Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.net | Yeni bir tasarım ekibi kuralım.
(27-06-2019 Saat: 01:07)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2019 Saat: 21:37)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2019 Saat: 14:20)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: AJAX candır , ajax lı sayfalar daha iyidir.Yani birden fazla sayfaya gerek kalmaz.
Yararı da var zararı da.birden fazla olması iyi seo açısından.birden fazla seçenekler sıkıcı olabilir.insanlar zaten açmıyor açmak istemez uzun olursa böyle doğrudan girip açıyorlar.Aslında index doğrudan koymak benimde kafamdan geçmedi değil admin işini zorlaştırmak istemiyorum.Ondan bayağı bir isteğim oldu.şunu söyleyebilirim hizmet koşulları kısmını tik li yapıp işaretlenmeden kayıt yapılamıcaktı onu bile yapmadım.Hiç bir şey bilmeyip site açmak isteyenler kullanabilsinler diye.

(26-06-2019 Saat: 15:47)Burak Acil Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2019 Saat: 13:21)allahallah Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu ne karanlık hocam yıl olmuş 2019, yaptığınız tasarımlara bir bakın gözünüzü seveyim. Yenilik nedir bilmez misiniz? Material nedir bilmez misiniz? O sarı uyarı şeyini felan toast şeklinde yapmak varken neden 2010 stilinden çıkmıyorsunuz..
Kod:
https://xnobles.net/10tl/dist/
Sadece 10 dakika verilmiş basit fonksiyonlara sahip bir material sayfa mı? Yoksa yaptığınız sayfa mı? Tabiikide material..

Yorumunuza saygı duymak isterim fakat demek istediğim olayı bir tek Mustafa bey anlamış, bir kaç arkadaşımızda anlamış ve önerilerini yararlanmamızı istediğimiz siteleri yazmışlar ve bu çalışmaları bildiğim kadarıyla baya bir eski bir tasarımdı. Bizde bunları neler yaparak güzelleştirebilir ve daha kolay kullanım sağlarız derdindeyiz.
Bu arada onlar tasarım değil şablondu ama yinede büyük multi sistemler buna benzer şeyler kullanıyor.Bana inanmayan wordpress bakabilir.
(26-06-2019 Saat: 18:27)allahallah Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2019 Saat: 15:47)Burak Acil Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-06-2019 Saat: 13:21)allahallah Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu ne karanlık hocam yıl olmuş 2019, yaptığınız tasarımlara bir bakın gözünüzü seveyim. Yenilik nedir bilmez misiniz? Material nedir bilmez misiniz? O sarı uyarı şeyini felan toast şeklinde yapmak varken neden 2010 stilinden çıkmıyorsunuz..
Kod:
https://xnobles.net/10tl/dist/
Sadece 10 dakika verilmiş basit fonksiyonlara sahip bir material sayfa mı? Yoksa yaptığınız sayfa mı? Tabiikide material..

Yorumunuza saygı duymak isterim fakat demek istediğim olayı bir tek Mustafa bey anlamış, bir kaç arkadaşımızda anlamış ve önerilerini yararlanmamızı istediğimiz siteleri yazmışlar ve bu çalışmaları bildiğim kadarıyla baya bir eski bir tasarımdı. Bizde bunları neler yaparak güzelleştirebilir ve daha kolay kullanım sağlarız derdindeyiz.
eski altyapı yerine tamamen yenilenmeli. Tam 11 yıllık bir tasarımı yenilemek saçma, tamamen baştan yapılabilir. Ben şimdi boşken tamamen sıfırdan, materyal olmayacak şekilde tasarımlayacağım.
Sen bu konuda çalışmak istiyorsan bana özelden ulaş sana bir bölüm vereyim orayı yap.Bakalım ne kadar iyisin :-) çünkü mesele uzadıkça uzuyor.Yıllardır böyle ufak değişiklik yapsak bile yeter.Daha önceden yine böyle bir konu olmuştu.Hiç bir şey yapılmadı.Öyle kaldı.Bu yüzden meseleyi uzatmadan doğrudan yapıp bitirmek istiyorum.

Hocam bence tasarım ekibi tarafından tasarlansın, kodlama zaten basit bir şey.

Düşüncen o kadar güzel bir düşünceki tasarım ekibinden yorum yapan dahil yok, görüşlerini sunan elinde ufak bir tasarım dahi olan yok. Yenilik her zaman için şart birşey bunun için konu acıyorsun üyelerin ve eski yöneticilerin hepsi iyi kötü yorum beyan ediyor. Ama yöneticilerden bu fikirle ilgili yorum yok bu dediğin biraz zor gibi artık..

Ø Umut Bazen En iyi Duygudur.. Ø

----------------------------------------------
İLETİŞİM : Özel Mesaj Atarak İletişime Geçebilirsiniz.

----------------------------------------------
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://st.10tl.net/tema/power/create/ ben bunu önceki konuda attım tabii yine kimse takmadı 1 saat şu şablonu düzenlemekle uğraşalım ama yani. biz hala 2010 tasarım kafasındayken gelip tasarım ekibi kurmaya çalışalım bi de. utanıyorum açıkçası
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim yaptığım tasarım değil kodlanmış bu arada.Ben zaten bu konu yokken başlamıştım.Ramazan ayındaydı zaten adminle konuşmuştuk.Ben kendi isteğimle yapacağımı isterse kabul edeceğini söylemiştim o da kabul etti.sizlere önerim tamamen bittiğinde önerilerinizi onun üstünden yapmanız.Gereken yerleri değiştiririz.Eskiden denedik böyle hep beraber bir şeyler olmuyor.Bir ak dediğine biri beyaz diyor.

Power yaptığın kodlama kurulum sayfası için uygun değil bu arada.

Bu konuda katkı olmasını isteyen varsa bana ulaşsın.Yapılacak çok sayfa var.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2019 Saat: 14:46)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim yaptığım tasarım değil kodlanmış bu arada.Ben zaten bu konu yokken başlamıştım.Ramazan ayındaydı zaten adminle konuşmuştuk.Ben kendi isteğimle yapacağımı isterse kabul edeceğini söylemiştim o da kabul etti.sizlere önerim tamamen bittiğinde önerilerinizi onun üstünden yapmanız.Gereken yerleri değiştiririz.Eskiden denedik böyle hep beraber bir şeyler olmuyor.Bir ak dediğine biri beyaz diyor.

Power yaptığın kodlama kurulum sayfası için uygun değil bu arada.

Bu konuda katkı olmasını isteyen varsa bana ulaşsın.Yapılacak çok sayfa var.

Tasarımın yenilenmesi gerek, bu eskitiyor iyice. Daha iyi görünüşe sahip bir UI yok mu?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konudaki tüm yorumları okumasam da tasarımlara baktım gerçekten biraz daha modern olması gerektiğini düşünüyorum, Mert'in tasarladığı ve kodladığı bence gayet geliştirilebilir, kullanılabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping