Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Döviz uygulaması UI/UX work
@berartdmr @xoxox @time traveler

odY8BX.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Dream41 , TaaRRuz
Gine döktürmüşsün eline sağlık sağdaki rengi siyah değilde blue grey olabilirdi.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Escobar
(09-06-2019 Saat: 20:15)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gine döktürmüşsün eline sağlık sağdaki rengi siyah değilde blue grey olabilirdi.

Eyvallah kanka, onu dark mod olarak düşündüm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şeker gibi olmuş fakat bazı kısımlarda hizalama sıkıntıları var yine. Eline sağlık :*
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
(09-06-2019 Saat: 20:38)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şeker gibi olmuş fakat bazı kısımlarda hizalama sıkıntıları var yine. Eline sağlık :*

Beğenmene sevindim kanka :*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-06-2019 Saat: 20:38)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şeker gibi olmuş fakat bazı kısımlarda hizalama sıkıntıları var yine. Eline sağlık :*

Üst kısımdaki Mobilebank kısmını Exchange ile hizalasan daha iyi olur. Dark modda da renk ile uyuşmamış siyah font, beyaz gider oraya da. Bir de search butonunu ve fontunu biraz daha büyüttüğünde enfes olacaktır. 
Hakikaten güzel olmuş eline sağlık dostum :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
(09-06-2019 Saat: 22:14)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Üst kısımdaki Mobilebank kısmını Exchange ile hizalasan daha iyi olur. Dark modda da renk ile uyuşmamış siyah font, beyaz gider oraya da. Bir de search butonunu ve fontunu biraz daha büyüttüğünde enfes olacaktır. 
Hakikaten güzel olmuş eline sağlık dostum :)

Dikkate alacağım hocam çok teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hizalamalar ve sağdakindeki siyah yazılar hariç bayağı başarılı desing
Ara
Cevapla PGM
Huawei'e işletim sistemi çiz bence. Çok güzel olmuş.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
(09-06-2019 Saat: 23:23)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hizalamalar ve sağdakindeki siyah yazılar hariç bayağı başarılı desing

(09-06-2019 Saat: 23:31)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Huawei'e işletim sistemi çiz bence. Çok güzel olmuş.

Taifun

Teşekkürler beyler <3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Reis çok yaratıcısın yine
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , Escobar
(10-06-2019 Saat: 01:58)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Reis çok yaratıcısın yine

yaratıcılık bizde baba mesleği krdşm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping