Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yorum Yazımı
------
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar
Konuyu kilitliyorum çünkü sizlerin konuyu nereye çekeceğinizi biliyorum. Her neyse bu konu açık buyur istediğini söyleyebilirsiniz seviyeli bir şekilde.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-08-2019 Saat: 20:48)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu kilitliyorum çünkü sizlerin konuyu nereye çekeceğinizi biliyorum. Her neyse bu konu açık buyur istediğini söyleyebilirsiniz seviyeli bir şekilde.

Hayır bilmiyorsun. Kilitlediğin konuları aç böyle bir şey yapmak yerine, bu konunun herhangi bir şeyle alakası yok çünkü. Foruma bakıyorum kendi fikrimi belirtmek istediğim konu anında kapanır olmuş. Üyelerin yorum yazma yetkisini alın hatta, takılın birkaç kişi.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr , Escobar
Konulara yazdığın yorumları tek tekmi atayım sana? Ya sistemi kötülüyorsun ya da azarlayarak,dışlayarak eleştiri yapıyorsun.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sistem kötülemek suç değildir. Nerede güçlü bir sistem/kurum varsa bunun sebebi muhalifleridir.

Hiç bir şey dört dörtlük olmayacağı gibi kusursuza yakın olmalıdır. Kötü yorum istemiyorsan. Bu gün dünyanın en büyük şirketleri bile kötü yorum alıyor bunun önünü alamazsın.

Forumda da üyeler yorum yazmayacaksa kapatın gidin. İnsanları küstürdüler,(tekil) belki zamanında bende yapmışımdır. Ama adil olmaya gayret ettim. Sorunları olan varsa tabii ki konuşabilir. Benle sorunu olan olmayan herkes forumda hakkı olduğu yerlere geldi buda aramızda ki husumetleri ortaya koymadığımı gösterir.

Bu foruma 7 yılını vermiş adamı bile emeklerini görmeden neleri yaptıklarını ben biliyorum ki bu kişide benim. Beni boş yere ağzımı açtırmasınlar burada.

Admin nickli admin kendi gözünü açana kadar bu forum ve sistem böyle gidecek. Açmayacak neden böyle olduğunu bilmiyorum. Zamanında @bilsoft 'da demişti bana. Ben şimdilerde gördüm o yüzden bir şey olacağı yok yani...

Sende bir oyuncusun Yusuf zamanın gelince rolün kesilecek boş yere uğraşmana gerek yok. Burada kimsenin seninle bir derdi yok çünkü sen bir şey değiştiremezsin benim gibi.
1
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely , Ausgleicher , Escobar
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumuma cevap veriyorsun ve ardından konuyu kilitliyorsun, bu ne saçma şey ya. Forumun kelime anlamını bi araştırın derim. Bir de hayırdırlar falan; kurtlar vadisi yeni bölüm mü çekiyoruz. Konuyu kilitleyerek üyeleri susturamazsınız. Eğer bu platforma "forum" diyorsanız, admin bile olsa benim hakaret boyutuna ulaşmadıkça tartışmama karışamaz. Eğer karışacaksa forum sitesi demeyin o zaman şu siteye.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: leojely , berartdmr
Madem konu kilitlenmesin, ben de görüş belirteyim.
Yukarıdaki sevgili ex admin
Benden nispeten sessiz olduğun için admin olman uygun görüldü ama sen bu şansına rağmen kraldan çok kralcı davrandın, sitenin bütün değerlerini yıpratıp işler senin için kötü gitmeye başlayınca kendi çiftliğine çevirmeye çalıştın, fayda sağlayamadığın gerekçesiyle boşa çekildin. Bunları sen benden inan daha iyi biliyorsun. Bunları ben senden seneler önce yine aynı kişiler tarafından yaşadım ki bunlar yetmedi bu sitede aldığım son yetki de senin üstün tespitlerinle dinlenmem gerekçesiyle yine alınmıştı.

Yusuf da bu oyunda bir oyuncuymuş, biz bu adamla yıllardır tanışır konuşuruz ben açmasam bu sitenin konusunu açmaz, o derece bilinçli, doğruya doğru yanlışa yanlış diyecek karakterde. Ayrıca Yusuf karakterindeki bir insanın burada yetkisi olmasa ne olur? Bu kadar mı önemli?

Hasılı bir siteye bu kadar değer yüklememek lazım, bir iki insanın sözüyle yönetiliyor. Kalan bütün yönetim tabiri caizse ayak işlerine bakıyor. Görüntüde yönetim yani. Ve lafa gelince eskilere dönelim, emekli yöneticilere ihtiyacımız var deniyor, yine karşı taraftan (bizler, eski yöneticilerden) geri dönüş bekleniyor.

Yıllardır defalarca tekrar ettim burada defalarca yazdım lakin o zamanlar bazılarına güllük gülistanlıktı her şey.
Önce üst yönetim zihniyet değiştirmeli.

Zaman çok hızlı akıyor sevgili dostlar, kimse 1 dakika öncesi kadar aptal değil.
Padişah da olsan yaşattığını yaşamadan ölemezsin.
Sevgilerimle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61 , mehmetext , bilsoft , Samedo.fmp
Forum iyice kanal 7 dizilerine döndü...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 00:04)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumuma cevap veriyorsun ve ardından konuyu kilitliyorsun, bu ne saçma şey ya. Forumun kelime anlamını bi araştırın derim. Bir de hayırdırlar falan; kurtlar vadisi yeni bölüm mü çekiyoruz. Konuyu kilitleyerek üyeleri susturamazsınız. Eğer bu platforma "forum" diyorsanız, admin bile olsa benim hakaret boyutuna ulaşmadıkça tartışmama karışamaz. Eğer karışacaksa forum sitesi demeyin o zaman şu siteye.

Bu konuda haklı,
- her konuyu hemen kitlemeyin, (hakarete giren ya da sürekli anlamsız tartışmaya dönüşenler belki)
- madem kitleyeceksiniz, bari cevap yazıp kitlemeyin.. cevap yazınca, karşı tarafın cevap hakkı doğar ve bu hakkı ona vermemek haksızlık olur.
- Forum demek tartışma demektir.. aslında, özgür düşünce bu demektir... ya adına forum/internet demiyecez, ya da her şeyi pat diye kilitlemiyecez..
- Ayrıca, "forumda aktivite olsun" düşüncesi ile, "çok gerekmedikçe birçok konunun kilitlenmesi" pek bağdaşmamaktadır.. Yani, biraz esnek olmak...

Not: kilitlenen 2-3 konuyu ben geri açmıştım. hatta 2 farklı konuyu birleştirmiştim. ama kaçırdığım olmuş olabilir..
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar
(17-08-2019 Saat: 00:13)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  doğruya doğru yanlışa yanlış diyecek karakterde. Ayrıca Yusuf karakterindeki bir insanın burada yetkisi olmasa ne olur? 
Karakt.. Ne?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konuya şöyle bir açıklama getireyim çünkü zamanında beraber hareket ettiğimiz,normal bir insan yerine koyduğum değilde daha çok gerçekten arkadaş dediğim,kardeşim niteliğinde değer verdiğim üyeler nedense bana sırtını döner olmuş. Amacım tartışma çıkartmak değil ama sizler nasıl algılarsınız bilemem. Madem herkes burada uzun uzun yazarak edebiyat yapmış bende yapayım.

İsmail yazısının ortasında şunu kast etmiş ama üstü kapalı yazmış.
“O yetkiyi sana ben verdim ben olmasaydım o yetkiyi sana vermezlerdi.”
Açıkça bunu yazmış.
-Aslında doğrudur bana yetkiyi ismail verdi,verdi ama ben zaten bu yetkiyi hak etmiştim. Bu yetkiyi hak etmeseydim emin ol sonradan bu yetkim alınırdı. Yetkiyi alıp oturanlardan değil aksine bu yetki benden önce kimdeyse emin olun onlardan daha fazla çalıştım/çalışıyorum/çalışacağımda.

Sizin için konuları kilitlemem gerçekten bir sorun bunu gördüm şuan. Biraz mantıklı düşününce evet cevap verip kilitlemem biraz yanlış olmuş eyvallah.

Ek olarak oyuncu olan ben değilim sensin buralara fazla değinmek istemiyorum ama 7 yıl 7 yıl diyip kendini boş yere avutma. Görevini yerine getirdin belki layıkıyla ama emin ol kimse seni admin olarak görmedi,sevmedi saygıda duymadı. Sen sadece admin olduğun için herkes sana öyle davrandı. Ben perdenin arkasında olduğum için sana perde arkasında yaşananları söylüyorum.
Ha şimdi bir kaç konu öncesinde bir yorumun var aynen şöyleydi sanırım ;
“Buradan gittiysek bir sebebi var.”
Buradan gittin,neden geliyorsun?
Bak @ASi gidiyorum dedi gitti her ne kadar yıllardır arkadaşım olsada gitti ama lafının arkasında durdu sahi sen neden lafında durmuyorsun İsmail?

@leojely Sahi sen kendi kendine ne demeye çalışıyorsun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi , bilsoft , LastWorld , NextWorld
Burada ortam çok gerilmiş. Ben sadece canla başla rütbesini ve desteği bırakmayan Yusuf'u tebrik etmeye geldim.

g6R9A4.png
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld , Adolf Hitler , BizeHerYer61 , Corleone , LastWorld
(17-08-2019 Saat: 09:00)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konuya şöyle bir açıklama getireyim çünkü zamanında beraber hareket ettiğimiz,normal bir insan yerine koyduğum değilde daha çok gerçekten arkadaş dediğim,kardeşim niteliğinde değer verdiğim üyeler nedense bana sırtını döner olmuş. Amacım tartışma çıkartmak değil ama sizler nasıl algılarsınız bilemem. Madem herkes burada uzun uzun yazarak edebiyat yapmış bende yapayım.

İsmail yazısının ortasında şunu kast etmiş ama üstü kapalı yazmış.
“O yetkiyi sana ben verdim ben olmasaydım o yetkiyi sana vermezlerdi.”
Açıkça bunu yazmış.
-Aslında doğrudur bana yetkiyi ismail verdi,verdi ama ben zaten bu yetkiyi hak etmiştim. Bu yetkiyi hak etmeseydim emin ol sonradan bu yetkim alınırdı. Yetkiyi alıp oturanlardan değil aksine bu yetki benden önce kimdeyse emin olun onlardan daha fazla çalıştım/çalışıyorum/çalışacağımda.

Sizin için konuları kilitlemem gerçekten bir sorun bunu gördüm şuan. Biraz mantıklı düşününce evet cevap verip kilitlemem biraz yanlış olmuş eyvallah.

Ek olarak oyuncu olan ben değilim sensin buralara fazla değinmek istemiyorum ama 7 yıl 7 yıl diyip kendini boş yere avutma. Görevini yerine getirdin belki layıkıyla ama emin ol kimse seni admin olarak görmedi,sevmedi saygıda duymadı. Sen sadece admin olduğun için herkes sana öyle davrandı. Ben perdenin arkasında olduğum için sana perde arkasında yaşananları söylüyorum.
Ha şimdi bir kaç konu öncesinde bir yorumun var aynen şöyleydi sanırım ;
“Buradan gittiysek bir sebebi var.”
Buradan gittin,neden geliyorsun?
Bak @ASi gidiyorum dedi gitti her ne kadar yıllardır arkadaşım olsada gitti ama lafının arkasında durdu sahi sen neden lafında durmuyorsun İsmail?

@leojely Sahi sen kendi kendine ne demeye çalışıyorsun?

Tabii Yusuf'un her şeye rağmen kalması takdire şayan, ben zaten buna bir şey dediğimi hatırlamıyorum.

Ve bak tekrarlıyorum buradaki alt kısımla hiç bir problemimin olmadığını.

Kimse patronunu sevmek zorunda değil. Saygı duymalıdır duyanlar oldu duymayanlar oldu herkesin kendi tercihi. Sevgi arayan varsa eğer burada orası burası değil.

Alıntıladığın cümlelerim yönetim ekibinden bahsediyorum. Eğer ben gidiyor olsam herkese haber veririm merak etmeyin.

Gerekli yerlerle son kez konuşmalarımı yapıyorum sadece. Zaman ne gösterecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimin kime ne ima ettiği, ne yazdığı belli değil... Ben anlamıyorum neden insanlar yönetimdeyken bizimle ya da en azından benimle iyi geçiniyor da hiç alakam olmayan mevzulardan yönetimden çıkarılınca beni de karşısına alıyor...Allah akıl fikir versin ne diyelim. Emekli yetkili ihtiyaç konumuza değinmiş asi...Buna cevabı burada vermiyorum cevabım olmadığından değil onu bilin yeter..
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61
(18-08-2019 Saat: 01:46)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimin kime ne ima ettiği, ne yazdığı belli değil... Ben anlamıyorum neden insanlar yönetimdeyken bizimle ya da en azından benimle iyi geçiniyor da hiç alakam olmayan mevzulardan yönetimden çıkarılınca beni de karşısına alıyor...Allah akıl fikir versin ne diyelim. Emekli yetkili ihtiyaç konumuza değinmiş asi...Buna cevabı burada vermiyorum cevabım olmadığından değil onu bilin yeter..

Nasıl anlaşıldı bilmem ama kötü bir niyetle yazmadım, sadece sitemim var. İzlenen stratejinin yanlış olduğunu burada sadece ben düşünmüyorumdur sanırım. Ben her zaman yanlışı eleştirdim yapan kişi dostum olsa bile. Hiç birimiz kusursuz değiliz, elbette hatalı tercihlerimiz, yanlış kararlarımız oluyor, sizin de olmuştur...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Bu site temel amacını kaybetti, geri de kazanamayacak. Buradaki tüm tartışma ego bombardımanına dönmüş. 
Admin nickli admine admin nickli admin dememiz başlı başına bir sorun bence. Site sahibinin tamamen anonim kalması ve kalmaya çalışması samimiyetsizlik(bana göre, bana göre. burada yazdığım her şey bana göre. alınmayın, bu benim görüşüm). Sitenin en aktif zamanlarında ortada olmayıp, site çökerken geri gelip bir şeyler düzeltmeye çalışmanız da bir ayrı olay. Mybb eski ilgisini kaybetti tamam da, şu an bu sitenin bu halde olmasında adminin de büyük bir payı var. 
Evet yapıcı eleştiri yapmıyorum, beğenmezseniz de susturursunuz, amacım size saldırmak falan değil, lütfen bir kere olsun yanlış anlamayın. 
Şurada sadece 15-20 kişi var, kimse naptığını bilmiyor, ben de burada naptığımı bilmiyorum. Burada bu kadar tartışmamızın en büyük etkenlerinden biri de sıkılmamız, sıkıldım, amaç yok bir şey yok. Mybb ile ilgili yapacağım bir şeyi kim kullanacak? Kimse. O zaman niye yapayım? Bu site niye vardı? Mybb destek için. Mybb var mı? Yok. O zaman bu siteye girip napayım? İnsanlarla konuşmaya çalışayım. Bazıları gerçekten yetkisini çok seviyor ve asıl meselelerden kaçıp yetkisiyle ilgili konuşma yapıyor. Burada uzun süre yetkili olmuş, bırakmış insanların gelip burada tartışmasının bir sebebi var. Sebebi ise kendileri, karakterlerinin kötü oluşu ya da kuyruk acıları değil, ki kuyruk acısı diye bir şey olduğunu da sanmıyorum kimsede. Bazı kişilerin argümanları bu yönde olsa da. Burada suçlayacağınız biri varsa o da tüm sistemin sahibidir. Hiçbir zaman siteye kapsamlı bir bakım yapıp canlandırmadığı için. 
Taarruz'un da yaptığı şey her zamanki gibi Allah'tan insanlara akıl fikir dilemek. Bir şey demiyorum buna, alışığız.
Bu forumun amacının kalmadığı, yetkinin egoya döndüğü zaman çok da yeni değil. 2015. Ben ve birkaç emektar yetkilinin, saçma sapan bir sebepten aylarca ban yemesi. Bakınız: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80233 
Kendisine "komplo" kurulacağını sanacak kadar egosu şişmiş bir admin.
İki screenshot alıp eğlenen çocuklara yaptığın muamele... Gerçekten akıl almaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Helper
(19-08-2019 Saat: 16:18)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu site temel amacını kaybetti, geri de kazanamayacak. Buradaki tüm tartışma ego bombardımanına dönmüş. 
Admin nickli admine admin nickli admin dememiz başlı başına bir sorun bence. Site sahibinin tamamen anonim kalması ve kalmaya çalışması samimiyetsizlik(bana göre, bana göre. burada yazdığım her şey bana göre. alınmayın, bu benim görüşüm). Sitenin en aktif zamanlarında ortada olmayıp, site çökerken geri gelip bir şeyler düzeltmeye çalışmanız da bir ayrı olay. Mybb eski ilgisini kaybetti tamam da, şu an bu sitenin bu halde olmasında adminin de büyük bir payı var. 
Evet yapıcı eleştiri yapmıyorum, beğenmezseniz de susturursunuz, amacım size saldırmak falan değil, lütfen bir kere olsun yanlış anlamayın. 
Şurada sadece 15-20 kişi var, kimse naptığını bilmiyor, ben de burada naptığımı bilmiyorum. Burada bu kadar tartışmamızın en büyük etkenlerinden biri de sıkılmamız, sıkıldım, amaç yok bir şey yok. Mybb ile ilgili yapacağım bir şeyi kim kullanacak? Kimse. O zaman niye yapayım? Bu site niye vardı? Mybb destek için. Mybb var mı? Yok. O zaman bu siteye girip napayım? İnsanlarla konuşmaya çalışayım. Bazıları gerçekten yetkisini çok seviyor ve asıl meselelerden kaçıp yetkisiyle ilgili konuşma yapıyor. Burada uzun süre yetkili olmuş, bırakmış insanların gelip burada tartışmasının bir sebebi var. Sebebi ise kendileri, karakterlerinin kötü oluşu ya da kuyruk acıları değil, ki kuyruk acısı diye bir şey olduğunu da sanmıyorum kimsede. Bazı kişilerin argümanları bu yönde olsa da. Burada suçlayacağınız biri varsa o da tüm sistemin sahibidir. Hiçbir zaman siteye kapsamlı bir bakım yapıp canlandırmadığı için. 
Taarruz'un da yaptığı şey her zamanki gibi Allah'tan insanlara akıl fikir dilemek. Bir şey demiyorum buna, alışığız.
Bu forumun amacının kalmadığı, yetkinin egoya döndüğü zaman çok da yeni değil. 2015. Ben ve birkaç emektar yetkilinin, saçma sapan bir sebepten aylarca ban yemesi. Bakınız: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=80233 
Evet haklısın, bu taarruz denen admin sürekli mevlana modunda :) admin konusuda tartışılmaz. İsmi admin galiba almanyada yaşayan bir abimiz. Gözünü para pürüdüğü için yenilikten kaçar olmuş. Yenilik yatırım siter, admin yatırımdan kaçar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 17:39)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2019 Saat: 16:18)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu site temel amacını kaybetti, geri de kazanamayacak. Buradaki tüm tartışma ego bombardımanına dönmüş. 
Evet haklısın, bu taarruz denen admin sürekli mevlana modunda :) admin konusuda tartışılmaz. İsmi admin galiba almanyada yaşayan bir abimiz. Gözünü para pürüdüğü için yenilikten kaçar olmuş. Yenilik yatırım siter, admin yatırımdan kaçar.
@admin
bu yorumumdan dolayı +44 uyarı yemişim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping