Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Timeline / Zaman Çizgisi
Merhaba, bu benim zaman çizgim,

2012 yılında site açmak için birden fazla yabancı/yerli sistem kullanıyordum. En sonunda 10tl'yi keşfetmiştim. Ama pek uzun sürmedi o yılki 10tl hayatım.

Destek sitesini 2013'de keşfedince geri dönüştüm. İlk konularım destek/tasarım isteklerinden oluşuyordu.

Fazla vakit geçirdiğimden dolayı destek ekibi için başvurmuştum. (bölüm şefliği). O zaman aslında albırt enişten sayesinde tasarım ile uğraşıyordum. başvuru yapalı 1 ay olmuştu ama sonuç yoktu. @TaaRRuz adminin tavsiyesi ile grafiker ekibine başvurup grafiker olmuştum.

Çok zaman geçirdim tasarım ekibinde sayısız istek karşıladık. 3. Seviyeye kadar ulaşmıştım. Ama istediğim liderliğini alamamıştım o zaman.

1-2 hafta bir emektar rütbesinde geçirdiğim zaman olmuştu. Ondan sonra denetleme ekibine geçiş yapıp orada da hayli bir zaman geçirdim. Liderlik olarak ilk denetleme ekibinin başına gelmiştim.

Ondan sonra Genel Şef, Yardımcı admin rütbelerinde vakit geçirdikten sonra en son admin olarak devam ettim neredeyse 1 yıl olacak.

İstediğim her rütbeye geldim fakat grafiker ekibinin başına gelememiştim...

Bir çok kavgalar gördüm, insanların birbirlerinin arkasından nasıl iş çevirdiğini gördüm. Bir çok tartışmanın içinde bazen kendimi buldum. Bazen ben başlattım.

Hatalarımız olmuştur tabii yani, herkes hata yapar. İnsanız sonuçta bana en yakınlar benim kendi içimi bildikten sonra sıkıntı yok. Bir kaç isim bırakacağım buraya.

@Aisha* @Ciri @berartdmr @Dream41 @Gokss @Bilsoft @novruz (grafiker zamanında az vakit geçirmedik :).) @Codeless (Metehan) @BizeHerYer61 (Yusuf'da iyi tanır beni.) @Captain (Cem).... @Escobar @kaRanLık-61 @#Power Birde mert. @admin (tabiki admin bey kişilik olarak çok saygı duyduğum bir insan insanlara bu sitede anılar biriktirmesini sağladığınız için teşekkürler.) @Helper @Time Traveler

Kırık kalpler varsa kusura bakmayın...

Desteklerini esirgemeyen kişilere teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Helper , kaRanLık-61 , Aisha* , bilsoft , Time Traveler , berartdmr
Eveet, sana da merhaba İsmail.
Geçmişte seninle ortak paydamız 10TL.NET'e daha çok hizmet etmek olmuş olsa da maalesef "en iyi ben yaparım" merkezli tartışmalarımız oldu. (Tamam kabul biraz siyasiyim, lobi ve organizasyon işlerinde başarılıyım bunun sebebi de sitede dostum kadar beni sevmeyen insan olması). Neyse artık bunların hiçbir önemi kalmadı zaten.
Fakat her şey bir yana sen de bu siteye hizmet ettin, bu site belki de web hayatında o ilk "hırs"larımızı bize yaşatan bir siteydi. Senin de emeğin var, emeklerin için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Aisha* , BizeHerYer61
(27-05-2019 Saat: 15:02)ASi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eveet, sana da merhaba İsmail.
Geçmişte seninle ortak paydamız 10TL.NET'e daha çok hizmet etmek olmuş olsa da maalesef "en iyi ben yaparım" merkezli tartışmalarımız oldu. (Tamam kabul biraz siyasiyim, lobi ve organizasyon işlerinde başarılıyım bunun sebebi de sitede dostum kadar beni sevmeyen insan olması). Neyse artık bunların hiçbir önemi kalmadı zaten.
Fakat her şey bir yana sen de bu siteye hizmet ettin, bu site belki de web hayatında o ilk "hırs"larımızı bize yaşatan bir siteydi. Senin de emeğin var, emeklerin için teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim hizmetlerin için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: ASi , Aisha*
Bir de ben hee. Yaşımız büyüdü açıkçası bu sitede kimseye darlığım kalmadı hepsi gereksiz boş kavgalar. Kesintisiz burada kalan sayılı kişilerden oldun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Aisha*
Ben teşekkür ederim İsmail. Çoğumuz ergenliğini burda geçirdi ne garip değil mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(27-05-2019 Saat: 17:10)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben teşekkür ederim İsmail. Çoğumuz ergenliğini burda geçirdi ne garip değil mi?

Evet öyle oldu. En azından güzel anılar biriktirdik.
Ara
Cevapla PGM
Bu forumda inatla varlığını sürdüren bir kaç kişiden birisin. Adminlik rütben verildiğinde de şaşırmamıştım. Etliye sütlüye karışmadan insanlara destek vererek bugünlere geldiğin için tebrik ederim. Bu forumdayken gerçekleştirmesi en zor olan eylem hiçbir tartışmaya katılmadan devam edebilmek. Kendim dahi bunu pek başaramıyorum. Hayatında başarılar :)
Ara
Cevapla PGM
(27-05-2019 Saat: 17:23)Codeless Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda inatla varlığını sürdüren bir kaç kişiden birisin. Adminlik rütben verildiğinde de şaşırmamıştım. Etliye sütlüye karışmadan insanlara destek vererek bugünlere geldiğin için tebrik ederim. Bu forumdayken gerçekleştirmesi en zor olan eylem hiçbir tartışmaya katılmadan devam edebilmek. Kendim dahi bunu pek başaramıyorum. Hayatında başarılar :)

Teşekkürler Metehan.
Ara
Cevapla PGM
İsmimi görmek güzel, iyi zamanlar geçirdik ve eskiye dönüp baktığım zaman hâlâ burada kalan sayılı kişilerdensin tebrik ederim tabi forum için gösterdiğin emekler de bunca zamanı boşa geçirmediğini gösteriyor bir nevi.
Ara
Cevapla PGM
(27-05-2019 Saat: 19:47)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İsmimi görmek güzel, iyi zamanlar geçirdik ve eskiye dönüp baktığım zaman hâlâ burada kalan sayılı kişilerdensin tebrik ederim tabi forum için gösterdiğin emekler de bunca zamanı boşa geçirmediğini gösteriyor bir nevi.

Teşekkür ederim Novruz.
Ara
Cevapla PGM
İsmimi görmek güzel burada hep beraber bir şeyler kattık.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Eyvallah Ali.
Ara
Cevapla PGM
Bu sitenin gerçek emektarlarındansın. Hiç pes etmedin, her zaman elinden geleni yaptın. Umarım emeklerinin karşılığını forumu güzel yerlerde görerek alırsın Corleone Bey (: 
Anlatılacak, yazılacak çok anı, çok hikaye var ama uzun yazı yazmaya pek alışkın değilim, bu konuda denetleme ekibindeyken beni zorlamıştın bayağı :D Bu arada nickimi konuda görmek, bana yer vermen sevindirdi (:
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , Corleone
Adımı görnek güzel, bu yolda çok şey katlettik, kavgada ettik aramzın çok iyi olduğu da oldu. Zaman çok hızlı geçiyor. :) bu siteye kattığın şeyler inkar edilemez. Daha fazlası olması dileğiyle. Tebrik ederim. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone
Teşekkürler arkadaşlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim İsmail. Adımın geçmesine sevindim. Sanırım hiç tartışmadık.
Ara
Cevapla PGM
Yok hayır hiç tartışmamız olmadı. İkimizinde saygısı üst düzeydi de ondan sanırım. @Ciri
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ciri
Konuyu okurken ilk başlardan ortalara gelinceye kadar bir veda mesajı sanmadım değil :) daha sonra adminliği bırakıp Grafiker ekibi liderliği isteyeceğini sandım :P
Adımı eklemene sevindim İsmail. Seni iyi tanıyorum. İyi işlere güzel işlere imza atmış ve atmaya devam ediyor ve çok çalışkan bir kişiliğe sahipsin. Başarılarının devamını diliyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Yav yazılacak tüm güzel şeyleri yazmışlar. Bana bir şey kalmamış :) Foruma büyük katkı verenlerden birisin ve bu foruma çok emek harcadığını biliyorum. Bulunduğun konumu hakediyorsun dostum :)  Hayatında başarılar Corleone :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , berartdmr
Geriye dönüp bakalım bir iki dakika. Bizim gözümüzde neydin, ne oldun sen? Evet ismail, bir çok tartışmanın içinde kendini buldun çünkü bir çok tartışmada; gereksiz, yersiz egoların vardı. Forumda terör estiriyordun, El Chapo gibi "burada kanunda benim, kurallarıda ben koyarım" tarzında ilerliyordun. O yüzden fazla eskilere girmek istemiyorum, bizim için önemli olan şuan ne olduğun. Mesela, burada takılmayı seviyorsun halen daha. her ne kadar sevdiğin insanlar farklılık gösterse de. Sevilmeyi, sayılmayı da baya önemsiyorsun sen halen daha. her ne kadar seni sevenler farklılık gösterse de. Uzatmadan özetlemek gerekirse sen hala aynı sensin. Değişen tek şey ayağının altından akıp geçen zaman ve bununla birlikte kazandığın olgunluk.

Biricik, çok değerli, süper, efsane saygı duyduğumuz taarruz adminin de uygun görmesiyle admin oldun. Başlarda bu kararı kesinlikle desteklemedim, çünkü sen sen değildin o zamanlar. Bu durumu fazla açmıyorum çünkü zaten zamanında seninle uzunca konuştuk bu tarz şeyleri. Zamanla yılların verdiği olgunlukla daha uygun, yerinde yorumlar yaptın. Bu vesileyle uzunca bir süredir de konuşuyorum zaten seninle, sevdiğim/saydığım, çalışmalarımdan veya çizimlerimden ilk ss yolladığım, fikir aldığım, değer verdiğim sayılı insanlardan biri oldun şuan.

Açık açık söylüyorum 10tl'yi sevmiyorum. Özellikle admin nickli adminden haz etmiyorum. Kafaları yuvalardan az da olsa çıkarmak lazım. Kim neyi neden yapıyor bi bakmak lazım. Bakmayı öğrendikten sonra görmeyi de öğrenmek lazım. Daha sonrasında yargıyla, yorumun ve eleştirinin ne kadar farklı şeyler olduğunu bir daha öğrenmek lazım. Ben buralara halen daha uğruyorsam, 10tl'nin bana kazandırdığı insanlar sayesindedir, her ne kadar bazıları değişiklik gösterse de. @Gokss @mehmetext @Shelby @#Captain

Ben böyleyim.. desek de, değiştiğimizi bilecek ve sevineceğiz. Değişmek iyidir, insana heyecan verir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , #Lykia , mehmetext , Gokss

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping