Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Forum Sitesi Google Tarafından Banlanıcak ?
Lightbulb 
Editlendi....
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bahsi geçen 3 forum neler?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61
Arama sonuçlarında gösterilmez o olabilir dava açılırsa bilemem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Editlendi.
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yani tüm zamanların en leş forumu. nickinin başına # koy, nickin yoksa adını soyadını yaz direk. anında süper mod oluyon, havalı ayrıca
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
forumexe.com dakiler eski yetkililer gibi gözüküyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Google sanırım sadece telif haklarıyla siteleri banlıyor ve +18 içerikli sitelerde tabii bunlar bildiğimiz değil örn deep web içerikleri gibi.Büyük ihtimal banlanmayacaktır.Tanım boş iş
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.forumexe.com/ eski yöneticilerin bulunduğu orjinal sitedir arkadaşlar bilginize.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2019 Saat: 17:37)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yani tüm zamanların en leş forumu. nickinin başına # koy, nickin yoksa adını soyadını yaz direk. anında süper mod oluyon, havalı ayrıca
En azından başarı elde etmiş bir forum gereksiz yorum yapmışsın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhabalar,

Bu konuyu daha yeni gören biri olarak "jestgames" kısmına özellikle güldüğümü ve konuşmamda yer edinmesine bile gerek olmadığını düşünüyorum. ÇALINTI DATABASE kavramına dikkat çekmek istiyorum; 2016 yılından konular, profil mesajlarından tutun avatarlara kadar barındırdığımız sitemizin; VERİTABANI DEKONT, KANIT ve DOMAİN DEKONT, KANITlarını barındırdığımızı yakında da diğer 2 forumun kapatılacağını şimdiden söyleyim. Ayrıca konuyu açan arkadaşla da bizi bu gruba dahil ettiği için aynı şekilde yasal olarak uğraşacağız.

İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-09-2019 Saat: 00:36)Forumexe.com Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

Bu konuyu daha yeni gören biri olarak "jestgames" kısmına özellikle güldüğümü ve konuşmamda yer edinmesine bile gerek olmadığını düşünüyorum. ÇALINTI DATABASE kavramına dikkat çekmek istiyorum; 2016 yılından konular, profil mesajlarından tutun avatarlara kadar barındırdığımız sitemizin; VERİTABANI DEKONT, KANIT ve DOMAİN DEKONT, KANITlarını barındırdığımızı yakında da diğer 2 forumun kapatılacağını şimdiden söyleyim. Ayrıca konuyu açan arkadaşla da bizi bu gruba dahil ettiği için aynı şekilde yasal olarak uğraşacağız.

İyi forumlar.

boş yapıyor arkadaşlar yasal olarak uğraşacaklarmış bi de. güldük akşam akşam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
stratejilord'a o kadar emek verilmişti böyle bir forum için milletin emeğini sildiniz attınız orada karakteriniz belli oldu zaten. lim10ata respecter biri olarak bilirdik seni saf emek hırsızı çıktın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2019 Saat: 22:09)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: stratejilord'a o kadar emek verilmişti böyle bir forum için milletin emeğini sildiniz attınız orada karakteriniz belli oldu zaten. lim10ata respecter biri olarak bilirdik seni saf emek hırsızı çıktın.

Kardeşim sanırım sorunların var? stratejilord.com'un dbsi duruyor forumdaki konuları çekmeniz için forumu 15 gün açık bıraktık neyin derdindesin anlayamadım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-09-2019 Saat: 20:11)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-09-2019 Saat: 00:36)Forumexe.com Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar,

İyi forumlar.

boş yapıyor arkadaşlar yasal olarak uğraşacaklarmış bi de. güldük akşam akşam.

Gerekli dökümanları özelden attım dostum sen güldürüyosun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping