Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafik, GFX, web tasarım ve kodlama işleriniz yapılır
Merhabalar, 6 senedir aralıklarla da olsa tasarımla uğraşıyorum. Grafik, GFX (Twitter, YouTube, Twitch banner, profil fotoğrafı ve s.) ve web tasarım işlerinizi makul fiyata yapa bilirim. Bir süredir aradan sonra yeni döndüğüm için fiyatları çok makul olacaktır ve çalışmaları genellikle ücretli yapmadığım için şimdilik referansım yok fakat güvenilirlik ve kalite konusunda şüpheniz olmasın. Çizimini yaptığım web tasarımları front-end developer olarak ek ücretle kodlaya bilirim. Kodlama olarak mybb veya çizdiğiniz herhangi bir tasarımı front-end olarak (script harici arayüz tasarımları, mysql gibi veritabanı kaynaklı kodlamalar dahil değildir) bire-bir kodlayarak teslim ediyorum.
Portfolio : https://www.behance.net/radegraphic , ek GFX tasarımlar(https://radegraphic.carbonmade.com)
GitHub :https://github.com/novruzrhmv
1
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , Corleone , Ausgleicher , bilsoft , Secilmis42
Başarılar dostum, işini dürüst yapan birisin hayırlı kazançlar :)
Gfx tasarımlar linki çalışmıyor bilgin olsun.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2019 Saat: 18:49)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dostum, işini dürüst yapan birisin hayırlı kazançlar :)
Gfx tasarımlar linki çalışmıyor bilgin olsun.

Teşekkür ederim :)
Link düzenlendi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Crown
Reis senin teman varsa hiç bakmadım web tasarım felan varsa istemiyorum sana sadece destek veriyorum teşekkürler reis.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-08-2019 Saat: 19:12)Crown Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Reis senin teman varsa hiç bakmadım web tasarım felan varsa istemiyorum sana sadece destek veriyorum teşekkürler reis.

Yorumunu tam anlayamadım ama MyBB için ekip olarak tema tasarımı ve kodlaması yapıyoruz, kendimin eskiden yaptığım bir kaç tema da var fakat eski olduğu için şuan pek kullanılacağını düşünmüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hem 4 4'lük tasarımcı hem de 4 4'lük coder bu devirde zor bulunur.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir çok tasarımda beraber çalıştığımız ve tasarım yaptırdığım arkadaşım. Güvenebilirsiniz hayırlı kazançlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zamanında çok güzel bir banner yapmıştı bana :) Başarılar dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim hepinize :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GFX'in kralıdır Novruz. 
+ref
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-08-2019 Saat: 13:40)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: GFX'in kralıdır Novruz. 
+ref
Teşekkürler :)
Günceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceldir.
Ara