Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG Mybb Teması (çizim) V2
3O9B4p.png

Index: https://i.hizliresim.com/GZvQr3.png
Postbit: https://i.hizliresim.com/XbBW45.png
Profile: https://i.hizliresim.com/6DZ7z9.png

Not: PSD İçin Özel Mesaj Atın Lütfen.

*Bu sefer yorumlarınızı merak ediyorum, ilkinde çok eksik vardı. Lütfen hatalarımı söyleyin. :) *
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu sefer sağlam olmuş, footer ve reklam alanlarını değiş. Kodlamada müthiş bir şey çıkar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Alex.
Footer bölümü pek olmamış fakat geri kalanı gayet hoş olmuş. Tebrikler.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler: Alex.
(16-06-2019 Saat: 23:28)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu sefer sağlam olmuş, footer ve reklam alanlarını değiş. Kodlamada müthiş bir şey çıkar.

Arkaplan mı yazılar mı tam olarak hangisinde bir eksiklik var? Teşekkür ederim, kodlama yapabilsem hemen başlardım :D

(16-06-2019 Saat: 23:39)Leques Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Footer bölümü pek olmamış fakat geri kalanı gayet hoş olmuş. Tebrikler.

Tam olarak gördüğünüz eksik nedir? Teşekkürler :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Postbitte isim kaymış, yeniden yükledim; moderatör varsa düzeltebilir mi?

Postbit: https://i.hizliresim.com/XbBW45.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Beceriksiz insan başına gelen herşeyi hakeder. Ağlamaya üzülmeye hakkı yoktur. Beceriksiz insanların yardıma ihtiyacı vardır. Kendi başlarına düzelemezler. Seni MD platformundan sürüyorum, tekrar geleyim demeyesin. Bu bi beceriksizlik manifestosudur. Anlayana.

https://www.mybbdizayn.com/konu-gamerx-tema-cizim-calismasi-mybb-theme-psd.html
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bundan sonra kendine özgün içerik tasarlamamiyacaksaniz tema felan cizmeyin arkadaşım her seferinden aynı durumlar karşı karşıya kalıyoruz. Azcik aklinizi kullanin goz gore gore alinti yapip birde temayi çizdim diye paylaşıyorsunuz. Eğer bu durum süreklilik haline gelirse bundan sonra işler değişir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hatası var ve kabulleneceğinden eminim. Eskiden ben de ilk tasarımlarımda başkalarının tasarımlarına özenirdim, Bilal abi bilir. Fakat artık yapacağını düşünmüyorum. Ayrıca bu da bir yetenek. Yapamayanlar da var ;)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
arkadaşlar pardon bir sorun mu var?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2019 Saat: 00:01)© xLd^ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bundan sonra kendine özgün içerik tasarlamamiyacaksaniz tema felan cizmeyin arkadaşım her seferinden aynı durumlar karşı karşıya kalıyoruz. Azcik aklinizi kullanin goz gore gore alinti yapip birde temayi çizdim diye paylaşıyorsunuz. Eğer bu durum süreklilik haline gelirse bundan sonra işler değişir.

Siz paylaşılan konudaki temayı çaldığımı mı sanıyorsunuz?
1- Bana TRENDLERİ takip edin diye yorumlar geldi
2-Bir çok oyun forumunu dolaştım ve YENİ TREND OLAN temaları inceledim, Mybb sade tasarımları eski oluyor (trende ayak uydurmamış oluyorum)
3-Hiçbir şekilde paylaşılan temadan ne bir logo ne bir font kullandım. Dikkat ederseniz çizdiğim ilk temanın fontları ve renklerini seçmeye çalıştım.
4-Thead'ler için yenilik yapmam söylendi dikkate aldım ve yaptım.
5- "Azcik aklinizi kullanin goz gore gore alinti yapip birde temayi çizdim" AKLINIZI KULLANIN ?? Nasıl bir dil kullanıyorsunuz kendinize gelin lütfen, saygı sınırını aşmayın! Hiçbir şekilde emeğiniz de gözüm yok. 

>>Ayrıca böyle bir yanlış anlaşılmaya sebep olduğum için ve sizi gerdiğim için de ÖZÜR DİLERİM, herhangi bir saygısızlık yapmak istemedim ama siz dinlemeden çok güzel savaşa hazırsınız.

Pek çok OYUN temalı sitelerin tasarımlarına baktım tek tek, TRENDİ elimden geldiğince takip ettim.

Lütfen ÖNYARGILI bir şekilde kaba konuşmayın. RİCA EDİYORUM!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şunu söyleyeyim @Alex. adlı arkadaşımızın yaptığı şey tamamen etik olmasa da bu konuya gelip direk agresif bir biçimce yorum yapmakta doğru olmamış. Daha düzgünce özgün tasarım yapması için uyarsaydınız çok daha güzel bir cevap olabilirmiş.

Bilal abinin kendince haklı sebepleri de olabilir, her şeyi tam bilmeden yorum yapmamda doğru olmaz.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
@BizeHerYer61

Yusuf konuya bakar mısın?

Nedense her işle ben ilgileniyor muşum gibime geliyor.

Tasarım dışında polemik yaratacak yorumda bulunmayın bundan sonra. Ondan sonrasına bakarız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Leques
Trendlerde sadece GamerX teması varmış onu öğrenmiş olduk. Trendlere uydum, heryeri inceledim diye saydığın yerlerin tamamı, GamerX temasında olan şeyler. Hiç bir oyun forumunda da GamerX benzeri bir muhabbet yok, varsa yolla göreyim! Bakarak çizdiğin zaten ortada, bunu göremeyip "süper, harika" diye yorum atanları çok uzun süreden beri anlayamıyorum zaten, o yüzden umursamıyorum, sende umursama. Sırf böyle muhabbetlere girmemek için son çizimlerimi kendi adresim dışında paylaşmıyorum, çünkü bitmiyorsunuz. Kendi adresinde aktif kullandığı tema warez olan bir şahsa ben ne desem boş.

@Leques Yorumum agresif değil zaten, sen yine uygun görüp adımın geçeceği şekilde güzel bir cümle kurmuşsun, eyvallah ama dediğim gibi anlayabilene.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Leques
Temanın neresine baksam gamerx görüyorum lul
Ara
PGM
Teşekkür verenler: Leques , bilsoft
(17-06-2019 Saat: 01:08)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @BizeHerYer61

Yusuf konuya bakar mısın?  

Nedense her işle ben ilgileniyor muşum gibime geliyor.

Tasarım dışında polemik yaratacak yorumda bulunmayın bundan sonra. Ondan sonrasına bakarız.

Bu yorumu görmemişim, zaten adminler dışında tüm kadro boşaltılsa hiçbir şey değişmeyecek her şeyi sen yaptığın için
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Direkt olarak çalmışsın diye hitap etmek çok yanlış bir davranış bence, herkes birilerinden özenir özellikle bu durum tasarıma başlangıç zamanlarında daha yaygın olur. Sayın Bilsoft bu bakış açınızla bakarsak sizde default temasından özenmişsiniz sonuçta thead, footer, header falan aynı yerde değil mi?
1
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
(17-06-2019 Saat: 14:53)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Direkt olarak çalmışsın diye hitap etmek çok yanlış bir davranış bence, herkes birilerinden özenir özellikle bu durum tasarıma başlangıç zamanlarında daha yaygın olur. Sayın Bilsoft bu bakış açınızla bakarsak sizde default temasından özenmişsiniz sonuçta thead, footer, header falan aynı yerde değil mi?

Bumm
https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=96371
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
(17-06-2019 Saat: 15:02)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(17-06-2019 Saat: 14:53)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Direkt olarak çalmışsın diye hitap etmek çok yanlış bir davranış bence, herkes birilerinden özenir özellikle bu durum tasarıma başlangıç zamanlarında daha yaygın olur. Sayın Bilsoft bu bakış açınızla bakarsak sizde default temasından özenmişsiniz sonuçta thead, footer, header falan aynı yerde değil mi?

Bumm

Bilsoft Bey yorumunuzu beğenmişte, bu konu linki benim az önceki yorumumdaki görüşümü pekiştiriyor zaten :D?
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Bumm

Bu ofansifliği anlayamadım. Yusuf ilk başta ben de çok benzer bir şey görememiştim. Screenshotları karşılaştırarak bakarsan ne kadar benzediğini görebilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(17-06-2019 Saat: 15:09)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Bumm

Bu ofansifliği anlayamadım. Yusuf ilk başta ben de çok benzer bir şey görememiştim. Screenshotları karşılaştırarak bakarsan ne kadar benzediğini görebilirsin.

Ofansiflikten ziyade bu tür şeylerin olağan olduğunu belirtmeye çalışıyorum. Bilsoft Bey burada onurlanması gerekirken, kendisine özenmiş; tasarıma yeni başlayan birinin hevesini kırıyor, belki de tasarımdan soğutuyor. Şahsen biri benim tasarımıma özense ben bundan hoşnut olurum ki zaten bu durumdan hoşnut olmayanda sadece kendisinin en iyi olmasını isteyen -isteyen üstüne alınabilir, direkt şahsa söylemiyorum- bencilin tekidir.

(şimdi bir y*tk*li gelip tartışma yasak yazıp konuyu kapatır, yıllarca bu forum bu sebepten dolayı kaybetti zaten, forum kavramının tartışmaktan ibaret olduğu bilinmediği için)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping