Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[10tl Harici] Temanızı Kodlayabilirim

:(Merhaba:)
        ✓
Yeni Katıldım MYBB  Ücret Karşılığı Temalarınızı Gün İçinde Kodlayıp Verebilirim Kodlamayı Bilmeyenler İçin 

Değerlendirilebilir.

Baslama: İstediği Zaman Tema Dosyalarını Atabilir Ve Kodlamalara Başlayabilirim.

Bitiş: Aynı Gün İçinde, Teması Kodlanmıs XML Halinde Kendisime  ”FTP” Dosyalarıyla İade Edilir.

Kodlama Ek Özellik: Premium Multi Color Hediye✓

Program: Tema Adobe DW İle Çizildiyse ”Yapmamaktayım” (x)

Program: Photoshop PS le Çizildiyse Yapmaktayım✓

Fiyatı: Özel Görüsülebilir.✓

Ek Bilgi Aşağıda Verilmiştir.✓

Peki Multi Color Nedir?

Çok Renkli Olarak Sık İcon İçerisinde Renk Seçme Anlamını Taşır Java Kodlar İle İlgilidir.

PS Dosyalarınız Özen Gösterilirmi?

Evet Özenle Kodlayabilirim.v
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Referans var mı? Referans eklerseniz daha çok ilgi gelir diye düşünüyorum.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2019 Saat: 16:42)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Referans var mı? Referans eklerseniz daha çok ilgi gelir diye düşünüyorum.

Taifun

Hey: Merhaba,Taifun'Malesef Referans Kendimi kanıtlamak için  Bilgisini veremiyorum PSD Kodlarım ve Temayı Kişiye Şifreli Gizli veririm gizli yapmaktayım,İlginize Teşekkürler Dilerim.
Gizlilik Benim İçin Nedir?
Yapılan Bir İşi Tek Başıma Yapar Tüyo Vermem!....

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-08-2019 Saat: 17:04)15529402266 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-08-2019 Saat: 16:42)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Referans var mı? Referans eklerseniz daha çok ilgi gelir diye düşünüyorum.

Taifun

Hey: Merhaba,Taifun'Malesef Referans Kendimi kanıtlamak için  Bilgisini veremiyorum PSD Kodlarım ve Temayı Kişiye Şifreli Gizli veririm gizli yapmaktayım,İlginize Teşekkürler Dilerim.
Gizlilik Benim İçin Nedir?
Yapılan Bir İşi Tek Başıma Yapar Tüyo Vermem!....
İlk Güven Sorulur Kişiye Eğer Güvenirse Devam Edilir Güvenmezse Tema Kodlama Yapılamaz 
Rızası Yoksa Zorlanamaz
Ve Vazgeçme Hakkına Sahiptir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Referans olarak canlı site eklemenize gerek yok zaten, çizim ve kodlanmış hallerinin resimleri de müşteri için yeterli olacaktır, ayrıca güven de kazanmış olacaksınız. Gün içerisinde temayı teslim etmeniz fazla iddialı bir beyan. Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
Merhaba 15529402266;

Daha önce yaptığınız çalışmaları göremesekte ne kadar tecrübeli ve güvenilir olduğunuzu ifade edebilecek referanslara ihtiyacımız var, yakın zamanda kodlanacak bir tema çizimim olacak...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping