Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yakında Yeniden Çalışmalara Başlayacağız
Allah rahmet eylesin hocam başınız sağolsun.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
Burada her zaman dilimize d10 ailesi diye pelesenk olmuştur, geçmişten bu yana...Bu konuda bunun en başlıca ispatıdır. Herkese yeniden destekleri için teşekkür ederim. Geleceğe parlak bakma fikrimizi de destekleyenlere ayrıca teşekkürler. Allah cümleten razı olsun. Kainatın bir sırrı daha tecelli ediyor... başka birinin ölüm acısını bile paylaşmak, yüreğe dokunuyor geçmiş, gelecek her şey önemini o an yitiriyor. Sağolun varolun.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha* , Corleone
(27-05-2019 Saat: 02:00)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada her zaman dilimize d10 ailesi diye pelesenk olmuştur, geçmişten bu yana...Bu konuda bunun en başlıca ispatıdır. Herkese yeniden destekleri için teşekkür ederim. Geleceğe parlak bakma fikrimizi de destekleyenlere ayrıca teşekkürler. Allah cümleten razı olsun. Kainatın bir sırrı daha tecelli ediyor... başka birinin ölüm acısını bile paylaşmak, yüreğe dokunuyor geçmiş, gelecek her şey önemini o an yitiriyor. Sağolun varolun.

Tekrardan başınız sağ olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üzerimden ulaşılan şeylerde Allah'ın razı olmadığı şeyler varsa bunları reddediyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz
Allah Rağmet Eğlesin Mekanı Cennet Olsun; Allahın İzniylede Forumu Eski haline Getireceğine Adım Gibi Eminim Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: TaaRRuz

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping