Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selam, tatlı çukulatalarım.
Şu zamanda da forumdan başka takılmak için site bulamayan bir tek ben miyim acaba? Dönüp dolaşım yine foruma geliyorum. Sosyal medya nedense çekmiyor (Youtube dışında).

Yine seven, ilgilenen insanlar var da vakit yok bence artık eskisi gibi. Eskiden bilgisayar başına oturup akşama kadar durabiliyorduk. Şimdi ise insanlar bu vakti Youtube gibi sitelerde geçiriyor.

Para meselesine değinmişsiniz. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama para konusu artık nedense daha çok konuşulmaya, dillenmeye başlandı. Para hırsı mı doğdu dersiniz?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr , Ausgleicher
(17-08-2019 Saat: 22:02)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu zamanda da forumdan başka takılmak için site bulamayan bir tek ben miyim acaba? Dönüp dolaşım yine foruma geliyorum. Sosyal medya nedense çekmiyor (Youtube dışında).

Yine seven, ilgilenen insanlar var da vakit yok bence artık eskisi gibi. Eskiden bilgisayar başına oturup akşama kadar durabiliyorduk. Şimdi ise insanlar bu vakti Youtube gibi sitelerde geçiriyor.

Para meselesine değinmişsiniz. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama para konusu artık nedense daha çok konuşulmaya, dillenmeye başlandı. Para hırsı mı doğdu dersiniz?

Hırs değil, büyümeye başladı ahali.. paranın yokluğunun hissedildiği evreye geçiş yapıyorlar artık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 22:02)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu zamanda da forumdan başka takılmak için site bulamayan bir tek ben miyim acaba? Dönüp dolaşım yine foruma geliyorum. Sosyal medya nedense çekmiyor (Youtube dışında).

Şuan ki ekonomik durumda etkiliyor para işini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 22:18)MoonRey Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Şuan ki ekonomik durumda etkiliyor para işini.

Silah çeksem ne yapabilirlerki? Diss to Hükümet :D
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Keşke biraz vakit olsa okuldan şurdan burdan. İnanın koskoca yılda toplam sadece 1,5 ay evimde olabiliyorum. Hem de yıllardır böyle özellikle son 4 yıldır iyice azaldı bu zaman. Haliyle o vaktide kendinize ailenize ayırıyorsunuz. Gönül isterdi ki destekpi.10tl.net gibi projeler, destekforum.org temalar yapalım.. Ama ne vaktimiz ne de paramız var arkadaşlar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz
(18-08-2019 Saat: 02:14)XR\s Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Keşke biraz vakit olsa okuldan şurdan burdan. İnanın koskoca yılda toplam sadece 1,5 ay evimde olabiliyorum. Hem de yıllardır böyle özellikle son 4 yıldır iyice azaldı bu zaman. Haliyle o vaktide kendinize ailenize ayırıyorsunuz. Gönül isterdi ki destekpi.10tl.net gibi projeler, destekforum.org temalar yapalım.. Ama ne vaktimiz ne de paramız var arkadaşlar :)
Destekpi bu sistemde istekli bi şekilde konu kastığım tek forumdu. Ahh eski günler...
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar herkese :)
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2019 Saat: 14:26)Einstein™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar herkese :)

Hoşgeldin ;)

Genel bir not eklemek istiyorum.
- Bu konu altından sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı belirtirseniz çok sevinirim, bu sıkıntıların ve sorunların yanında çözüm öneriniz var ise onuda belirtiniz.

Bu konu genel tartışma, sıkıntı ve sorunlara çözüm aramak için açılmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Perşembe günü evime dönücem ve gerçekten forum işi yapmayı özlemişim. Aklıma bi fikir geldi. Eğer gerçekten istekliyseniz yani çabalarız derseniz; eski tipte rankları olan, rep sistemi olan, klasik ama gerçekten klasik tipte bir tema ile yeniden DestekPi tarzı bir forumu diriltelim! Gerçekten isterseniz ben yardımcı olabilirim. Tecrübemle, fikirlerimle ve tasarımlarımla..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selamlar cümleten :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 23:44)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar cümleten :)

Hakan, hoşgeldin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 23:29)XR\s Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Perşembe günü evime dönücem ve gerçekten forum işi yapmayı özlemişim. Aklıma bi fikir geldi. Eğer gerçekten istekliyseniz yani çabalarız derseniz; eski tipte rankları olan, rep sistemi olan, klasik ama gerçekten klasik tipte bir tema ile yeniden DestekPi tarzı bir forumu diriltelim! Gerçekten isterseniz ben yardımcı olabilirim. Tecrübemle, fikirlerimle ve tasarımlarımla..

Çen destepiyi gerimi döndürcen çeeen.
- Bu ortamları özlemişim ya; kavga yok, tartışma yok, herkes kendi kafasına göre takılıp-yorum yapıyor. Hoşgeldin ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2019 Saat: 18:48)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Genel bir not eklemek istiyorum.
- Bu konu altından sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı belirtirseniz çok sevinirim, bu sıkıntıların ve sorunların yanında çözüm öneriniz var ise onuda belirtiniz.

Bu konu genel tartışma, sıkıntı ve sorunlara çözüm aramak için açılmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu admin tarafından duyuru olarak sabitlenmiştir. Admin bu konuyu yakından inceliyor. Aktiflik hakkındaki sıkıntı, sorunlarınızı ve bunlara dahil çözümleriniz var ise bu konu altından belirtebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz yeni bir şey deniyoruz. Oktay'ada yazdık. İlgilenirsen senle de geçeriz iletişime.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher
(20-08-2019 Saat: 01:39)MoonRey Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biz yeni bir şey deniyoruz. Oktay'ada yazdık. İlgilenirsen senle de geçeriz iletişime.

Selam, farklı bir domain'e bağlı olarak değilde buraya bağlı olarak burayı aktifleştirmeye yönelik hertürlü proje hakkında yardımcı olabilirim.
Farklı bir proje var ise bana özelden kısa şekilde anlatırmısın @MoonRey? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-08-2019 Saat: 19:51)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ceadmil!

@Ciri: Hakan'ım sen benim yabancı ülkelerde özene bözene yapılan pahalı çukulatamsın.
(Yorumu yeni gördüm, yeni cevap verebildim.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-08-2019 Saat: 01:45)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Ciri: Hakan'ım sen benim yabancı ülkelerde özene bözene yapılan pahalı çukulatamsın.

@#Captain o nasıl bir yorumdur öyle :))

Witcher wikide takılıyorum, kadim dilden alıntıladım. (6 ay kadar önce Dothrak dili, 1.5 sene önce Ejder Dili(Skyrim) öğrenmeye çalışıyordum, şimdi de kadim dile merak saldım, tanrı ıslah etsin)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-08-2019 Saat: 02:09)Ciri Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-08-2019 Saat: 01:45)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@#Captain o nasıl bir yorumdur öyle :))

Witcher wikide takılıyorum, kadim dilden alıntıladım. (6 ay kadar önce Dothrak dili, 1.5 sene önce Ejder Dili(Skyrim) öğrenmeye çalışıyordum, şimdi de kadim dile merak saldım, tanrı ıslah etsin)

Sen aşmışsın yhaa :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@erdemgün imzayı değiştir birkaç kişi nick değişti ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping