Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anne lütfen ölme... #EmineBulut
Bu olayın aklımdan öyle kolay çıkacağına kesinlikle inanmıyorum.
Her "anne lütfen ölme" deyişini hatırladığımda kendi dertlerimin bir bok olmadığını anlıyorum.
O şerefsiz caninin de en ağır suçları almasını temenni ediyorum.
Annesi ne yapılırsa yapılsın geri getirilemez...
Kızı ne yapılırsa yapılsın 10 yaşında annesini öyle gördüğü için psikolojisi düzelmez...
Ne olur o cani de ne yapılırsa yapılsın kurtulamasın, bir saniye bile yaşayamasın!
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Adolf Hitler , Alex. , berartdmr
Videoyu izlediğime bin pişman oldum.

Hala kulaklarımda o kızımızın annesine seslenişi var. Allah kahretsin. Annenin o ' Ölmek istemiyorum' deyişi kulaklarımda çınlıyor... Devletimiz o kardeşimize sahip çıkmalı.. Hepimiz sahip çıkmalıyız...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext , Adolf Hitler
böyle dertleri dünyada el kadar insan yaşıyor merak etme. seninki de dert.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
23 Ağustos Cuma, artık görmekten sıkıldığımız, defalarca kez lanetlediğimiz ama yargı birimlerimizin bir türlü önünü kesemediği, caydırıcı kanunlar getiremediği bir vahşete daha şahit olduk. Ve bu sefer acıyı yaşayanlardan biri daha 10 yaşında hayalleri, umutları olan masum bir kız.
Doğumundan beri babası bildiği, sözüne inandığı, elini tuttuğu, beraber parka gittiği "şahıs" tarafından lokantada yemek yerken annesinin boğazı kesilerek ALÇAKÇA öldürülüyor. Annesinin boğazından kanlar süzülüyor, elinden bir şey gelmiyor, gelemiyor. Nasıl gelebilir ki? Daha 10 yaşında...

Yine yeniden yaşadık bizler, şahit olduk olanlara yine Münevver Karabulut'larımız Özgecan Aslan'larımızdan sonra. Hiç ders almamış şekilde.

Bugün bir kızımızın daha psikolojisi bozuldu, kalbi kırıldı, hayalleri yıkıldı ; bugün bir ülkenin, bugün bir milletin adalete olan inancı yine yeniden tükendi. Şüphesiz o masum kız annesini her hatırladığında son anları gelecek gözleri önüne.

O günahsız kızın "Anne lütfen ölme" feryadına "Ölmek istemiyorum" diye haykırdı annesi, bir cani tarafından son verilen yaşamında son nefeslerini tüketirken. Bugün Emine Bulut ile beraber bizler de öldük ve yarın yine ölmeyeceğimizin garantisi yok. Biliyorum bugün sosyal medyada çokça konuşuldu ama lütfen artık susmayalım, elimizin ulaştığı, fikrimizin geçtiği her yerde dile getirelim ki bu son olsun. #EmineBulutİçinAdalet olsun!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kasıtsız öldürmeden 14 yıl alır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform