Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edit.
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Monitöre önem ver, işlemciyle ekran kartı iyi. 21 inç altı alma zevki yok, RAM'i de 2x4 yapsan daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilgisayar toplaman daha iyi olur hazır olırsa biraz pahalı olur ama pc toplamayı biliyorsan parçaları toptancıdan alıp kendin yapabilirsin ben toptancıdan alıp kendim ekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İşlemci kötü değil, 1050ti ekleyebilirsin. Monitörü istersen büyüt,16-15 inç yeterli bence. RAM'in tek olması daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oynayacağın oyunlara, kullanacağın programlara göre bu sorun değişkenlik gösterir. Bunu yazarsan ona göre cevaplayabilirim.

Ayrıca neden laptop alıyorsun? Bütçen ne kadar?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
itopya.com senin aradığın site buradan toplama al bütçene uygun monitor de alırsın mis
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Monster alma , onun harici günümüzde ekran kartı da işlemcide önemli ... İkisinide tercih ederek almalısın...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buyur senin için İtopya'dan topladım.

r0YDjV.png

Bu sisteme kıyasla alacağın laptop bu sisteme göre %70 daha az performans verecektir. Kalan 300 lirayla herhangi bir parçayı upgrade edebilirsin ya da donanıma harcayabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
DADG2 sisteminin işlemcisini R5 2600X'le değiştirirsen gayet iyi. Fakat RX590 1660 Ti'dan iki üç tık daha güçsüz bir kart. Ama yeterince tatmin edecektir. Yanında iki oyun veriyorlarmış ayrıca montaj derdin olmaz.

Ama bana soracak olursan 5000 TL sistemin hakkı bu fiyat kurunda Ryzen 5 2600X, B450, 1660 Ti üçlüsüdür.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2019 Saat: 16:17)Aisha* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Selam, PC topladım herşeyi kurdum fakat monitör de HDMI görüntüsünü bir alamadım.
IMG-20190614-WA0040.jpg
OK tuşuna (Enter) basıyorum ama algılamıyor. Acaba sorun ne olabilir?

Ekran görüntüsüne göre algılıyor ama kullanamıyorsun.bence kablo ve bağlantı noktalarına kontrol et.birde vga ile çalışıyor mu?
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping