Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kişisel Blogger Teması Çizim
Kişisel Blogger Teması Çizim

İlk defa blogger teması çizdim, umarım olmuştur. Lütfen eksiklerimi söyleyin. :)

Index: https://i.hizliresim.com/yGRmPN.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Hakkımda","Popüler Yayınlar","Etiket Bulutu", ve Footerdaki
"Dost Siteler","Hakkımızda", yazıların fontunu değişmeni öneriyorum

sağ ve sol blokların rengini değiştirebilirsin veya bloğun içine arka plan resmi yerleştirebilirsin birde boş kalan yerlere banner veya reklam yerleştirebilirsin onun harici tema çok hoş gözüküyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(29-06-2019 Saat: 20:13)Orcun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Hakkımda","Popüler Yayınlar","Etiket Bulutu", ve Footerdaki
"Dost Siteler","Hakkımızda", yazıların fontunu değişmeni öneriyorum

sağ ve sol blokların rengini değiştirebilirsin veya bloğun içine arka plan resmi yerleştirebilirsin birde boş kalan yerlere banner veya reklam yerleştirebilirsin onun harici tema çok hoş gözüküyor

Teşekkür ederim bir daha bu dediklerinizi mutlaka dikkate alacağım, fakat şuan çok sade olmasını istemiştim. Yine de teşekkürler. ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Orcun , Kekke
Bencede
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence footer haricinde diğer yerler güzel kullanılabilir.eline sağlık
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
(29-06-2019 Saat: 23:54)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence footer haricinde diğer yerler güzel kullanılabilir.eline sağlık

Teşekkür ederim, :) sizce nereleri değiştirmeliyim footerda?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2019 Saat: 23:56)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2019 Saat: 23:54)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence footer haricinde diğer yerler güzel kullanılabilir.eline sağlık

Öncelik siyah üzerine açık renkli yazılar kullanmak ve yazıları verdiğin ışık efekti ayarlarıda yazıyı amacının dışına çıkmasını engellemelisin.yukarıda şimdi farkettim sosyal medyalardaki efektleri üzerinde çalışmalısın.Basitçe bunlar tasarım anlamında bakarsak orası senin yaratıcı düşüncelerine bağlı.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
(30-06-2019 Saat: 00:02)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(29-06-2019 Saat: 23:56)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Öncelik siyah üzerine açık renkli yazılar kullanmak ve yazıları verdiğin ışık efekti ayarlarıda yazıyı amacının dışına çıkmasını engellemelisin.yukarıda şimdi farkettim sosyal medyalardaki efektleri üzerinde çalışmalısın.Basitçe bunlar tasarım anlamında bakarsak orası senin yaratıcı düşüncelerine bağlı.

Bir daha daha dikkat edeceğim, çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
Şuanki temanızın oradan buradan değişmiş hali. Pek çaba göremedim.
Ara
Cevapla PGM
(30-06-2019 Saat: 03:20)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuanki temanızın oradan buradan değişmiş hali. Pek çaba göremedim.

Aslında şuan ki temamı çizdiğim gibi yapmak istiyorum fakat kod bilgim yok. İleride daha çaba gösteririm, teşekkürler ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerinize Sağlık . Çok güzel olmuş fakat Fontları değiştirebilirsen çok daha iyi olur font uyumu olmamış :)
Ara
Cevapla PGM
(01-07-2019 Saat: 00:46)DarkTM Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerinize Sağlık . Çok güzel olmuş fakat Fontları değiştirebilirsen çok daha iyi olur font uyumu olmamış :)

Teşekkür ederim, önerdiğiniz font var mı? ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping