Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benimde Teşekkürüm Var
Yıl 2013, aslında 10tl'yi keşfetme zamanım 2012'de 1 yıl sonra görmüştüm destek sitesini. Olması gerektiği gibi forum scriptlerinin patlama zamanları. Forumlarda gezerken benimde böyle bir şey yapabileceğim aklıma gelmişti, ama nasıl olacak bilmiyordum. O zamanın bir kaç free web site sağlayıcısını denemiştim. PhpBB,tr.gg siteler, blogspot gibi. En sonda 10tl'ile tanışmıştım. 1 yıl sürmüş desteğe gelmem. "Albırt Enişten" sayesinde ps kullanmaya başlamıştım. 2 aylık beklemeden sonra grafiker olmuştum. Tam adı nasıldı hatırlamıyorum ama grafiker ekibi baş grafiker di galiba ona kadar yükselmiştim. Şuan için 3. seviye. İstediğim rankı hiç bir türlü alamadım. Grafiker ekibi lideriydi oda.

1 haftalık, emekli sürecimden sonra Tolga abi referansı ile, denetleme ekibine girmiştim. Ondan sonra @Ciri ' nin admin olması ile denetleme ekibi liderliğine gelmiştim. Sonra genel şef,admin yardımcısı ve admin diye ilerledim. Herkes giderken ben burada kaldım. İnşallah iyi yerlere getireceğiz.

Başta insanlara böyle bir şansı veren @admin 'e ve tanıştığım iyi/kötü tüm arkadaşlara teşekkürler.

Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ciri , Muratbaykam , BizeHerYer61 , TaaRRuz , #Ares#

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping