Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Login Sorunu Yardım
Merhaba arkadaşlar Visual Basic 2010 Express adlı program ile yaptığım bir programda webbrowsere'e kendi sitemi ekletip giriş yapmaya çalışırken webbrowser'da GirişYap butonuna tıklıyorum ama giriş yapmıyor herhangi bir sayfayada atmıyor veya ne bilim yani button süs olarak orada durmuş gibi oluyor bunun sebebi nedir acaba  bilen varmıdır ? 1.20 sürümünü yüklendiğinden beri şu platforma böyle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 01:21)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar Visual Basic 2010 Express adlı program ile yaptığım bir programda webbrowsere'e kendi sitemi ekletip giriş yapmaya çalışırken webbrowser'da GirişYap butonuna tıklıyorum ama giriş yapmıyor herhangi bir sayfayada atmıyor veya ne bilim yani button süs olarak orada durmuş gibi oluyor bunun sebebi nedir acaba  bilen varmıdır ? 1.20 sürümünü yüklendiğinden beri şu platforma böyle.
cache desteği eklemelisin, login href bağlantıları atamalısın ayrıca webbrowser olduğu haliyle javascriptin çok eski versiyonunu barındırır ve post get desteklemez.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 02:09)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2019 Saat: 01:21)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar Visual Basic 2010 Express adlı program ile yaptığım bir programda webbrowsere'e kendi sitemi ekletip giriş yapmaya çalışırken webbrowser'da GirişYap butonuna tıklıyorum ama giriş yapmıyor herhangi bir sayfayada atmıyor veya ne bilim yani button süs olarak orada durmuş gibi oluyor bunun sebebi nedir acaba  bilen varmıdır ? 1.20 sürümünü yüklendiğinden beri şu platforma böyle.
cache desteği eklemelisin, login href bağlantıları atamalısın ayrıca webbrowser olduğu haliyle javascriptin çok eski versiyonunu barındırır ve post get desteklemez.

peki visual studyo 2015 kullansam sorun çozulurmu hani 2010 express kullanıyorum ya
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 02:18)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2019 Saat: 02:09)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

peki visual studyo 2015 kullansam sorun çozulurmu hani 2010 express kullanıyorum ya
chromium altyapısı barındıran hazır bir proje indir onu sıfırdan editleyerek başla.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping