Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[10tl Harici] MyBB Kurulumunda Alınan Hata
Exclamation 
Merhabalar. MyBB Kurulum Sihirbazında şöyle bir hata çıktı. İleriye basıp devam mı edeyim yoksa çözümü nedir ? 

Resimler:
mX3lm2.png

Resim Devamı:
EOglkD.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kaRanLık-61
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2019 Saat: 09:07)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @kaRanLık-61
bakarmısınız ben bir 10tl.net bir forum kurudum şimdi ben o forumu düzenlemek isitıyorum ama admin paneline girdikten sonra üyeler ve gurublara tıklıyorum ve beni tekrar admin paneline atıyor ve şifremi yenikten yazdıktan sonra bu sefer girmiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2019 Saat: 20:19)Engin Ornekdil Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
bakarmısınız ben bir 10tl.net bir forum kurudum şimdi ben o forumu düzenlemek isitıyorum ama admin paneline girdikten sonra üyeler ve gurublara tıklıyorum ve beni tekrar admin paneline atıyor ve şifremi yenikten yazdıktan sonra bu sefer girmiyor

Bunu benim konumda değil de başka bir konu açarak belirtebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Veritabanı kullanıcısına tam yetki verdiniz mi?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-07-2019 Saat: 20:19)Engin Ornekdil Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Admin nickli admine ulaşın o çözebilir.
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2019 Saat: 02:25)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Veritabanı kullanıcısına tam yetki verdiniz mi?

Veritabanı kullanıcı tam yetkilidir. Sorun hala devam etmektedir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-07-2019 Saat: 18:33)Victory Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2019 Saat: 02:25)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Veritabanı kullanıcısına tam yetki verdiniz mi?

Veritabanı kullanıcı tam yetkilidir. Sorun hala devam etmektedir.

Sunucunuzun zamanı ile ilgili bir sorun var.php zaman ayarı yapılmamış yada yanlış bu yüzden kurulum yapmıyor.php.ini dosyasında zaman ayarını yaparsanız sorun çözülür.Tam adı hatırlamıyorum sanıırm date time zone galiba bir bakın anlarsınız.Anlamıyorsanız hosting şirketinizden yardım alın.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping