Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bir Webmaster Sitesi
Arkadaşlar,

yeni bir webmaster sitesi açsak kimler bizimle olur?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam sorun şu çok fazla site var ve hepsinin İÇERİĞİ aynı...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Burak Acil , Leques , Corleone , xoxox
Destek olmak isterdim fakat kendi projem var. Ayrıca arkadaşa katılıyorum webmaster sitesi adı altında bir çok site var. Tutması zor gibi görünüyor.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Peki o zaman soruyu söyle değiştireyim.

Türkiye'de şöyle bir sistem olsa site olsa, işte oluruz. iyi vakit geçiririz, güzel yerlere getiririz dediğiniz proje düşünceleriniz var mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-06-2019 Saat: 01:36)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Peki o zaman soruyu söyle değiştireyim.

Türkiye'de şöyle bir sistem olsa site olsa, işte oluruz. iyi vakit geçiririz, güzel yerlere getiririz dediğiniz proje düşüncelerniz var mı?

Ben kendi kafamda tasarladığım projeyi Forumreo olarak gerçekleştiriyorum şuan. Fakat şunu söylemek isterim ki her yeniliğe destek veririm. Yani siz ben herkesten farklı olarak şunu deneyeceğim derseniz gayet yardımcı olabiliriz. Artık insanlar aynı şeylerden çok sıkıldı, farklı şeyler -yenilikler- istiyor.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Ben boşluktayım sınav bitti direkt gelirim. Kendim de böyle bir şey düşünüyordum.
Ara
Cevapla PGM
virgul.net mesela yeni kurulan bir site arkalarında reklam var ve üyelikleri kapatacaklar ve şuan büyük bir webmaster sitesi olma yolunda.

Kısacası : reklamınız yoksa imkansız.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Leques
(21-06-2019 Saat: 15:31)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: virgul.net mesela yeni kurulan bir site arkalarında reklam var ve üyelikleri kapatacaklar ve şuan büyük bir webmaster sitesi olma yolunda.

Kısacası : reklamınız yoksa imkansız.

virgul.net eskiden tr.link/forumuydu ama virgul.nete geçiş yaptılar.

@Shelby webmaster forumunda veya oyun platformu açılırsa her türlü üye ve reklam konusunda yardım edebilirim kendi forumumda 1haftada 324 kişi aktif olmuştu.
Ara
Cevapla PGM
Bu arada domain önerilerinizi bekliyoruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkiye'de şuan forum piyasasında bildiğim kadarıyla güzel kültür konseptli bilgi dolu bir site yok ha kurarsanız insanların oraya dolaşacağını sanmıyorum ama az ve öz bir kitle oluşturup kaliteli bir site açabilirsiniz.

Yani Ekşi'nin forum versiyonu gibi bir site harika olmaz mıydı? Yaratıcı bir isimle bu iş olur bence İsmail kafana yattıysa sen çok iyi becerirsin bu işi dostum ^^
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , berartdmr
(24-06-2019 Saat: 16:20)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de şuan forum piyasasında bildiğim kadarıyla güzel kültür konseptli bilgi dolu bir site yok ha kurarsanız insanların oraya dolaşacağını sanmıyorum ama az ve öz bir kitle oluşturup kaliteli bir site açabilirsiniz.

Yani Ekşi'nin forum versiyonu gibi bir site harika olmaz mıydı? Yaratıcı bir isimle bu iş olur bence İsmail kafana yattıysa sen çok iyi becerirsin bu işi dostum ^^

ekşinin forum versiyonu, muazzam olur. boşluktayım ben de, güzel bir ekip kurulursa güzel işler yapilabilir
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben destek olurum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vakti gelince bilgilendireceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@NextWorld @Leques @Codeless @Gameiro. @masaloku

Fikirlerini beyan eden arkadaşlara duyurulur. Kolay gelsin.

https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99668&pid=658540#pid658540
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping