Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Innocence Digital Art
yorumlarınızı & eleştirilerinizi bekliyorum, teşekkürler : )

çizim: https://i.imgyukle.com/2019/10/02/EkTJgy.png

behance'de takip et: https://www.behance.net/berartdmr
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher , Escobar
Kahveni alıp arkana yaslanıp izlemelik tasarım :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-10-2019 Saat: 16:21)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kahveni alıp arkana yaslanıp izlemelik tasarım :d
Görüşün için teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu tasarımları speed art olarak kaydetsen ne güzel olacak. İzlemek isterim açıkçası. Bezin derinlikleri enfes olmuş. Eline sağlık başarılı :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-10-2019 Saat: 23:44)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu tasarımları speed art olarak kaydetsen ne güzel olacak. İzlemek isterim açıkçası. Bezin derinlikleri enfes olmuş. Eline sağlık başarılı :)
Beğenmenize sevindim, speed art ben de yapmak istiyorum ancak bir oturuşta bitmediği için çizimlerim biraz zor olur :) Deneyeceğim, teşekkürler.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok hoş olmuş, elinize sağlık. Çizim tableti mi kullanıyorsunuz? Kullanıyorsanız hangisi? Uzun süredir bende almayı düşünüyordum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(04-10-2019 Saat: 23:50)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok hoş olmuş, elinize sağlık. Çizim tableti mi kullanıyorsunuz? Kullanıyorsanız hangisi? Uzun süredir bende almayı düşünüyordum.
Marka olarak Wacom, model olarak Intous modelini kullanıyorum. Yorumunuz için teşekkürler :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(04-10-2019 Saat: 21:15)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-10-2019 Saat: 23:44)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu tasarımları speed art olarak kaydetsen ne güzel olacak. İzlemek isterim açıkçası. Bezin derinlikleri enfes olmuş. Eline sağlık başarılı :)
Beğenmenize sevindim, speed art ben de yapmak istiyorum ancak bir oturuşta bitmediği için çizimlerim biraz zor olur :) Deneyeceğim, teşekkürler.
Bir oturuşta bitmesine gerek yok Berat, parça parça videolar çekip birleştirirsin kaldığın yerden devam ettirerek?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2019 Saat: 23:31)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2019 Saat: 21:15)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Bir oturuşta bitmesine gerek yok Berat, parça parça videolar çekip birleştirirsin kaldığın yerden devam ettirerek?
Bazen fazlasıyla kopuk çizim yapıyorum bu nedenle dediğin biraz sıkıntı bi durum. Denenebilir tabii ki :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping