Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KeyifsizM Derin Bilgi Ütopyası Yeniden Sizlerle...
Forumumuzun isminin kullanılmasını şahsen ben de istemiyorum. Galiba 2 admin de istemiyor. ( yolda olduğum gerekçesiyle konuya yorum yapamamıştım, açık görünce yazmak istedim. )
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İsim artık yeni sahibini bulmuştur. Ona birşey yapamayız. Eski içerikleri zaten sileceğimizi söyledik, yeni sahibi de onayladı/sildi.
Silinen (ya da silinmek üzere olup devir edilecek) forumların isimleri boşa çıkar ve başkaları alabilir. Buna birşey yapamayız, gayet normal birşey. yukarılarda tartışıldı.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam, gayet doğal bir şey. O zaman siteyi tamamen sıfırlayın, hakkımız var değil mi? Öyle hazıra konmak yok. Aslında ben böyle bir şey yapmam fakat ukala konuşmalar beni böyle yapmaya zorladı. Arkadaşlar ile de konuşurum, bunun için elimden geleni yaparım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ukala konuşmalar derken, hayır hayır buna müsaade edemem. @BizeHeryer61

Sitenin asıl sahibi ile görüşmeler yapılmıştır. Herhangi bir sorun kalmamıştır ayrıca hazıra konacak bir şey yok zaten girip baksaydın görebilirdin. Ayrıca sitede php hatası mevcut, büyük ihtimalle sıfırlanacak. Anlamadım ki, Bu nasıl bir hazmedememedir. Ben üslubumu aşağı çekmek istemiyorum. Yönetici arkadaş lütfen konuyu kilitlesin, muhattap olmak istemiyorum kendisiyle...

Not= Sıfırlanmasını istemeye hakkın yok... Sonradan güncellenen kurallar geçmişte yapılan eylemleri bağlamaz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hahahaha, gülesim geldi pardon. Kendi fikirlerim yüzünden neden ceza versinler ki :)

Asıl sahibinin verdiği emek kadar olmasa da biz de emek verdik siteye. Sıfırlansın. Ayrıca hazmedememe gibi bir şey yok, sadece başında da dediğim gibi emeklerimize hazır konma durumunun olmasını istemiyorum. Bu arada ben de seninle muhatap (muhattap) olmaya meraklı değilim bundan sonra.

Böyle bir hakkım olmadığını kim söylemiş? :) Olmayan kurallarla konuşmayalım lütfen.

"Özenti aslını yüceltir."
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hazmedememeye bak sen, nasıl kendinden geçmiş. İlk yaptığın hamle footerdan kendine link verme oldu, ardından dayanamayarak temayı sildin.Birde aslında böyle bir şey yapmam diyorsun, doldur doldur fırlat.
Sıfırlayınca ne olacağını sanıyorsun ki, sorunu çözemezsek ben kendi elimle sifırlatıcam zaten kendini bu kadar yorma abisi :)
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oooo laflara bak ben de şikayetçiyim o zaman @ BizeHerYer61 :))))) Neyse boş muhabbetin için yetkiliyi meşgul etmek istemiyorum. Zaten sen boş yere birçok kez etiketledin.

Footerdan kendime link verdim, çünkü tema yapımcısı benim. Buna da karışma bir zahmet.
Temanın paylaşıldığını hatırlamadığımdan dolayı emek hırsızlığına karşı böyle bir şey yaptım. Kim olsa yapar.
Beni bunlarla yargılayamazsın, ben çok geçtim bu yollardan.
Beni bilen bilir, böyle bir şey yapmayacağımı da bilir.
Sıfırlayınca emeklerimizin üstüne konmanı engellemiş olacağım işte :)

Simli tarzını bulmuşsun, ne harika bir şey :)

Senden:
Alıntı:Yönetici arkadaş lütfen konuyu kilitlesin, muhattap olmak istemiyorum kendisiyle...

Kimin hazmedemediği belli oluyor :)
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı: Bu arada ben de seninle muhatap (muhattap) olmaya meraklı değilim bundan sonra.
Tamamdır.
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2019 Saat: 22:11)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oooo laflara bak ben de şikayetçiyim o zaman @ BizeHerYer61 :))))) Neyse boş muhabbetin için yetkiliyi meşgul etmek istemiyorum. Zaten sen boş yere birçok kez etiketledin.

Footerdan kendime link verdim, çünkü tema yapımcısı benim. Buna da karışma bir zahmet.
Temanın paylaşıldığını hatırlamadığımdan dolayı emek hırsızlığına karşı böyle bir şey yaptım. Kim olsa yapar.

Senden:
Alıntı:Yönetici arkadaş lütfen konuyu kilitlesin, muhattap olmak istemiyorum kendisiyle...

Eğer işi resmiyete dökeceksen güzel kardeşim, unuttum diye bir şey yoktur. Unuttun diye bir temayı bir konuyu herhangi bir şeyi silemezsin. Eğer işi resmiyete dökeceksen kardeşim, sen parmağını sokma. Bu sistemin bir admini var, bak o adam adminle görüşe görüşe işini halletmiş. Sen kimsin de adamın sitesinden temasını siliyorsun ki? Benim temam benim temam diyorsun yani bunun lisansı nerede? Link koymak istemeyen adama karşı ne yapabilirsin? Adam alttan alıyor diye oh sitesine gir temasını sil? Sen kimsin?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
Tartışalım diye böyle bir yorum atmadım arkadaşlar. Fikrimi belirtmek istedim, zaten üst tarafta sistemin ne kadar berbat olduğuna değinilmiş, söylenecek bir şey yok.

Forumunuzda başarılar dilerim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
(13-08-2019 Saat: 22:23)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-08-2019 Saat: 22:11)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oooo laflara bak ben de şikayetçiyim o zaman @ BizeHerYer61 :))))) Neyse boş muhabbetin için yetkiliyi meşgul etmek istemiyorum. Zaten sen boş yere birçok kez etiketledin.

Senden:

Eğer işi resmiyete dökeceksen güzel kardeşim, unuttum diye bir şey yoktur. Unuttun diye bir temayı bir konuyu herhangi bir şeyi silemezsin. Eğer işi resmiyete dökeceksen kardeşim, sen parmağını sokma. Bu sistemin bir admini var, bak o adam adminle görüşe görüşe işini halletmiş. Sen kimsin de adamın sitesinden temasını siliyorsun ki? Benim temam benim temam diyorsun yani bunun lisansı nerede? Link koymak istemeyen adama karşı ne yapabilirsin? Adam alttan alıyor diye oh sitesine gir temasını sil? Sen kimsin?

Boşver, Uğraşma artık, söylenecek söylenmiş daha fazla tartışmamızın lüzumu yok. Konu belli, gerekli görüşmeler dediğin gibi sağlandı. :)
-ARCH
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin Konuyu kilitliyorum hem daha fazla bu konu hakkında konuşulmaması için hemde daha fazla ceza puanlarını yükseltmesin diye bir kaç üye.

Bir kaç incelemede bulunup kararı yorum olarak atarım.
Ek olarak ; Gerekli bütün açıklamayı admin yaptıktan sonra burada neyin tartışmasını yapıp sonradan pişman olacağınız cümleler kuruyorsunuz kendinize anlamıyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping