Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı
     
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teşekkür
#1
O zamanlar için kendimizi 10tl.net'e rakip olarak gördüğümüz bir site vardı. Kurucusu Hakan K. isimli birisiydi. F.AC isminde bir sitesi vardı. Güzel de bir sitemiz vardı. Sonra, oranın destek sitesinde aradığımı bulamadığım için googledan yardım aldım. Bir kaç farklı arama şeklinde hep destek.10tl.net sitesi göze çarpıyordu. El mecbur siteye kayıt oldum. (Yıl 2012) Sitedeki ortam o zamanlar için güzeldi. Bir çoğu ben siteye katıldıktan sonra bıraktılar; benim şansım..


Forumda yetki muhabbetini farkettim. Grafiker olmak isterken 2013'te bölüm şefi oldum. Sonra tema görevlisi oldum. Tema görevlisindeki kademeleri geçtikten sonra Genel Şef oldum. (ara rütbeleri -GŞ yardımcısı gibi- saymıyorum). Ardından kısa bir zaman için Şef rütbesini aldım(ilk bende vardı galiba. Bir de Reis miydi, nickini tam hatırlayamadığım, eskilerden birisiydi)
Daha sonra Denetleme Ekibi Lideri oldum. Bir süre daha bu görevi ilerlettim. kaRanLık-61 adminin görevini bırakması akabinde Admin Adayı ve Admin oldum. Benim yerime de ekip liderliğine İsmail getirildi. Adminlik süresini pek iyi değerlendiremedim, o zamanlar da yeni admin alımı gündemde olmadığı için yetkimi bıraktım ve yerimi @Shelby aldı.


Yetki kısmını geçelim; o zamanlar içimde internet aşkı vardı. Sürekli kendi çapımda bir şeyler yapmayı deniyordum. Zamanla bu aşkın yerini nefret aldı. Her şeyden soğudum. Ama 10tl.nete girmekten pek vazgeçmedim. Yardım etmesem, hiç bir şey yapmasam bile haftada bir kere arama çubuğuna destek.10tl.net yazarım hala.
Teşekkür kısmını atlamak pek doğru olmaz ama benim bahsedeceğim kişi sayısı çok fazla değil.

Shelby, TaaRRuz, kaRanLık-61, ASiPaTRoN

Teşekkürler.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: yusuer , Corleone
#2
Niye internetten nefret etmeye başladın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Ares#
#3
Ben teşekkür ederim, hem iyi dileklerin hemde bu zamana kadar sisteme kattıkların için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ciri
#4
İnternetten nefret etmek. Bunu biraz açar mısın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#5
Benden de her şey için kocaman bir teşekkürler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext , Ciri
#6
Nefret etmek derken şöyle..
Önceden düzenli olarak ziyaret ettiğim siteleri zamanla daha az takip etmeye başladım. Bir süre sonra da tamamı ile bıraktım. Bilgisayar başına her oturuşumda -abartısız- 20ye yakın sekme açardım. Kodlama sayfaları, tasarım sayfaları, torrent siteleri, yerli yabancı forumlar, haber siteleri vs. Her yerden bir şeyler kapmaya çalışırdım.. Zamanla hepsi uçtu gitti.
Sosyal medyayı hiç kullanmıyorum; kullanacağım zaman yalnızca işime yarayan gruplara/sayfalara girip, işimi görüp, o hesabı siliyorum. İnterneti şuan ayda yılda bir film/dizi izlemelik mecra olarak kullanıyorum. Girmek içimden gelmiyor. Farklı arayışlar da edinmeyi denedim ama nafile. Eski heyecanım kalmamış..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi***

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping