Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardim Talebi] plugin Yönetiminden Teşekkürler Etkisi Sorunu yaşıyorum
Exclamation 
plugin yönetimden  Teşekkür eklentisi  aktif ettim  sonra kapatmak istedim Eklentiyi Kur & Aktifleştir  1 kackez bastım   Forum Ayarlarında  8 tane  Teşşekkür Eklentisi Ayarları  Geldi NLNzgL.png[url=http://duyangelmis.10tl.net/admin/index.php?module=config-plugins&action=activate&plugin=thx&my_post_key=md51_1_280582d2313f29764152ff5b0ecdfe9d][/url]
Forumda Konu Altında  Teşşekkür  Ver Yazısı Bu Şekilde Oluyor  
M12OL9.png

Teşekkür Eklentisini Ayarlardan Kapatınca  düzeliyor ama  ben teşekkür Etkisin kapatmak İstemiyorum    bide bu rep ver  eklentisi  çalışmıyor   yardımcı olurmusunuz 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardım eden arkadaş varsa özelden buraya yazsın en azından boşu boşuna 5-6 kişi boşuna yazmasın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım Temanızın şablonlarına girip ordan altdaki şablonlardan postpit i secip tekrardan acılan şablon menüsünden postpit tekrar secin ve  ctrl + f klavyeden basıp  {$post['thxdsp_outline']} ve  {$post['thanks']} kısımlarını kaldırın düzelmesi gerek @G4m3_0v3R
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forum ayarlarlarinda oluşan hata için düzeltme yok, diğeri için post bit kodları içerisinden arkadaşın belirttiği kodlardan birer tane kalacak şekilde fazlalarını silebilirsiniz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: G4m3_0v3R
Admin panelindeki ilgili ayarları silip bir taneye düşürebilirsiniz.
Admin panelinde yapılandırma, ayarları değiştir kısmını seçin.sonra ilgili ayarları gelin yanındaki seçenek kısmından silebilirsiniz.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-09-2019 Saat: 10:22)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin panelindeki ilgili ayarları silip bir taneye düşürebilirsiniz.
Admin panelinde yapılandırma, ayarları değiştir kısmını seçin.sonra ilgili ayarları gelin yanındaki seçenek kısmından silebilirsiniz.
Hocam denemiştim onu, ana başlık kalıyordu. Sadece alt ayarlar siliniyordu.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-09-2019 Saat: 08:25)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forum ayarlarlarinda oluşan hata için düzeltme yok, diğeri için post bit kodları içerisinden arkadaşın belirttiği kodlardan birer tane kalacak şekilde fazlalarını silebilirsiniz.

dediğiniz  gibi post bit kodları içerisinden  1  tane kalacak şekilde sildim  düzelti  teşşekür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu seferde tşk  verdiğim zaman şu şekilde oluyor kMRGX9.png
bunu nasıl duzenlerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-09-2019 Saat: 14:55)G4m3_0v3R Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu seferde tşk  verdiğim zaman şu şekilde oluyor kMRGX9.png
bunu nasıl duzenlerim
{$post['thxdsp_outline']} postbit şablonundan kodu inceleyin, fazla olanları kaldırabilirsiniz.
(Postbit_classic şablonunu da kontrol edin.)
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer postbit(tümünü inceleyin) şablonlarında teşekkür eklentisinin tekrar eden php kısa kodu yoksa.genel şablonlardaki teşekkür eklentisine ait şablonlara bakın orada belki tekrar eden kısa kodlar vardır.Yanlış silmeye karşı silmeden önce bir yere kopyalamayı unutmayın.

Ayarlar eklenti ayarları silenebilir tamamen başlıkta dahil, yapması gereken ayar grubunu sil demek.mybb varsayılan olmayan ayar grupları silinebiliyor.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2019 Saat: 09:59)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer postbit(tümünü inceleyin) şablonlarında teşekkür eklentisinin tekrar eden php kısa kodu yoksa.genel şablonlardaki teşekkür eklentisine ait şablonlara bakın orada belki tekrar eden kısa kodlar vardır.Yanlış silmeye karşı silmeden önce bir yere kopyalamayı unutmayın.

Ayarlar eklenti ayarları silenebilir tamamen başlıkta dahil, yapması gereken ayar grubunu sil demek.mybb varsayılan olmayan ayar grupları silinebiliyor.

Hocam denediğimi yazmıştım, ilgili yerden ekran görüntüsünü atıyorum, silinebiliyorsa nereden silecegimizi gösterebilir misiniz?

Screenshot-2019-09-17-11-40-34.png
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-09-2019 Saat: 12:43)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-09-2019 Saat: 09:59)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer postbit(tümünü inceleyin) şablonlarında teşekkür eklentisinin tekrar eden php kısa kodu yoksa.genel şablonlardaki teşekkür eklentisine ait şablonlara bakın orada belki tekrar eden kısa kodlar vardır.Yanlış silmeye karşı silmeden önce bir yere kopyalamayı unutmayın.

Hocam denediğimi yazmıştım, ilgili yerden ekran görüntüsünü atıyorum, silinebiliyorsa nereden silecegimizi gösterebilir misiniz?

Screenshot-2019-09-17-11-40-34.png
Normalde olması gerekeni ekran görüntüsü atıyorum.10tl izin verilmemiş sanırım @admin ;

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping