Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi telefonu almalıyım
Bu aralar çalışmaya başladım ve paramı biriktirip telefon almayı düşünüyorum. Huawei'nin yeni telefonlarını düşünüyordum fakat olaylar biraz  karmaşık xiaomi var aklımda fakat telefonları hiç bilmiyorum bildiğiniz almam gereken xiaomi yada başka telefonlar varsa önerinizi alabilir miyim

0-2000 TL arası
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2019 Saat: 10:22)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu aralar çalışmaya başladım ve paramı biriktirip telefon almayı düşünüyorum. Huawei'nin yeni telefonlarını düşünüyordum fakat olaylar biraz  karmaşık xiaomi var aklımda fakat telefonları hiç bilmiyorum bildiğiniz almam gereken xiaomi yada başka telefonlar varsa önerinizi alabilir miyim

0-2000 TL arası

xiaomi bu fiyata telefonlarında snapdragon 660 yukarı yok.Gpu olarakta adreno 512 sanırım yani ona göre al.
Benim önerim uzun süreli kullanacaksın yani 4 yıl snapdragon 855-835 minumum adreno 540 öneririm.
Bunlara uygun modeller pahalıdır.Paraya göre önerim; mi mix 2, redmi note 7 , mi note 3
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: devrimumut
Mi 8 Lite.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: devrimumut
Mi 8 lite, Resmi Note 7. Huawei düşük telefonlar Kirin yüzünden alınmaz. Oyun oynuyorsan üstteki. Yoksa P Smart 2019.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping