Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tr.net tema çizim çalışması
Elinize sağlık hoş duruyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher
Ben tema’yı çok beğendim. Multicolor özelliği varmı yoksa olacak mı? Eğer yoksa ve olursa çok güzel ve kullanışlı olacağını düşünüyorum şahsen. Ve en önemlisi mobil uyumlu olurmu acaba?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
(17-08-2019 Saat: 16:02)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben tema’yı çok beğendim. Multicolor özelliği varmı yoksa olacak mı? Eğer yoksa ve olursa çok güzel ve kullanışlı olacağını düşünüyorum şahsen. Ve en önemlisi mobil uyumlu olurmu acaba?
Onlar tamamen kodlayan kişinin marifetine kalmış ^^ teşekkür ederim yorumunuz için.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 16:02)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben tema’yı çok beğendim. Multicolor özelliği varmı yoksa olacak mı? Eğer yoksa ve olursa çok güzel ve kullanışlı olacağını düşünüyorum şahsen. Ve en önemlisi mobil uyumlu olurmu acaba?

Temanın kodlamasına başladım kullanıcı panelinden "Destek Teması"nı seçerek gelişmeleri izleye bilirsiniz.
Multicolor çizimde yok fakat eklene bilir. Mobil uyumluluğu bu temada söz veremem fakat elimde başka bir tema var mobil uyumlu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher , LastWorld
Bence mobilde önemli olduğu için söyledim eğer olursa güzel olur. Elindeki mobil temayı paylaşabilirmisin?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 23:36)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence mobilde önemli olduğu için söyledim eğer olursa güzel olur. Elindeki mobil temayı paylaşabilirmisin?

Temayı paylaşmayı düşünmüyorum şimdilik, geliştirip, tamamlayıp ücretli satmayı planlıyorum. Çekilişle birkaç kişiye de vere bilirim kesin değil daha.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2019 Saat: 12:07)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2019 Saat: 23:36)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence mobilde önemli olduğu için söyledim eğer olursa güzel olur. Elindeki mobil temayı paylaşabilirmisin?

Temayı paylaşmayı düşünmüyorum şimdilik, geliştirip, tamamlayıp ücretli satmayı planlıyorum. Çekilişle birkaç kişiye de vere bilirim kesin değil daha.

Merakla bekliyoruz hocam, Bu arada destek teması da büyük ölçüde bitmişe benziyor. Elinize sağlık.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 22:00)Novbruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Temanın kodlamasına başladım kullanıcı panelinden "Destek Teması"nı seçerek gelişmeleri izleye bilirsiniz.
Multicolor çizimde yok fakat eklene bilir. Mobil uyumluluğu bu temada söz veremem fakat elimde başka bir tema var mobil uyumlu.
Bu konuda katkıda bulunurum sana. @Novruz
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan Destek Temasındayım. Gecenin 2si olduğu için midir yoksa temadan mı kaynaklı bilinmez, bi göz yorgunluğu var.
Renkler konusunda bir düzenleme yapılması mümkün mü?
Ara
Cevapla PGM
(19-08-2019 Saat: 03:19)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuan Destek Temasındayım. Gecenin 2si olduğu için midir yoksa temadan mı kaynaklı bilinmez, bi göz yorgunluğu var.
Renkler konusunda bir düzenleme yapılması mümkün mü?
Evet renkleri değiştireceğiz (yazı renkleri özellikle) renkler yoruyor ya geceyle alakası yok o sorunu çözeceğiz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 05:02)Kanklar1998TMTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ÇÖP  ULENN
teşekkür ederim seninle tanışmak isterim yiğidim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@BizeHerYer61 şu lüzumsuzun yorumlarını siler misiniz konu kirlenmesin.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping