bir şeydi fakat yaptım.
Aslına bakarsanız şuan da ki sistemde hemen hemen bunlar var yalnızca gereksiz kalablık yapan 
1.seviye, 2. seviye türevi ara rütbeler var.
Genel Şef şuan ki Denetleme Ekibi
Ekip Liderleri şuan ki her kategorinin lideri.
Tasarım ekibi şuan ki grafiker ekibi.
vs.. vs.
Editör rütbesini moderatör olarak değiştiririz biraz daha vasıf katabilmek için.
Sade bir rütbe sistemine geçmek için çalışacağız.Gereksiz ara rütbeleri kaldırarak sistematik bir düzen oturtacağız.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Rankları v.b. sadece ana rütbeler için yapabilirsiniz. seviyeler için ayrı ayrı yapmanıza gerek yok.
mesela, Tema Lideri, Tema yardımcısı için yapın yeter...
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
-O -EA falan bunlar da gitsin ya. renk verin, nickimin katledilmesini istemiyorum. o zaman onursal oluruz aga.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-12-2019 Saat: 04:07)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: -O -EA falan bunlar da gitsin ya. renk verin, nickimin katledilmesini istemiyorum. o zaman onursal oluruz aga.
bu niye yaşandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2019 Saat: 16:02)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-12-2019 Saat: 04:07)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: -O -EA falan bunlar da gitsin ya. renk verin, nickimin katledilmesini istemiyorum. o zaman onursal oluruz aga.
bu niye yaşandı...

görüşünü dikkate aldım çünkü knk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Diyor ki bana da Onursal verin :(
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2019 Saat: 16:57)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Diyor ki bana da Onursal verin :(
gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping