Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese Merhaba
Herkese Merhaba öncelikle hepinizin mübarek ramazan bayramınızı kutluyorum sevdiklerinizle sağlıklı mutlu uzun yıllar geçirmenizi diliyorum. 7 yıl önce başlayan bir destek10 macera sürem oldu, tabi bu 7 yılın hepsi aktif değil zaman zaman ara vermek durumunda kaldım en son 2 yıl önce aktif olmuşum bunu farkettim ve bir merak içerisinde foruma girdim, eskisi kadar olmasa da hala aktif bir kitle ve özellikle eski üyeleri görmekten de mutluluk duyduğumu söylemek isterim. Üniversite kazanmamla birlikte pek fazla forum işlerine bakamadım ara ara kontrol ettim fakat aktif olacak vakti kendimde bulamadım ve yaşlanmışız da artık gençleri burada görmekte mutluluk verici. Burada olanlara d10 ekibi üyeleri ve gönül verenlere bir selam verme gereği duydum. Önceden de yapmış olduğum gibi grafik konusunda arkadaşlara destek olmak isterim rank,banner,logo ve diğer grafik çizimleri konusunda vs..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin , Corleone , kaRanLık-61 , Helper
Hoş geldiniz. Evet aktif olarak giden bir kitle halen var, inşallah daha da aktif hale gelecek sizlerin destekleri ile.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba, hatırlıyorum. Yeniden görmek güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping