Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.06.2018-22.06.----
Bu konuyu aslında 2 gün önce açmam gerekiyordu ancak yoğunluklardan dolayı açamadım. 2 gün önce yetkimin yani denetleme ekibi lideri olalı 1 sene olmuş. Bu yetkiyi almamda büyük destekçim olan başta @ASi ' ye,daha sonra @Shelby ' e teşekkürlerimi sunuyorum.

Öncelerde bölüm şefi ekibine girebilmek için kendimi parçalayan ben şimdi nerelere :) Allah bozmasın inşAllah.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Adolf Hitler , NextWorld , TaaRRuz , Corleone
Yanlış anlaşılmasın ama bu süre zarfında neler yaptınız ? Denetleme ekibinin görevini bilmiyorum ancak üyelerin problemlerine çözümler yazdığımızı hiç görmedim. Dediğim gibi belki sizin göreviniz değildir , bunu bilmiyorum ancak soruyorum...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61
Nice senelere Yusuf.
Ara
Cevapla PGM
@NextWorld Sorunuza cevap vereyim. Açıkcası doğruyu söylemek gerekirse öncelerde daha aktiftim belkide yetkimi yeni aldığımdan ötürüydü. Şimdi yanlış anlaşılmasın hala bulunduğum mevkiyi seviyorum ancak içinde bulunduğum yoğunluk buraya girmemi biraz engelliyor ancak kış dönemine göre şuan daha aktifin. Denetleme ekibi bir nevi forumun sessiz elemanıdır. Fark ettiğiniz üzere forumda denetleme ekibi başvurusu yoktur ve olamazda. Eski yetkililerden seçilir çoğunlukla veya ekip liderinin onayladığı başka ekipteki yöneticiler denetleme ekibine dahil olur.

Biz diğer ekipleri denetleriz. Neler yaptılar neler yapıyorlar olumlu yönleri olumsuz yönleri neler onları. Genelde tartışma konularına dahil oluruz konuyu inceler gerekli kararı adminle beraber veririz. Başvuru konularında başvuru yapan üyeyi denetler bir rapor çıkarır admine sunarız. Onun kararı doğrultusundada kullanıcı rütbeyi hak ediyorsa eğer yetkisini alır. Karmaşık ama bir o kadar detaylı anlattığımı düşünüyorum. Aklına takılan bir yer varsa sorabilirsin.

@Helper Teşekkür ederim Ermanım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NextWorld
İnşallah daha iyi işlerde yaparsın Yusuf. Bizden memnunsan ne mutlu...

@NextWorld

Aslında üyelere yardım etmek temel görev rütbe ayırmaksınız. Bildiğimiz konularda aktifken üyelere herkes yardım edebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: BizeHerYer61 , NextWorld
Seni ekibe alıp, terfi ettirip, en sonda liderliği bırakırken senin lider yapılmanı söyleyene teşekkür yok mu? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar Sanada teşekkürler kardeşim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Asıl ben teşekkür ederim, vefan için, her zaman sürdürdüğün saygın ve sevgin için. Eyvallah kardeşim.
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping