Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keyifsizm: Pluton - logo çalışması
Şu aralar üretken dönemimdeyim farklı farklı tarzlarda tasarımlar yapıp kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum bir de bu tarz logo deneyeyim dedim.
Logonun Destek'teki Keyifsizm sitesiyle bağlantısı yoktur yanlış anlaşılmasın.

Yd6oL6.jpg
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , berartdmr , Samedo.fmp , Alex.
Reeldede keyifsizmisin yoksa :) Sahi merak ettim Keyifsizm ismi nereden geliyor acaba ?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher
Logo kullanılan style biçimlerine bakılırsa gayet güzel, arkadaki pembiş çizgiler hafif rahatsız etti beni neden bilmiyorum ama sonucunda yine kalite ve farkını konuşturmuşsun :*
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Berat Retro havası katıyo o olm cahil misin.
Güzel olmuş bu arada Oğuzhan, eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
(17-08-2019 Saat: 17:53)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat Retro havası katıyo o olm cahil misin.
Biliyorum ama çizgilerin paralel olmaması sinirimi bozdu ne yalan söyleyeyim. Onu genelde sanki bi düzlem içerisinde yazı varmış gibi ayarlıyorlar öyle biliyorummm :(
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
(17-08-2019 Saat: 18:03)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2019 Saat: 17:53)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Berat Retro havası katıyo o olm cahil misin.
Biliyorum ama çizgilerin paralel olmaması sinirimi bozdu ne yalan söyleyeyim. Onu genelde sanki bi düzlem içerisinde yazı varmış gibi ayarlıyorlar öyle biliyorummm :(
Haklısın farklı şekilde ayarlanabilirdi ileride kullanırsak birkaç şey daha eklerim zaten :D Görüşün için teşekkür ederim Yusuf
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr , Escobar
(17-08-2019 Saat: 16:00)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Reeldede keyifsizmisin yoksa :) Sahi merak ettim Keyifsizm ismi nereden geliyor acaba ?
Yok canım 2 sene önce yeni açacağım Facebook grubu için isim ararken basit ama etkili bir proje ismi olarak Keyifsizm'i bulmuştum. Sonra bu sitede devam ettirdik projeyi öyle yani :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
Ama bu isim türetmelerine hayranım.

Sinemaovasını'da sen önermiştin bilmem hatırlar mısın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr , Ausgleicher
Eline sağlık özellikle pluton yazısı hoşuma gitti benim de. Bu tarz tasarımları genelde sende görüyoruz :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
(17-08-2019 Saat: 18:27)MoonRey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ama bu isim türetmelerine hayranım.

Sinemaovasını'da sen önermiştin bilmem hatırlar mısın :)
hahaha teşekkür ederim projenin isminin güzel olmasına baya önem veriyorum öyle aklımda olan ama isim bulamadığım için gerçekleştiremediğim konseptler bile olmuştu.
(17-08-2019 Saat: 21:53)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık özellikle pluton yazısı hoşuma gitti benim de. Bu tarz tasarımları genelde sende görüyoruz :)
Değerli yorumun için teşekkür ederim ^^. Vaporwave tarzına hayranlığım var ama aynı zamanda minimalist kafada birisiyim o yüzden arada kalmışlardan biri sayılırım :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logoyu kırık link olarak görüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
şuan bir sıkıntı yok bende allah allah?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2019 Saat: 02:32)Ausgleicher Nickli Kullanıcıdan Alıntı: şuan bir sıkıntı yok bende allah allah?

Yeni görebildim, çok güzel olmuş elinize sağlık.
Farklı temalar yapmayı düşünüyor musunuz? Forumda kullanılabilecek pek bir tema kalmadı gibi.
Ara
Cevapla PGM
(19-08-2019 Saat: 20:02)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2019 Saat: 02:32)Ausgleicher Nickli Kullanıcıdan Alıntı: şuan bir sıkıntı yok bende allah allah?

Yeni görebildim, çok güzel olmuş elinize sağlık.
Farklı temalar yapmayı düşünüyor musunuz? Forumda kullanılabilecek pek bir tema kalmadı gibi.
Teşekkür ederim yorumunuz için. Tema çizilir çizilmesine de kodlansa bile myBB scripti için değer mi bilmiyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping