Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net Adsense Başvurusu Attım :D
Sevgili forum üyeleri biraz önce 10tl.net adına adsense başvuru attım subdomain eklenmediği için direk 10tl.net yazdım bende şuan inceleme başladı acaba diyorum benide siteye ortak etseniz ben reklamlarımı forumumda paylaşsam ne güzel olur değilmi hem ben kazanırım hem siz :D :D :D 

Kod:
<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
    (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
         google_ad_client: "ca-pub-9005351515525819",
         enable_page_level_ads: true
    });
</script>

Head tagına girecek kod yukarıdadır :)

MTVkMDVkOTkxOTJkMzA.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kusura bakmayın ama o para adminin hakkı sizin değil.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: NoThing2Lose , Dream41
başvuru reddedilir umarım(kesin edilcekde)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Noluyo kardeşim neyin parasından bahsediyorsunuz acaba ? adsense bir den fazla hesap kayıt edilebiliyor bu 1.
İkinciside ben sadece subdomainime kodu ekleyebileceğim burda nasıl bir hakdan bahsediyorsun sub domain bana aitse oraya reklam ekleyip para kazanmamda gayet normal. Ha diyelimki admin istemedi başım gözüm üstüne bende diğer alternatif reklam ağlarını kullanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-06-2019 Saat: 15:39)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Noluyo kardeşim neyin parasından bahsediyorsunuz acaba ? adsense bir den fazla hesap kayıt edilebiliyor bu 1.
İkinciside ben sadece subdomainime kodu ekleyebileceğim burda nasıl bir hakdan bahsediyorsun sub domain bana aitse oraya reklam ekleyip para kazanmamda gayet normal. Ha diyelimki admin istemedi başım gözüm üstüne bende diğer alternatif reklam ağlarını kullanırım.

Ben öyle demedim benim demek istediğim siz 10tl.net için geçmişsiniz kendi siteniz için değil ondan öyle dedim.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-06-2019 Saat: 15:42)Muratbaykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-06-2019 Saat: 15:39)fr3d Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Noluyo kardeşim neyin parasından bahsediyorsunuz acaba ? adsense bir den fazla hesap kayıt edilebiliyor bu 1.

Ben öyle demedim benim demek istediğim siz 10tl.net için geçmişsiniz kendi siteniz için değil ondan öyle dedim.

Subdomainlere onay alınmıyor adsensede , xbullhack.10tl.net (örnek olarak 10tl.net'in bir subdomainidir) veya destek.10tl.net yani hepsi subdomaine giriyor adsenseden onay alabilmek içinde asıl domaine yani 10tl.net'e başvurmamız gerekiyor. onaylandığı zamanda subdomainime reklam kodunu ekleyeceğim yani sadece reklamlar benim sitelerimde gözükecek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sonuç nedir?

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-08-2019 Saat: 23:31)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sonuç nedir?

Taifun

kodun head tagları arasına girmesi lazım ama admin hayır kodu eklemem dedi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping