Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukraynada Üniversite Okumak
son zamanlarda çok popüler olan ukraynada üniversite okumak hakkında bir konu açıyım dedim okuyan ve okumak isteyenler bu konu hakkında düşüncelerini belirtebilirmi ben bu sene gidiyorum 16 eylül de bana sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldikçe
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2019 Saat: 00:40)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: son zamanlarda çok popüler olan ukraynada üniversite okumak hakkında bir konu açıyım dedim okuyan ve okumak isteyenler bu konu hakkında düşüncelerini belirtebilirmi ben bu sene gidiyorum 16 eylül de bana sormak istedikleriniz varsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldikçe

ne okuyacaksın ?
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yıllık harcanması beklenen masraf tutarı nedir? Orada iş bulunabiliyor mu? Kalınacak yer nasıl ve kim tarafından ayarlanıyor? Devlet burs sağlıyor mu? Denklik durumu nasıl?

Başarılar...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dil işini nasıl çözeceksin ? İngilizce oranın iyi mi ? Vb...........
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şirket ile 3100$ a anlaştık içerisinde okul parası yurt parası vize parası ordaki hattımın parası dahil ben bilgisayar mühendisliği düşünüyordum dedim o kadar para veriyorum bari iyi bir bölüm okıyım nükleer enerji mühendsiliği kafama yatıyor şuan ama denklik almam gerekicek türkiyeye gelince 100 soruluk sınavda 40 net yapmam gerekiyormuş konuştuğum şirket bana gemi kaptanlığını önerdi hem güzel iş parasıda iyi dedi vede denklik sıkıntısı yok oda mantıklı geldi bana bu sene hazırlık okıyıcam işte seneye karar vericem hangi bölümü okıyacağım oraya gidince biraz daha araştırıp kara vericem yani düşünen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim neden ukrayna derseniz bana fiyat konusunda uygun geldi çünkü kıbrıs azerbaycan türkiyedeki okul fiyatları çok fazla dil konusunda ise hocalar yardımcı oluyorlarmış rusça okuyucam ben 2 yazdır otellerde çalışıyorum rusça bilmem gerektiği için orda geliştirdim pek yabancılık çekeceğimi zannetmiyorum ama hiç bilmeden giden arkadaşlarımda sıkıntı çekmediler şuan gayet güzel konuşuyorlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , Adolf Hitler

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping