Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buraya bir el atılmalı
Bilgisayarımı en verimli kullandığım zamanlar bu sitede vakit geçirdiğim zamanlardı insanların grafik istek konularına gider isteklerini yapardım , kodlama  bilgimi geliştirmeye çalışırdım aslında bunu tek başıma yapmazdım bana burada yardımcı olan arkadaşlarım vardı fakat şuan forumun hali hiç iç açıcı değil bakıyorum bir isteği olan yok olsa bile bunu yapacak insan göremiyorum bana kalırsa yeni bir ekip toplanmalı , tabii eski ekip toplansa daha hoş olurdu fakat yeni ekip toplamaktan daha zor bu. İnsanların buranın varlığından pek haberi yok gördüğüm eski insanlar sadece benim gibi foruma bi uğrayıp neler oluyor neler bitiyor diye bakanlar. Hiç bıraktığım gibi bulamadım burayı , bıraktığımda çok canlıydı sürekli konular açılır , kavgalar olurdu site bu zamanlarında çok daha canlıydı demek istediğim ya eski ortam toplanmalı ya da bir yenilik lazım. Eski ortam toplanırsa buranın çok daha canlı bir yer olacağına inanıyorum tabii bu çok zor kimsenin de uğraşacağını sanmam fakat benim düşüncem bu yönde ben herşeyi bu sitede öğrendim ve bıraktığım yerden devam etmek istiyorum fakat pek iç açıcı bir manzara yok. Umarım yakın zamanda bir ilerleme katederiz.
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi
Bir "nerede o eski günler" konusu daha ;

Bugünlerde herkes aynı şeyi söylüyor,
herkes değişsin diyor,
ama ne farklı öneriler var, ne de yapan var.
herkes başkasından bekliyor. "Biri güzel bişey yapsa da kullansak" modundayız.

önerdiğiniz şeyleri net şekilde forum yazın, insanlar görüşlerini yazsın, forumda değerlendirelim, konuşalım, tartışalım.

Hatta konu konu da gidebiliriz.
twitter eskidi mi ? eskir mi ?
snapchat, instagram nasıl ?
onların iyi yönleri/kötü yönleri nelerdir ?
başka yeni trend var mı ? (discord noldu mesela ?)

Bunlarda olmayan ne yapabiliriz ?
Wordpress herkes soruyor, ama bi Allahın kulunun araştırması yok, nasıl olabilir diye. Ben de o alana şimdilik girmiyorum, yani kendim direk araştırmaya, biraz ben de sizden bekliyorum :)

Buyrun size bisürü konu, konuşalım ve güzel şeyleri arayalım beraber.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: La Fontaine
ESki ortam Asla Gelmez ESki Zamanlar Cok iyiydi Gerçekden Ve Bu site SAyesinde Kendımı Cok gelıstırmıstım baya uzmanlaşmıştım ama işte Site işlerini Bırakınca Herşeyden Koptuk
Cevapla PGM
Tamam eskisi gibi değil ortam tamam da insanların tek işi gücü forum değil ki.Zamanı olan var olmayan var. Ya da küsüp gidenler var,kırgınlığı olanlar var,hasta olanlar var,sınava girecekler de var,vakitleri uymuyor yada ayıramıyor da olabilirler.Ayrıca ben zaten son günlerde eski yönetimden kişilerle veya zamanında aday olmuş kişilerle görüşüyorum eğer isterlerse yeniden forumda aktif olurlar veya yetkili olmak için başvururlar.Biz elimizden geleni yapalım da... :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi
(22-11-2019 Saat: 18:02)Kyoya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ESki ortam Asla Gelmez ESki Zamanlar Cok iyiydi Gerçekden Ve Bu site SAyesinde Kendımı Cok gelıstırmıstım baya uzmanlaşmıştım ama işte Site işlerini Bırakınca Herşeyden Koptuk
Asla asla deme

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Esasında daha farklı bir konuda bunu söyleyecektim ama bu kadar eski güne özlem mesajlarından sonra. Hepinizi son kez davet ediyorum, önerilere, fikirlere, etkinliklere. Beraber eski ekolü tekrar kazandırabiliriz. Neticede hepimizin burada güzel anıları oldu, yenileri neden olmasın? Eski heyecanla...
Ara
Cevapla PGM
(22-11-2019 Saat: 18:01)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir "nerede o eski günler" konusu daha ;

herkes değişsin diyor,

önerdiğiniz şeyleri net şekilde forum yazın, insanlar görüşlerini yazsın, forumda değerlendirelim, konuşalım, tartışalım.

Wordpress herkes soruyor, ama bi Allahın kulunun araştırması yok, nasıl olabilir diye. Ben de o alana şimdilik girmiyorum, yani kendim direk araştırmaya, biraz ben de sizden bekliyorum :)

Ama ne yapalım herkes özlüyor eskileri...

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
(22-11-2019 Saat: 18:45)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Esasında daha farklı bir konuda bunu söyleyecektim ama bu kadar eski güne özlem mesajlarından sonra. Hepinizi son kez davet ediyorum, önerilere, fikirlere, etkinliklere. Beraber eski ekolü tekrar kazandırabiliriz. Neticede hepimizin burada güzel anıları oldu, yenileri neden olmasın? Eski heyecanla...
Ben yurisa'ya ulaşılmasını istiyorum kavgalarımız hız kesmeden devam edecektir .d

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 18:45)Saint Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-11-2019 Saat: 18:01)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir "nerede o eski günler" konusu daha ;

herkes değişsin diyor,

Ama ne yapalım herkes özlüyor eskileri...

Özlememek elde değil ki :) KANKLAR,FLASH çok uğraşırdık zamanında,ama yeniden toplanır bence biz projelere devam edersek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yurisa ile görüşen var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 18:57)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yurisa ile görüşen var mı?

Yurisa sanırım bu ortamları bıraktı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
mesela anlamadığım nokta güzel dostum.. sen yetkili olmak istedin başvurdun. şuan inceledikleri şey ne? forum bu haldeyken neyi inceliyorlar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 19:17)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mesela anlamadığım nokta güzel dostum.. sen yetkili olmak istedin başvurdun. şuan inceledikleri şey ne? forum bu haldeyken neyi inceliyorlar?

Rutin. kişinin yetki alması halinde sağlayabileceği fayda, geçmişte forumda yaptıkları, forumdaki davranışları.

Aslında her şey sistematik olmalı, bir başvuru yapıldığında ilgili bölüm şefi konuyu kilitleyip değerlendirmeye aldığını söylemeli. Bir kota koymalıyız ve başvurular X gün içerisinde sonuçlanmalı. 
Sizce nasıl olur?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 19:23)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-11-2019 Saat: 19:17)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mesela anlamadığım nokta güzel dostum.. sen yetkili olmak istedin başvurdun. şuan inceledikleri şey ne? forum bu haldeyken neyi inceliyorlar?

Rutin. kişinin yetki alması halinde sağlayabileceği fayda, geçmişte forumda yaptıkları, forumdaki davranışları.

Aslında her şey sistematik olmalı, bir başvuru yapıldığında ilgili bölüm şefi konuyu kilitleyip değerlendirmeye aldığını söylemeli. Bir kota koymalıyız ve başvurular X gün içerisinde sonuçlanmalı. 
Sizce nasıl olur?

Bununla hangi yetki uğraşacak adminler uğraşırsa olmaz.Onlar kişinin görüşlerini inceleyeip kararı vermesi gerekir.Adminlerimizin dışında kimin uğraşması gerekir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 19:24)La Fontaine Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sizce nasıl olur?

Bununla hangi yetki uğraşacak adminler uğraşırsa olmaz.Onlar kişinin görüşlerini inceleyeip kararı vermesi gerekir.Adminlerimizin dışında kimin uğraşması gerekir?

Hangi bölüm için başvurulduysa o bölümün lideri uğraşacak, takip edecek. Bölümün lideri yoksa eğer denetleme bölümü lideri bununla ilgilenebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 19:27)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-11-2019 Saat: 19:24)La Fontaine Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sizce nasıl olur?

Hangi bölüm için başvurulduysa o bölümün lideri uğraşacak, takip edecek. Bölümün lideri yoksa eğer denetleme bölümü lideri bununla ilgilenebilir.

Bana kalırsa bu döngü halinde olabilir,ilerleyen zamanda
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapılan başvurular zaten Kaan’ın dediği gibi başvuru yapanın bize ne gibi bir faydası yani foruma ne gibi katkısı olabilir,geçmişte neler yapmış olumlu olumsuz herşey inceleniyor ve bir konu halinde denetlemeye ait bölümde sadece Denetleme ve Adminlerin görebileceği kategoride açılıyor ve orada hep beraber yorumumuzu katarak karar veriyoruz. Ben raporu hazırlarım adminler değerlendirir. Bu sadece başvurular için geçerli değil. Forumdaki toplu tartışmalar vs. vs.
Merak etme yani ekmek elden su gölden ilerlemiyoruz :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi , La Fontaine
(22-11-2019 Saat: 19:51)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapılan başvurular zaten Kaan’ın dediği gibi başvuru yapanın bize ne gibi bir faydası yani foruma ne gibi katkısı olabilir,geçmişte neler yapmış olumlu olumsuz herşey inceleniyor ve bir konu halinde denetlemeye ait bölümde sadece Denetleme ve Adminlerin görebileceği kategoride açılıyor ve orada hep beraber yorumumuzu katarak karar veriyoruz. Ben raporu hazırlarım adminler değerlendirir. Bu sadece başvurular için geçerli değil. Forumdaki toplu tartışmalar vs. vs.
Merak etme yani ekmek elden su gölden ilerlemiyoruz :)
bu kadar saçma bir sistem görülmemiştir.. şayet ben o kadar forumda takıldım yine bu tarz bir sistem görmedim.. 
Yönetici modu denetler anlarım, alımları co admin yapar da yok denetleme ekibiymiş denetleme şeyiymiş bu adamlar kullanıcının mesajlarını listeliyor günde 2 3 defa girse foruma yeterli görevini yapması için fakat hiyerarşide diğer görevlilerden üstün gözüküyor..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistemini beğendiğin forumlarda takılabilirsin,kimse seni burada zorla tutmuyor. Onca cezadan sonra hala sistemi kötülemek adına böyle yorumlar yazman biraz garip açıkcası.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2019 Saat: 22:15)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sistemini beğendiğin forumlarda takılabilirsin,kimse seni burada zorla tutmuyor. Onca cezadan sonra hala sistemi kötülemek adına böyle yorumlar yazman biraz garip açıkcası.

Hocam başkalarının düşüncelerinden bağımsız olarak yazıyorum, idare ile ilişkili sorunlar var... İpin başını kimin çektiği mühim değil ancak bu yadsınamaz bir gerçek... Defalarca söylememe rağmen hala çalışmayan eklentiler, Türkçe olmayan şablonlar, kod hataları vs. bunlar dijital hatalar... Birde yönetim hataları var tabi... Forumun gelişmesi için insanlar bir şeyler yapmaya çalışıyor ancak değerlendirme safhası ülkemizdeki gibi sürekli zaman aşımına uğruyor. Elbette hepimizin işi var ancak ... gerisini siz de biliyorsunuz zaten. Demek istediğim aktif yöneticilere ihtiyaç var... Eğer varsa bununla ilgili talepleri kaybetmemenizi öneriyorum... Sağlıcakla kalın...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping