Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnstagram ve Whatsapp erişiminin kesilmesi
#1
- 1 günlüğüne instagram whatsapp kapandı diye bütün herkes ayağa kalktı. Wikipedia kapatılalı 28 ay oldu takan olmadı. Çünkü bilgi kimsenin umurunda değil.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler
#2
Çok doğru.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#3
Forumda gördüğüm en uçsuz, en dipsiz konu olabilir. Kimse wikipedia'ya bağımlı değil. Kimse 7/24 wikipedia'ya girmiyor,
instagram ve whatsappa giriyor. Bunlar aynı zamanda iletişim uygulamaları olduğu için aciliyeti daha büyük olan şeyler. Wikipedia'ya girmek isteyen vpn'ini açıyor ya da wikizeroya bakıyor. Ayrıca bu sitenin banlanması da oldukça güncelliğini kaybetti, tıpkı imgurun banlanması gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
#4
Gördüğün en uçsuz,en dipsiz konuya yorum yazma zorunluluğun yok ama. Sen wikipediaya ihtiyaç duymayabilirsin ama duyan var belki? İsteyen vpn ile girebilir evet ama hala vpn’nin ne olmadığını bilmeyenler vardır buna eminim. Tek taraflı değilde çok yönlü düşünmeni tavsiye ederim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#5
(05-07-2019 Saat: 16:01)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gördüğün en uçsuz,en dipsiz konuya yorum yazma zorunluluğun yok ama. Sen wikipediaya ihtiyaç duymayabilirsin ama duyan var belki? İsteyen vpn ile girebilir evet ama hala vpn’nin ne olmadığını bilmeyenler vardır buna eminim. Tek taraflı değilde çok yönlü düşünmeni tavsiye ederim.

Çok yönlü düşündüğünde de wikipedia'nin banlı olması iyi bir nitelik. İnsanlar sonuca hemen ulaşamıyor artık, biraz daha araştırıyor. Wikipedia varken tak yazayım hemen ulaşayım, robotlaşma bildiğin. Kitaplarda bile bilgiler tek bir sayfada değil, kitabın her bir yerine dağılmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 ZiyaretçiWTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping