Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şimdi ne yapmalıyım?
Lightbulb 
Evet dostlarım kafam biraz karışık sizden fikir almak istedim açıkçası şimdi ben 1 1.5 aya askere gideceğim şuan boştayım aklımda da ufak bir proje var hemde uğraş olsun diye forum sitesi açtım ancak ben gidince 6 ay boş kalıcak sizce başlamadan bitireyimmi bunu yoksa askere kadar devam edip geldikten sonrada devam edermiyim. şöyle bir durum var 6 aya kadar site de silinmiş olacak ne yapacağım bilemedim.

http://forumpolis.10tl.net/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin ile görüş silinmez forumun
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: enesm06
(07-09-2019 Saat: 22:23)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: admin ile görüş silinmez forumun
tamam teşekkür ederim. Onada ileteceğim durumu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz forumunuzu kurun, düzenleyin istediğiniz gibi ilerletebiliyorsanız ilerletin.
Forumların silinmemesi için SP karşılığında bir hizmet vardı öyle hatırlıyorum, ben size gereken SP'yi gönderirim forumunuz silinmez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: enesm06
(07-09-2019 Saat: 22:57)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz forumunuzu kurun, düzenleyin istediğiniz gibi ilerletebiliyorsanız ilerletin.
Forumların silinmemesi için SP karşılığında bir hizmet vardı öyle hatırlıyorum, ben size gereken SP'yi gönderirim forumunuz silinmez.
teşekkür ederim :) o günler yaklaşınca bir daha değerlendirmemi yapar bu konu altından size yazarım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping