Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bedava 20₺ Kazanın
#1
Yıldız Teknik Üniversitesi Tarafından geliştirilen Bitay’a Referans linkim ile kaydolan herkesin hesabına 20₺ veriyorlar, sizde referans ekleyerek referans başı 20₺ kazanabiliyorsunuz, yapmanız gereken kimlik bilgilerinizi doğrulamak, doğrulama yaptıktan sonra 20₺ hediyeniz hesabınıza tanımlanıyor, kimlik bilgilerinizi vermenizde herhangi bir sakınca olduğunu düşünmüyorum, Üniversite destekli çünkü.

Referanssız üye olursanız bakiyeniz gelmez;
https://bitay.com/ref/21196BD1
Bu linkten üye olmanız gerekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#2
Şu zamanda en değerli hazine! LÜTFEN kişisel bilgilerinizi VERMEYİN...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#3
"Davet ettiğiniz her arkadaşınız için hem 20 TL hem %70 işlem komisyonu kazanın." dememiş olsaydı kayıt olabilirdim de, neyse.

1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır Kampanyasından kazandığınız tutarların kullanıma açılması için; Kimlik ve Adres onay adımlarının mutlaka tamamlanmış olması gerekmektedir.

1000 TL Kazan, 1000 TL Kazandır Kampanyası kapsamında 50 kişi sınırı bulunmaktadır. Tüm davetlilerinizin Kimlik ve Adres teyidi yapmış olması gerekmektedir. Doğrulaması yapılmayan hesapların bakiyeleri kampanya bitiminde silinecek olup; 1000 TL'nin aktif olması için davetli olan 50 kişinin doğrulamalarının yapılmış olması gerekmektedir. 50 kişi üzerinde davet ettiğiniz kişilerden 20 tl ve komisyon ödemesi alınamayacaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiReklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping