Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
destek.10tl'ye Kulüp Sistemi Getirilirse Nasıl Olur Sizce
Kulüp Sistemi:   Daha Sistemli çalışmak için ve şuan forumumuzda bulunan Ekiplere geçişleri bu şekilde ve daha adaletli bir biçimde geçişlerini sağlamak için ne kadar emek verilirse okadar cok yükselme şansı sağlamak için ve sadece belirli forumlarda değil daha çeşitli konularda kulüpler açılarak ona göre ekiplere yönlendirilmesi sağlanmasını sağlayacak bir sistem.

Bu sistem nasıl olacak diye soran olursa diye daha detayına girmek istiyorum.

Adminlerimiz tarafından bir Yetkili seçili ve Kulüpleri bu adminimiz tarafından açılıp açılmıcağı belli olur. Örnek vermek gerekirse; Grafiker Kulübü Grafikle ilgili destekleri zaten şuanda Grafiker ekiplerimizi veriyor ama yavaş ve kalıyorlar ve hep müsait olmuyorlar, grafik kulübüne üye olan kişiler burda destek vererek veya yaptıkları için özgün konularını açarak bir puan alacak ve buna göre şefliğe filan yükselecekler. Böylelikle Sistemli çalışma daha yaygın olacaktır. Ve Forumda Daha hızlı yardımlaşma dönecektir.

Kulübü Kurmadan Önce Ne Yapılmalı:

Eğer sizler tarafındanda uygun görülürse bu Kulüp Sistemi Adminlerimiz tarafından uygun görülen bir kişi tarafından Kulüp sistemi denetlenir ve Kulüp sistemi ile o kişi ilgilenir. Kulüp Başvurusunda gerekli Başvuru formu istenir ve buna göre başvuru yapılır. Aynı şekilde katılmak isteyen kişilerde Kulüp başkanı tarafından oluşturulan forumu doldurup özel mesajla kulüp başkanına gönderilir.

Böyle Bir Sistem Sayın destek.10tl ailesi sizlerin yorum ve görüşlerinizi merak ediyorum..

Sayın adminlerim sizlerin özelliklede.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: admin
+++ güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunuz genel bakıştayken güncel çekmenize gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumun yetkiliye ihtiyacı yok ki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2019 Saat: 15:36)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumun yetkiliye ihtiyacı yok ki

Burdaki amaç zaten yetkili değil
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2019 Saat: 17:17)ByDeccaL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(31-05-2019 Saat: 15:36)Nihility Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Forumun yetkiliye ihtiyacı yok ki

Burdaki amaç zaten yetkili değil

Konuyu pek okuduğumu söylemem ama destekte senin dışında yeni üye göremiyorum, belki sen de öyle değilsindir belki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gereksiz buldum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
destek.10tl Forumuna yeni bire sistem bence mantıklı olur, Eski düzene yenilik getirmezsen o düzen çöker geçmişten bugüne hel böyle olmuştur, fakat görüşleriniz benim için değerli
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping